Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Skasowałam sobie pościk:) Bo wlazłam na YT http://www.youtube.com/watch?v=CANx5RcdPdo Jak to było? Myślałam, że odkąd masz ją w domu: jakiś rok to trwa To zwiotczenie źle rokuje, bez mięśni nie ma oddychania itd.Twój opis nasunął mi myśl, ze to już takie agonalne jest:( Jeżeli założysz, że więcej uzyskasz niż włożysz to warto pokombinować, ale to już lekarz musiałby ustalić rokowanie. Przerwa, lecimy do Taty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy pokombinować ? ukraść czy zacząć dupy dawać za kase ? czy może przestać jeść lub płacić rachunki ? Może z odrobiną wysiłku pomyśl jak to by było, gdybyś była sama bez brata, bez M, bez Młodego, bez samochodu, z chorym Tatą, który miałby głodową emeryture w wysokości powiedzmy 1000 złotych... A Ty byś musiała pracować na swoje utrzymanie...postaraj siem wczuć właśnie w takom sytuacje... Jaki lekarz i do czego ? chora będzie leżała dopóki nie umrze...może tak leżeć jeszcze 10 lat...przecież cały czas ma opieke i podawane są leki...które nie pomagają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie nie wiem co mam napisać na temat tej reklamy ...bioronc pod uwagem mojom poteżnom chęć wyrwania siem z domu na czas nieokreślony...mogłabym zwiedzać wszystko, nawet to co już widziałam... byle wyrwać siem z TWAcity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AzP jeżeli 2+1 to tylko to: http://www.youtube.com/watch?v=1C3hHZvkPdc piosenka, która od dnia powstania jest niemalże moim hymnem... tamte piosenki za stare? gdybym Ci puściła Fogga to jeszcze...może nie wiem...brakuje mi aury i nastroju festiwali opolskich, które w czarno-białym telewizorze oglądało z zapartym tchem...tak jak nie można porównać Ciebie do mnie...choć obie jesteśmy kobietami w prawie w tym samym wieku...tak nie można porównać Dżemu do Rawik, Tutinas czy Demarczyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA nie mam żadnych planów takie temperatury to już nie dla mnie cały dzień przesiedziałam w domu wyszłam tylko do sklepu, parę minut i wróciłam z zalanymi oczami wkurza mnie to, ale co zrobić, jakoś trzeba przeżyć i tak oto wygląda moja majówka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam, narazie nie używam w domu póki co jest 18 stopni mam nadzieję, że jak przestanę brać te cholerne hormony to wszystko wróci do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tabletki mam przyjmować jeszcze conajmniej dwa lata, trzy już biorę niby zle się nie czuję, ale to już nie jest to co przed trudno, żeby nie bylo skutków ubocznych przy takiej dawce no dobra, idz sie kokosić, ja też spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siem po hormonach w plastrach czułam dobrze...bo mniej odczuwałam dolegliwości przekwitkowe...ale potem przestały działać a przecież nie można w nieskończoność zwiększać dawki...a nigdy nie będzie dokładnie tak jak było...zawsze może być lepiej albo gorzej...nic dwa razy siem nie zdarza... Ale może dziś pogoda Ci dopisze...jeżeli tak, to poprzyglądaj siem kwitnącym kasztanowcom :D Na razie serialik...potem kokoszenie :D Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wiatrem, bo powinien wiać spokojniej W TWAcity szaleje wiatrzysko...wrzuca śmiecie przez patrzenia na świat, przewraca, łamie albo wyrywa roślinki...o kurzu i wszelkich drobinach nie mówie, bo właśnie skończyłam wycierać parapety...i to nie koniec, bo jak siem uspokoi trzz odkurzać i trzepać... Suche, ciężkie powietrze...i dmiejonce cuś...o to niedziela przedostatniego dnia kwietnia... Na starość ;) człek meteopatom siem stał...i nawet gdyby kciał, to nad pewnymi swymi nieodczuwaniami zapanować nie potrafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać u ptaszka też wieje...troszczem siem o ściany jego domku ;) AA 👄 AzP 👄 CHA 👄 KO 👄 no to rozsypałam cukier...wiencej szkoda ;) bo mam tylko trzcinowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA..tu też👄:D jasne, że widziałam...samo życie..mój M też się tak cieszy, kiedy wracam do domu:D natomiast ja..spoko..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przystojnego syrena to ja złowiłam daaawno temu, teraz tylko płotka dla kotka:D TWA, orzełki są już rodzicami, znoszą jedzenie do gniazda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaptaszkowana CHA 👄 szkoda że ta kamerka tak nisko, nie możemy zajrzeć do środka żeby zobaczyć maluchy, jak przeczytałam wczoraj treść bocznom dodatkowom, to sama mogłabym na tym drzewie mieszkać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×