Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

witam lodzikowo Ptaszek 👄 lodzik byl super. A ta niedziela ...rozumiem że chodzi o 20 maja mi pasi...już kupiłam kurczaka...ale pomyślałam że możesz mi pomóc robić wschodnie mutanty :D Co Ptaszek na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Chyba 20 :D Widzisz jaki grafik elastyczny mam? :D Mowisz i masz :P A koniecznie musza byc wschodnie? Dlaczego tak Cie ciagnie do skosnookich? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Hmmm, no jeszcze zalezy jakie mutanty masz na mysli. Tak po przemysleniach doszlo do mnie, ze pierwszy strzal mogl byc chybiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Zalezy co bedze w srodku ;) Od razu mowie, ze trawy nie jadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ale ja tylko uprzedzam. Z zielonych rzeczy to KO lubi ogorki. I patelnie TWA ale to raczej niezjadliwe ;) No i raczej TWA by sie zaplakala jakby KO jej patelnie schrupala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A kto nie lubi? Pychotka, z makiem, miodem i innymi delicjami. Az KO jezyk przydeptuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuj...to potrawa wschodnia :p TWA nie ma zamiara dzielić siem z Ptaszkiem trawom w postaci penduf bambusa, kiełkuf fasoli mung i grzypkuf mun...te frykasy som dla TWA :D Ptaszek dostanie mutanty :D żeby ptasi mózdżek siem rozrósł :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
KO tez jest wschodnia ;) A TWA to sama wschodnie mutanty zaproponowala. I ze tak zapytam: od kiedy to grzybki sa zielone? No moga ewentualnie z biegiem czasu zzieleniec. Ale wtedy juz sie raczej do konsumpcji nadawac nie beda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ufff to jednak mi ulzylo, ze o te mutanty chodzi. Tak! KO bedzie pluc, a TWA sciskac. Albo na odwrot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
KO nie wiedziala o jak bardzo daleki wschod chodzi ;) Biorac pod uwage skosnookie zboczenie TWA ;) I KO nie miala w planie dziwolagow skosnookich. Juz ma plan na prezenta inny :D NIech TWA planu nie burzy. Plan powstal dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Odpada. KO nie lowi ;) KO ma pomysla, ktorego szybciej zrealizuje bez moczenia patyka w brudnej wodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli Ptaszkowi przyszła do głowy nescafe green to niech Ptaszek zapomni !!!...luksus na czasy kiedy bendziemy obrzydliwie bogate ;) pudełka do tryskajoncego również mogom jeszcze postać na półkach... i kciałam powiedzieć że pan kasowy siem pomylił...żniżki były dwie od razu...nie było potrzeby kupowania oddzielnie...ale zapomniała TWA o kupieniu doniczki z zielem do sałatki :( Ale za to modliszka czy inne pełzajonce;) było cudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
KO nie zna sie na plywajacych stworach. Moze kupie akwarium, a TWA dokupi sobie do niego swieza rybke? ;) A jakie "inne" pelzajace TWA ma na mysli? Bo KO widziala tylko modliszke, sztuk 1 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
reszte ukradli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
a w jednej reklamie jest manifest, w ktorym nawoluja, zeby sobie podarowac odrobine luksusu. Czy 100g to nie jest odrobina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak KO kce luksusy dla TWA ...to niech wynajmie limuzyne i zawiezie TWA do kurorta :D popijemy w drodze szampana i cudownie spendzimy czas na tylnym skórzanym siedzeniu :D a rypki som pod dworcem blaszakowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
KO mowi o odrobinie :classic_cool: Czy TWA wie co to znaczy? :D Objecia czekaja, wiec 🖐️. W takim razie niech Ci sie przysni to zielone paskudstwo! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×