Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

exclusive 5 czasami sie zastanawiam do czego Ci kafe ? skoro masz towarzystwo i tyle sie dzieje w Twoim zyciu... szukasz widowni do wystepu ? 5 przyglądam się temu postowi i nie pojmuję: po kiego huja to było?? :o A potem mowa o grząskim gruncie:o Paranoja Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 o zesz kurwa Rzond...teraz to mnie rozsierdzilas... o jakich konfliktach piszesz? o takim ze wredna larwa zrobila absolutnie wszystko, zeby rozpieprzyc nasz topik a TY bylas jako jedyna zapatrzona i udawalas ze nie widzisz co sie dzieje ? 5 zawsze bylam przyjaznie do Ciebie nastawiona, bo Cie zwyczajnie polubilam i kapitalnie mi sie z Toba pisalo :D A TY co zrobilas? wypielas sie na nas wszystkie i czego oczekiwas? ze to co sie stalo pojdzie w zapomnienie? pozostal niesmak...niestety... zjawiasz sie raz na jakis czas "na kawce" i co ? myslisz ze wpadne w euforie na widok Twojego postu nawet nie zapytasz co mnie u slychac? tylko zaczynasz od siebie...jak zawsze :p po taki chuj byl moj wpis i nie zazdroszcze Ci niczego, zupelnie niczego, bo JA jestem inna i to co TY masz wcale mnie nie jara... 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodyni zagląda, jak widzę. Przywitam się: dobry wieczór. Nie pytam co słychać w eleganckim świecie, bo ostatnio byłam u Marciniaka, to wiem:( x Jeśli zniknę bezpowrotnie i bez pożegnania, to znaczy, że pożarł mnie internet... W pewien sposób jestem mu wdzięczna za restrykcje, polegające głównie na zjadaniu postów, albo wkurwiająco długim otwieraniu stron. x Eksklusive co powiesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ hej de luxe sorki ale akurat dzis nie zagladam masz klopoty z netem czy z kompem ? bo ja odpukac :D ani z tym ani z tym...ale zauwazam ze jak som mrozy, to serwery reaguja jakby na tych mrozach staly... co do netu...mam od lat z tej samej firmy i naprawdem nie narzekam...nie wiem co to jakas neostrada, moj bezprzewodowy dziala znakomicie... do kiedy wykopujesz buraki ? ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z netem.przecież bystra z górnej polki:) Buraki? Nie wiem, jutro Mlody wychodzi ze szpitala, może pojadę po niego, może nie... Dzisiaj jeszcze na zakupy duże jade, a teraz w pracy księdze. Nie mam czasu na nic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ hej ᠋ heh szpital tez niedawno musialam miec kontakt...bylo zle... no chyba jeszcze jutro i koniec ? byl czas na to, by zaopatrzec sie w to co niezbedne...mysle ze poniedzialek robicie wolny ? M szykuje zarcie ? i gdzie macie Wigilie ? ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu będziemy i u teściowej:) TAkie gotowanie, to wspólna sprawa, ale to na ostatnią chwilę odkładam: na niedzielę. W poniedziałek nie będę siedziała w burakach, bez przesady... x A kto choruje? :( x No zmykam, jadę do L. Listę mam jakby co, to sprawnie pójdzie może. x ten internet mam zakłócony przez monitoring miejski, ot co... 🖐️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ no to jedz...kupuj i wracaj...:D ja mam fobie spoleczna i samochodowom :o i z dnia na dzien kocham swoja kanape coraz bardziej :D szczesliwa jestem gdy nie musze wychodzic...tak niebezpiecznie jest... ᠋ kto chory? fajne pytanie...przeciez ja nie moge byc chora...nawet umrzec nie mogem !!!...wiadomo kto chory przeciez... ᠋ bede juz od jutra szykowac...zeby na pon-wt-sr miec gotowe... ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz takie fobie?:o Ja mam samochodową: boję się wyprzedzania i zimowych warunków, ale to dlatego, że w młodości m brałam udział w wypadku, a na kursie sama puknęłam, bo za szybko jechałam :D Podczas wyprzedzania, cjociaż jestem pasażerem- przebieram nogami, bo to i gaz i hamulec hehe się przydaje :D:D:D M. się przyzwyczaił, a brat nie może wyjść z podziwu:) x A dzisiaj M. wyskoczył przebiegający drogę dzieciak wprost pod koła:( Przed pasami stanął autobus, a zza niego wybiegl dzieciak, kiedy M omijał auto. Dobrze, że to byl TEN samochód, stanął w miejscu. Ale szok na cały wieczór: co by bylo gdyby... x Ja jutro idę w buraki i czekam na telefon. Pojadę do TWAcity, zabiorę co moje iiiii do domu:D Nie myślała, że w ten sposób wejdę święta, ale w końcu ja nie jestem od myślenia, tylko od roboty, nie? x tak myślałam, że to nie Ty chorujesz, nasz dziadzio też był niedawno w szpitalu:( Starość jest jednak nie do przyjęcia. Ostatnio taka starowinka życzyła mi stu lat, to sie odruchowo zapytałam: po co?:D x Idę teraz zakupy rozpakować i spać. Jutro z pracy będę mogła zajrzeć, bo nie spodziewam się szału:) x Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ bylam ciekawa czy bendziesz miala sily zeby cos napisac...widze ze mialas... wypadek...byl dzis w TWAcity...autobus wjechal w przystanek...som zdjecia w necie...powiem Ci, ze zawsze staje daleko od ulicy bo jak widzem te rozpedzone samochody to strach mnie paralizuje... ja tez ide jutro do pracowania i wroce pozno, bo jeszcze musze wstapic do B po ostatnie sprawunki ᠋ co do starosci...wiadomo nie jest latwo, to co mam w domu to koszmar...dzis kolezanka poznana w sanatorium dzwonila i pyta czego mi zyczyc? a ja jej na to, niech mi zyczy nieobsranych pieluch w swieta...heh ᠋ dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) A ja jeszcze się męczę, zaraz idę myć korytarz:o x Dzisiaj był u mnie Biskup hehee, pewnie to kiedyś opiszę:) x Ale przyszłam Ci złożyć życzenia świąteczno-noworoczne:classic_cool: szczęścia , zdrowia, pomyślności i jeszcze raz zdrowia życzę wraz z M. oby ten nadchodzący czas był lepszy od minionego:) x Nie powiem, że młode, bo ponad półwieczne piersi mnie bolą po tym, jak wczoraj jeździłam po TWAcity, masakra komunikacyjna, zaiste... x To jeszcze raz wszystkiego najlepszego i pędzę, bo już mnie pogania ten żandarm znad patelni :D:D:D 🌻🌻🌻 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ hej masakra ? zawsze to TWA mówiła...a teraz w tym nasileniu przedświątecznym wariactwo ! TWA pichci ! ᠋ życzenia w ruchafce...dla Ciebie i całej Rodziny :D zrób wszystko dziś i jutro, bo w Wigilie nic siem nie robi albo robi to co przyjemne :D ᠋ 👄 De Luxowa ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy🌻:) A dlaczego życzysz nam seksu na śniegu? Ja mam skłonność do dolegliwości stawowych, on trochę na kolana trochę narzeka. Dlaczego nie na gorących plażach południa? ;):D x oddaliśmy dziś sąsiadowi taty saszetkę z dokumentami i paroma setkami. Na klatce schodowej wczoraj zostawił, bo jeden kieliszek za dużo się zdarzył:D Po co ludzie noszą przy sobie WSZYSTKO ? Łącznie z paszportem:o Przeżycie prawie metafizyczne, jeszcze przed samymi świętami:) Jednak jesteśmy fajni:classic_cool::p x Twuśka, jeszcze pomieszam sobie w garach. Nara, jak to Muti powiada[ten od spacji]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ mieszaj :D ᠋ a dlaczego M nie siedzi w garach? przeciez kuchnia to jego krolestwo ? :D:P ᠋ TWA tez miesza...ale duzo mieszania nie ma, bo mutanty, krokieciki i bigosik zrobila wczesniej...dzis tylko rybka po grecku...wyszla zajebista...dodalam gozdziki... ugotowane jarzynki na salatkem i zaraz placek pomiksuje...aha jeszcze sledziki pod pierzynkom...ech...jeszcze grubsza bendem :classic_cool: gdy to wszystko zjem lezac na kanapie :D:D:D:D:D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ oszalalas ? :D zawała mam Ci zyczyc ? i M przy okazji tez, moze nawet szybciej... no, taka to juz wredna nie jestem :classic_cool: seks i 40 stopni upalu... ?! ᠋ na sniegu jest fajnie ;) probowalas ? ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On miesza. kapustę z grzybami zrobił, a ja mu wyżeram:D On robi swoje, ja swoje. ja galaretę mięsną, jajka feszerowane, sałatkę itp. A on piecze mięsa, smaży karpia, śledzie robi Jutro się pozabijamy w walce o palniki. Do tego młody z sernikiem chce wejść, ale nie wiem czy da radę, się przebić w kuchni i nie wiem jak będzie się czuł, bo za różowo nie jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie próbowałam i nie spróbuję:) Może nie jestem takim zmarzluchem jak rok temu, ale śnieg jest tylko do oglądania przez okno jak dla mnie. A taka plaża nocą... x No spadam🖐️)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! I barszcz ja robię, bo on z torebki walnął najchętniej, taki to Gessler:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak taki domowy barszcz czerwony N.P na rosole to coś pysznego!! A na kawę to trochę za późno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ na dobra kawe nigdy nie jest za pozno :D ᠋ De Luxowa tylko nie przegotuj i pamietaj zeby na koniec wsadzic surowego buraka :D a proszkiem z torebki mozna doprawic, jak ktos lubi... TWA skonczyla, placek w piekarniku...mozna dalej choinkowo gnic ᠋ nara ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×