Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

ale ja nie wiem co nosze a czego nie nosze...teraz szczegolnie jak mam prace domowa potem zaczne wiecej wychodzic to nie wiem co siem przyda, bo nie wiem do czego bedem wychodzic ?;) kiedys dawno wyjezdzajac na wies, rowniez do pracy zrobilam takom czystkem...ale siem fajnie potem nowe kupowalo :D:D:D ale zachod slonca zajebisty...w Samotni pomaranczowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po raz pierwszy widzę, że TWA czegoś nie wie... ZDUMIEWAJĄCE:D:D:D Dama S. zawsze ma na sobie małą sukieneczkę i jakiś fikuśny żakiecik, narzutkę itp. Ślicznie się ubiera. Ja zawsze w spodniach, dłuższej bluzce i coś na wierzch. A TY? No nie wiem co to za dyrekcja znajdzie się pod Twoimi rządami. Nie wyrzucaj ubrań, może jeszcze się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY zlosliwcze popspolity :p nie wiem...bo jak wisi w szafie...to jest...to znaczy wisi w szafie...nie na mnie... w domu nie musze chodzi ubrana wyjsciowo...trudno zebym w spodniach i swetrze lezala na kanapie ... nie noszem sukieneczkuf...chyba ze do ziemi...takom jednom kupilam na lato... chodzem miekko ubrana, luzno i wygodnie i do plaskich butow niewiele strojuf pasuje... z przerazeniem myslem co bendzie gdy pojdem do biura na pracowanie :o w ostatnim siedzialy same zmarzluchy...po krojomu wlanczalam klime :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz! Posta długiego i złośliwego skasowałam!😡 Intencja jego była taka, że może nie będzie tak źle i nie pójdziesz do biura:D:D:D Spadam teraz, bo szwagier zaraz na kawę wejdzie. Podobny do M. tak bardzo, że niektórzy ich mylą, bardzo go lubię. Pa na razie, piosenki nie wklejam, bo i tak byś skasowała:D:D:D 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego kobieta ma o dwa zwoje mózgowe więcej niż koń? - żeby nie piła wody z wiadra jak myje podłogę:D Cześć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie masz karę: za tydzień mnie tutaj nie będzie: jadę do Skalnego miasta:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Skałach nie byłam tylko w tamtym roku, zawsze się mieszczę:classic_cool: A sex dlaczego mam "zacząć" uprawiać? Dzisiaj nawet mam zamiar:) Kiedy mnie nie było wyjazd miałam do Z. W niedzielę wróciłam wieczorem. Super towarzystwo, impreza oparta na handlu ulicznym, Ani Wyszkoni niestety albo stety nie doceniam, nie lubię takiej słodkopierdzącej muzyczki. Był Grabowski. Wina nie piłam i to jest skandal: jak w końcu znaleźliśmy butelkę wina lokalnego. to okazało się, że 65 zl. kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby schusc i siem nie zaklinowac ;) nigdy niewiadomo moze sie skalka do skalki przysunela ;) :classic_cool: Ty tu TWA karom nie strasz ;) boskiej siem nie bojem a co dopiero zdetronizowanego Rzondu :P:P:P... mozesz wkleic jakoms ladnom piosenkem zeby siem TWA wzruszyla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boska kara :p nie osoba doskonale :p ze masz tak krotkom pamiec :classic_cool: idziesz sie bzykac??? dobrze :D bo mam zajebisty serialik :D i kcem oglodac...a odrywac siem do cafe nie lubiem... no i mam fazem bo kurwa goronco jest !!! od jutra ma byc zimnica :D:D:D nie mogem sie doczekac :D:D:D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie troszkę się dzieje, bo wymyśliłam sobie(podpatrzyłam;)) sposób na dobrą zabawę i zarabianie:) No i nowego pupila mamy. Od pięciu dni tylko on nas zajmuje wieczorami, a M. kochany samego siebie przechodzi w tym zalataniu:D:D:D Więc siedzimy na balkonie obserwując sprawy, o których się nawet filozofom nie śniło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 czasami sie zastanawiam do czego Ci kafe ? skoro masz towarzystwo i tyle sie dzieje w Twoim zyciu... szukasz widowni do wystepu ? 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 to dobrze, bo juz myslalam ze powinnam miec wyrzuty sumienia :p lubie wiedziec jaki grunt mam pod nogami :D a rozmowy z Toba to czesto grzaski grunt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie:( Skoro OSTATNIE Dziwne, że z nikim na kafe nie miałam konfliktów, poza Tobą:D:D:D X A teraz to już zupełnie nie wiem co masz do mnie. Chyba to, że nie jestem nieszczęśliwą ofiarą losu:o Dodam jeszcze, że na kafe piszą różne osoby: także zajęte jakimiś rzeczami i szczęśliwe. Takie prawo forum:p To nie jest miejsce tylko dla przegrańców, każdy tu może pisać... Poczułam się jakbyś miała co do mojej obecności na kafe jakieś wątpliwości:o Jeśli chodzi o ten topik- uzasadnione. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×