Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

A co będę się żalić. Ze 7 stów przez głupotę straciliśmy:o Popracowali eśmy na złodziei i tyle:( czasami widać trzeba, bo to się mnoży jak szczurek to i żyć musi i zarabiać... :D przebolałam. Kupiłam takie gówno "okazyjnie" Nauka kosztuje, albo chytry dwa razy traci:D Stopkę bym sobie wypasioną mogła zrobić, ale nie chce mi się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazja przyciąga i okazja też czymi złodzieja... TWA nie wie jaki rodzaj "gówna" Klejnocik kupił...ale dla TWA kupienie okazyjne, to jest kupienie skarpetkuf na stoliku ulicznym za 2 złote sztuka... Natomiast jeśli chodzi o sprzęt jakowyś czy części to warto kupić w sklepie... Ale TWA miała takie szczenście że Dużego kupiła w wielkim salonie kompowym...a rok później firma miała takie długi, że syndykowi nie starczyło na spłaty wobec urzęduf a co dopiero klientuf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze, że jak nieraz razem robimy jakiś błąd, to nie obwiniamy się po fakcie, tylko bierzemy to na klatę :) No sprzęcik to był, do tej chwili nie ma 100% pewności, że podróba, są tylko poważne przesłanki i nutka rozczarowania, bo to się potwierdza krok po kroku:( Dobra, co tam:classic_cool: W Twacitycieplutko? U nas wiatraki też pójdą w ruch. A wiatraków ci u nas dostatek. Mnie jeszcze nie przygrzało, mam wysoki próg tolerancji, jest miło:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz :D w TWAcity ? wiadomo od wczoraj upał...a tera w Samotni 25 stopni !!! TWA nie ma kompletnie żadnego stopnia tolerancji...dostaje w dupe raz po raz...i raz po raz ma kurwiczkem...co powoduje że jeszcze bardzieje jej goronco...a dziś piontek wiadomo...cały dzień na nogach i zapierdol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem wiem, nic się nie zmienia:o A starość u progu:o Ostatnie lata aby skorzystać z życia. Bo jak dotrzemy do 60-tki to już trawy się będziemy chyba trzymać:o No...może 65... No i zmywam się już, bo co jak co ale pospać lubię. Dopiero w poniedziałek następny mogę się odezwać, bo z Tatą jedziemy na parę dni żeby się ogarnął:) 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wyglonda Twoje pracowanie w ciągu najbliższych 9 dni ? Myślałam że siem zapakujecie do Luksusowego i pognacie by odpocząć we dwoje ? A jak remont? znaczy mam na myśli pokój kompielowy i alkowe ? Podjęłaś decyzje co do barw ? A stopki możesz pokazać...z przyjemnościom zobaczem jaki kolor ma Twój lakier ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA i moje chciejstwa muszom jeszcze poczekać...z wiadomych powoduf nie mogem siem nigdzie ruszyć...najwyżej do parku w kierunku Brudnej Wody...słaba to przyjemność... Mam lody w grandzie skośnookiej, dokupiem czipsy i napój do rur i bendzie mi rosła dupa na kanapie...a w dni pracujące musze pojeździć po TWAcity i dokończyć prondowanie... Nawet nie wiem czy pojadem w czerwcu do kurorta...bo dalej nie mam za siebie zastępstwa ... Ale mam nadzieje że odsapniesz...i życzę by Twojemu Tatusiowi ten wyjazd tylko dobrze zrobił... Całej Trójce 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pracowanie jest wielce urlopowe. Do Kotliny Kłodzkiej, a w Św. byłam w marcu, ale pojadę jeszcze, tylko mam natłok, bo dzisiaj mi się kuzyn czepił o imprezę. Też w maju planuje. Synek stałą pracę dostał w urzędzie w końcu po wielu miesiącach wyzysku. No i imprezkę mieliśmy dzisiaj, chociaż on pół piwa wypija pod presją, no taki fajny jest, że szok... A ja pusta jak zawsze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stałą to rozumiem, że ma umowe na czas nieokreślony !!! TO SUPER!!! Dziś mieć dobrą pracem to wieksze szczenście nisz mieć dobrego menża ;) :classic_cool: Pogratuluj !!! Cieszem siem bo może bendzie dobrym urzednikiem a tych w TWAcity brakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo modne i ładne zestawienie...widziałam takie kuchnie...urokliwe jak na garkarnie ;) TWA jeszcze Oli nie kupiła od tamtego razu...ale wiem że nie jesteś Klejnocik zachwycona...ja nie mam wyjścia...mam dwie szafki nowe i reszta stara...musze dokupić reszte...no i trzeba przyznać że nic im siem nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest:classic_cool: Inaczej nikt by się o niego nie bił, tak?? A my tam sobie co najwyżej długopis możemy załatwić po znajomości, bo to nie jest robota z petentami:) Petentami są firmy, organizacje... A czy ja już czasami nie poszłam spać??? Bo wiecznie mnie wciągasz w dyskusje po machajkach, a potem bezczelnie jeszcze piszesz, że po machajce jakiś zakaz:D Ja podążam do niewyremontowanej alkowy i pokażę się tu na pewno ale teraz już nie :) KIEDYŚ jak net będzie:p 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klejnocik jak to możliwe że Klejnocik nie wie że: to jak TWA robi machajkem, to siem jusz nie pisze :p TWA ten zakaz nie dotyczy :D inne też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mnie o to pytasz, to tę kuchnię uważam za największą porażkę inwestycji i nie dodałabym grosza aby w to brnąć. W dalszych planach wymiana mebli... :(:(:( machajka)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam zaliczyłam gorsze porażki...tom idzie przeżyć...zrobiem sobie bambusa na ścianie...bendzie cudnie...:D Idem muszem siem powiesić na tarasie... i zacząć w końcu filmikować ! Jeszcz raz życzę Ci i Rodzinie samych dobrych chwil...obyś wróciła zadowolona :D machajka poziomkowa )((VV)🌻(VV)(VV)🌻(VV))(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rety dzięki:D Za tydzień się ozwę hehehee Tutaj u mnie mówią[w domu], że jestem kobietą więc nie jestem idealna. I tekst koleżanki do synka dzisiaj: -moje serce jest jak autobus, ale ty masz miejsce obok kierowcy:D:D:D I tego Ci życzę: miejsca obok kierowcy ahahahahaaa Ja tu wpadnę, Bystra jedzie z nami🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po machajkach piszę najwięcej i najlepiej:p Pisywałam, bo teraz mnie wcale tu nie ma, tylko kompa nie wiem jak wyłączyć... Znaczy wylogować się jakoś trzeba, ale nie wiem jak, bo zawsze ktoś może coś dopisać i nie będę na bieżąco pośród pościeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×