Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No nie naciągaj mnie na gadki o srajfonie, jak ci mówię, że to porażka jest:o czarny. Pisałam, że to miasto, w którym mieszkali moi rodzice. Tam urodził się i brat i ja. Ale żyjemy w Rio (jeszcze), chociaż synek znów pośród ciotek i wujów. Szkoda, a może dobrze, że nie zna nawet tej czeredy. Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Ja tylko na chwile, bo nie moge ustac ;] Dotarlam. Lekko nie bylo :P Ale zyje :D Mutaki i ptaszek w zalewie kokosowej jak zwykle powalily na kolana. Moglabym isc podwojny dystans, zeby moc posmakowac tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK SŁABO? fantastycznie jest pokazany ze strony apple...boski jest... kiedyś TWA sobie kupi:D jak bendzie choć trochem obrzydliwie bogata ;) znaczy za pierwsze kolorowe papierki, które wrócom ;) nie chrzań ;) sama masz super sprzęt !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ko zatem uznaję, że się poznałyśmy, toć tyś legendą kafeterii pono, a sens zapewne zrozumie Twuśka, bo ja w temacie zdecydowanie nie jestem:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam Twuśka super sprzęt, ale nie oryginalny i to gówno jest himeryczne i go nie lubię. Z utęsknieniem czekam co mi firma za pół roku zaoferuje, bo srajfon tylko mi na nerwy działa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEHEHE KO :D jest drapieżnym Ptaszek z wysublimowanym gustem ;) TWA jest legendom ;) Aria dla wyjaśnienia...dziś w Samotni było wspólne gotowanie i wspólne żarcie...co KO i TWA uwielbiajom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz poprawiać błędów...przecież wiem, że wiesz jak siem pisze...;) nie mówie tylko o srajfonie...tylko o kompach...byle czego nie kupiłaś...i nie kupujesz... poza tym cudo do dzwonienia można sobie kupić indywidualnie...a nie czekać na te resztki co do promocji dajom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Aria---> 🖐️ Ja tez nie zawsze wszystko lapie. W zasadzie to moglabym napisac, ze bardzo rzadko lapie :P Tylko grunt to nigdy sie nie przyznawac :P TWA---> Nie naprawiony, bo skonczyl sie lacznik gumiasty 😭 Ale KO modly wznosi, to moze jednak cos z tego bedzie i jaklos jutro bede mogla sluzyc narodowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
I juz nie odpisuje,. nie czekaj na tym gadulcu! :D Na serio ide wyciagnac kopyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Wg przelicznika KO 12 zl to cale 4 napoje bogow 😭 ide! Tam gdzie mnie nie ma jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało się tym zajmuję. ostatnio Samsunga tel. wzięłam, bi try były do wyboru: każdy badziewiasty. I zepsuł mi się po roku. Zatem M. dał mi swoją cegłę zdezelowaną. Podczas handlu z Rumunem ta cegła poszła w rozliczeniu. Dostałam więc własną zdezelowaną Motorolę jeszcze starszą niż cegła:o I w końcu srajfona, do którego nikt się nie przyznaje:D A Ty nie śpisz? Ja trochę w dzień ukradłam, ale mimo wszystko zbieram się, bo nowy tydzień na rogi jakoś trzeba wziąć:D 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aria wiecznie zapomina...że TWA z Ptaszkami spać nie chodzi...i że świtem bladym nie wstaje...chyba że w piontek ...na razie jakiś luzik...przez kilka dni...ale nigdy nie wiadomo w jakiej sprawie zadzwoni cudo i czego głos bendzie wymagał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jak KO ma wybor to woli nalesniczki z drugiego przepisu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyglondajonc siem obrazkowi jagodowemu to to właściwie tort naleśnikowy jest z jagódkami...ale bitom to ubijemy ok? bo chyba nie kupimy sztucznego spraya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
A moge tu? Wiem, ze czekasz gdzie indziej ale tu szybciej :P Wtedy co piszesz prawdopodobnie bede robila to co robilam dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jakbysmy mialy ubijac a nie kupowac sztuczny szprej to moze byc tez to spod linka nr 1 :D KO moze bic. KO lubi bic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO może bić miskem ;) TWA i TWA miska wytrzymała :p innej bitej se TWA nie wyobraża...jako że zarcie chude...to choć śmietanka niech bendzie ekstra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Bo mi piszesz, ze czekasz gdzie indziej. A ja "gdzie indziej" to zagladam raz na ruski rok :D I tez wole tu :P Dawaj wiecej szczegolow zwiazanych z ta fucha! :D Moze byc nie tu. Byleby nie tam gdzie czekasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Dlaczego mam sie znecac na miska? :( Miski TWA ma takie ladne... :) Az takiej destrukcyjnej sily KO nie przejawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kdzie napisała TWA że czekam tam ? tu czeka... TWA ma blaszaka o tej samej porze, co Ptaszek zaczyna pierdzieć ;) Dlatego trzeba wstać bladym świtem... Czy Ptaszek wstanie i przyjedzie po TWA ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jasne, przyjedzie ;) Nie ma sprawy ;) A ze tam TWA czeka to w kazdym komunikacie przychodzacym na cud techniki KO pisze TWA, ze tam czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×