Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość gość
czerwone, a serdezny opal tak jak na stopach i czerw.pierścionek. fajnie wyszło spadam spać, sorry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stracił połączenie z laptopami, ale jutro d. będzie. juz się wkurzyl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.jaturzadze.pl
:) Dziękuję Skoro o samych przyjemnościach mowa, to właśnie piję kawkę bez bąbelków. x D. przywiózł nam dwa wielkie plażowe parasole. Przyznam, ze się ucieszyłam, bo ten poprzedni był najsłabszym ogniwem naszego ekwipunku. Żółty z czarnym logo, po tym można będzie nas poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktobezspacji
próba połączenia:-) nie mogę się zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktobezspacji
bez spacji i kropek? może tez bez liter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cafe dzis znow wariuje niczym sie nie przejmuj -pij spokojnie piffo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktobezspacji
przestało:-) Idę na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktobezspacji
nie otworzył am, bo po plecach musialam go drpać A byki robi talent a ie ja. nie będę hehe poprawiać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktobezspacji
tablet pisał am to se poprawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktobezspacji
pogoda barowa ostatni raz nad bałtykiem k***a czekam na pogodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skasowałam sobie post tym grzebaniem w necie. Teraz nie mam chwili dla siebie :D, dziecko to jednak wielki obowiązek;) http://sprzedajemy.pl/sweter-dla-yorka-lub-innego-psa,2445797 I jeszcze na drutach zacznę robić, zwariowałam!:) Dwie z tych rzeczy miałyśmy ogarnąć, ale chwilka, jeszcze o tym nie myślę. Teraz tylko karmy(bo piersią nie karmię;)) kąpiele. Parę dni tak to będzie wyglądać. Jutro zakupy, wyprawka musi być[miętowa najlepiej] Nie odebrałam, bo akurat wtedy sobie ten kłopot na głowę brałam, a potem to już wiesz... Ja jutro się odezwę, teraz w kierat :D:D:D 🖐️))) Jeszcze jako spam mi to bierze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link do d**y, coś pokićkałam ja albo ta franca:D:D:D Sweterek chciałam pokazać. Dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie do d**y :D zobaczyłam [nigdy nie mam probłemuf z otwieraniem linkuf] ale chyba za ciepło na ten sweterek ;) może Ci czerwonom kokardkem podesłać ? albo złoto-srebrne gumeczki albo wielobarwne frotki? :classic_cool: pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim go zrobię- zima będzie!!! Ja chciałam turkusowy pokazać, a nie czerwony, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro to wszystko kupię:) I odżywkę do włosów bez spłukiwania, bo dzisiaj musiałam jej swoją jedwabną pożyczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne, dodałam do zakładek🌻 Na razie bardziej o żywieniu czytam i pielęgnacji, ale kardigan turkusowy musi być. P wkurzony na nas na maxa, chociaż nim jeszcze więcej się zajmujemy:o A młoda czasem zalicza w pałę jak pod ogon mu się pcha, poza tym bezproblemowo ją przyjął, tylko piekielnie poważny teraz jest... narazicho🖐️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestaw_zbierająco_myjący
Udaje się czasami na trawkę i do kuwety;) Przepadłam, nie odstępujemy się na krok. Miętowe zakupy nawet udane, a i tak siedzę na allegro i poluję. Jutro piątek. Jedziemy po buraki:) Ale traktuję to urlopowo, jak się nie ma co się lubi... ------ z czym wyszłaś stamtąd? Zalecenia? jakiś pożytek z tego będzie? ------ moment, muszę posprzątać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pijoncy kawusie
hej zalecenie to ograniczenie :D w pewnym wieku ;) już niektórych rzeczy nie można ;) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pijoncy kawusie
kupiłaś koszyczek ? przecież nie zostawisz Waszej Maskotki na cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pijoncy kawusie
940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestaw_zbierająco_myjący
Nie trzeba było dla takiej wiedzy marnować kawałka swego życia haha, mogłaś mnie zapytać albo założyć topik, by Ci gimgówno wytłumaczyło:D --- Na razie zabieramy ją wszędzie ze sobą. Ma taki fajny ręczniczek- pieluszkę z mikrofibry /na szczęście dla mnie/ Była w Kakadu, w Auchanie, dała radę, tylko ludzie nas zaczepiają ;) Kupię torbę transportową ale na razie nic mi się nie podoba, a jak się raz spodobała, to 5 stów. Aż tak mi nie odbiło. ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pijoncy kawusie
jakby nie trzeba było, to bym nie poszła...czasami dokumencik ważniejszy ;) żeby pomachać ;) i powiedzieć takim jednym - walcie siem :classic_cool: przeżyłam...za to teraz nawet nie kce mi siem gadać...dobrze że piszemy :D a jeszcze zyskałam lepszego konowała...ogólnie jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestaw_zbierająco_myjący
czyli jednak było warto:) To dobrze. Okropnie czuję, te upały dają w kość. Skóra schodzi ze mnie płatami- jak ja wyglądam!:o -- kota zostawiłam dziś na cały dzień w sypialni pod wiatrakiem, bo ledwo zipał...Bardzo młody też on już nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×