Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

witam myślonc o ziemi Hej Laseczki 👄 Mamy Dzień Ziemi i świento Pieczarkuf :D Gruszka podnoś kuper z misia ;) bo ile można leżeć :p i ponawijaj tu dla ogółu, jaki to stan jest naszej planety :D A TWA w tym czasie zrobi duuuuuuuużo kafki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHA 👄 chyba w niedzielem nie siejesz? :p Bo nie ma pojencia ile jeszcze masz tych nasionkuf ? TWA myśli że zasiałaś już wszystko...chyba że hektary masz do obsiania...ale wtedy jakomś nasiewarkem trza kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trafiłam:D👄 ja z herbatką, bo kawka była wcześniej, dzisiaj polatałam po mieście w poszukiwaniu wiosennego obuwia, oczywiście nic nie kupiłam, bo sie nie mogłam zdecydować...za duży wybór:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
nuce wiosennie (w rytmie lambady): KO z przykroscia przyszla poinformowac, ze niestety ten weekend i nastepny weekend jest out of order. Pomiedzy weekendami rowniez jest dozdysponowana. Wlasnie sie dzisiaj dowiedziala i bezzwlocznie przyleciala nadac komunikat, ze harmonogram jest niestety nierozszerzalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
rozdysponowana mialo byc. Ale jak sie nuci to potem tak niewyraznie wychodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To szkoda Ptaszku 👄 bo już własnie w podwójnym sklepie oglądalam cene śmierdziela zielonego i inne...i nie kcem bluzguf tu rzucać na te podwyżki Szkoda 😭 potrzebowałam ptaszkoterapii...przeżyje...chyba że nie przeżyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Przeca TWA wie, ze ostatnie do czego KO sie nadaje to psychologowanie :D Nie umie mowic, ze swiat jest piekny jak leje deszcz :P Ale zawsze to mozna sobie poprawic humor chlejac z gwinta w krzakach, to fakt. Nie analizowalam ostatnich podwyzek, dbam o swoje zdrowie psychiczne i uklad nerwowy. Za to taka najbardziej oczekliwana podwyzka od kilku lat nie nadchodzi. Wszystko robi sie cenniejsze, poza KO :P KO jest tak samo cenna jak byla cenna 5 lat temu, czyli prawie wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie dobrze że nie umie pleść głupot i filozofować, za to jak nikt umie słuchać i rozumie dokładnie wszystko co trzeba :D Wkurwiła mnie jak nigdy moja od kozetki...bo mi zaczeła wmawiać ze konieczna jest nauka odzielania...nie mam zamiaru niczego takiego siem uczyć bo i po co? w momencie usunięcia przeszkody życiowej wszystko wróci na właściwy tor ! Mam nadzieje, że Ptaszek wie o jakiej przeszkodzie piszem i jak jest ona na co dzień uciążliwa, bo Ptaszek widział !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
W zasadzie TWA nie sprecyzowala, a TWA ma tyle przeszkod, ze mozna by bylo wybierac i przebierac. Jednak KO wydaje sie, ze wie o ktora przeszkode chodzi tym razem. Jednak za malo papierow na rozum ma by zrozumiec, jak cos takiego mozna oddzielic/odseparowac, czy w inny sposob zneutralizowac. KO moze jedynie, miedzy wypitymi lykami napoju bogow, kiwac glowa ze zrozumieniem, bo sa rzeczy na tym swiecie z ktorymi KO by sobie w zaden sposob nie poradzila - nie pocieszylaby w tym zakresie TWA, bo w mniemaniu KO nie ma takiego pocieszenia, ktore trwaloby dluzej niz wypicie 1 buteleczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no KO zakumała ...super...to samo powiedziałam...co z tego że pójdem czy pojadem do TWAcity po przyjemność...skoro muszem wrócić do syfu i wystarczy że wchodzem w drzwi...kurwiczka taka jest...że przyjemność, która była dużom przyjemnościom idzie natychmiast w zapomnienie ... Kurwa jak niektórym łatwo jest mówić...co być powinno !!! a kto jest odpowiedzialny za to że jest inaczej ? Jak Ci Ptaszek powiem co wydarzyło siem ostatnio...to jedyne Twoje marzenie bendzie nie trzeźwieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Calym problemem picia w krzakach jest wlasnie to, ze zawsze sie trzezwieje :O A na utrzymywanie stalego poziomu % we krwii mnie nie stac :P Wtedy sie zyje nadzieja na kolejny raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA też na nic nie stać...i nie zanosi siem, żeby w najbliższym czasie była obrzydliwie bogata ;) za to działania różne w tym celu som wyczerpujonce i zniechencajonce i w zasadzie to nie wiadomo co bendzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Niektorzy lubia ten stan, gdy nie wiadomo co bedzie dalej. KO tez nie lubi ;] Chociaz czasem lepiej nie wiedziec niz sie dowiedziec :D Za to dzialania by stac sie bogatym rowniez uwazam za wyczerpujace i zniechencajace, zwlaszcza zrywanie sie w srodku nocy, by pedalowac, potem pierdziec i znow pedalowac, z czego pedalowanie to jeszcze od biedy mozna zaliczyc do czynnosci znosnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
TWA, nie gadaj, ze o 21 w srodku nocy ktos jeszcze pierdzi w stolek i informuje na lewo i prawo komu sie nalezy, a komu nie O_o Jak duzy jest ten znak zapytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o tej porze nikt nie pierdzi w stołek;) o tej porze można porozmawiać z rodziną...żeby dowiedzieć się czy złożona wcześniej obietnica ma szanse na realizacje...i niestety marne som i inny członek rodziny leży w szpitalu w bardzo ciężkim stanie i bendzie wymagał opieki... Sama rozumiesz...ktoś bliski jest ważniejszy...niż "moja sprawa" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawawa_Orlica
Zadzieram kiecę i lecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawawa_Orlica
żartowałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Poprawiłam się kurwa. Mam nadzieję że dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
żartowałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Witam o poranku :D Mam nadzieje, ze nie szukalas KO po peronach :PKO byla w tym czasie zalatwiac sprawe na drugim koncu miasta :P I dementuje plote. Jeszcze mnie nie wsadzili :classic_cool: Nie mieli za co. Przeciez za niewinnosc nie wsadzaja :D Podobno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×