Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość domowa kobieta de luxe
a ja właśnie widzę szczęście, potrafią ludzie dbać o siebie wzajemnie, razem coś robić i cieszyć się tym. Mówią o sobie z szacunkiem i miłością. A z tymi świecidełkami- ja to się cieszę byle czym, nie interesują mnie brylanty, ten jeden malutki w obrączce jest pierwszym i ostatnim w moim życiu najpewniej:D Teraz znikam. Inspekcja:classic_cool: http://poezja-spiewana.pl/index.php?str=lf&no=7173 🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta piosenka powyżej to jedna z najstarszych Brekautów. Zaczepiam Młodego, że na pewno nie wie kto śpiewa. On- że Klenczon. Nie! To jest-mówię- piosenka, którą ja śpiewałam na obozach harcerskich, to pomyśl ile ona ma lat. -No wiem, śpiewałaś też przecież Bogurodzicę :D:D:D Zaraz M. przyjedzie:) Jak zadzwonił, rzuciliśmy się do kuchni. Każdy sprzątał po sobie z prędkością światła. Aż jestem ciekawa co wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D a co by bylo gdybyscie nie posprzatali?:p Wartosciowy poszedl by po pistoleta i WAS wystrzelal ??????????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rozpaczałby:D I tak będzie, zawsze coś znajdzie, a jak nie znajdzie to wymyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niech rozpacza :D porozpacza i przestanie ...hahahaha od kiedy De luxe taki wrazliwy na rozpaczanie ? :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd jesteś Aniu Poziomko?? Ja też wypiłbym kawę w dobrym towarzystwie !! Np w Hipermarkecie Real proponuję latte gdyż kobiety taką wolą a ja sam też lubię tą kawę. Do kawy też coś się znajdzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy chuligan
a znasz panią Grażynę Żarko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy chuligan
Jarek. Ja jestem z reala i zaraz tam wracam. A Ty co, na kafeterii się zgubiłeś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego miałbym się zgubić?? Dość częto tu jestem i wypowidam się!! A to chyba nic złego zaprosić nieznajomą na kawę i ciasto??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No męża też mógłbym zzaprosić na tą kawę nie robiło by to dla mnie różnicy!! Cieszy mnie że jesteś lojalna wobec męża to dzisiaj mało spotykane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tato zjadł obiad. Teraz będzie czekolada pitna i ciasto ze śliwkami. I tak sobie rozmawiamy, bo SS była w czwartek. Ona przyniosła jakieś ciasto, ziemniaki, ugotowała obiad i... Dzisiaj się okazało, że nawet buty tacie wyczyściła... Jeszcze w tym miesiącu pojedziemy do kolejnego okulisty- najlepszego jaki jest. ona to załatwiła: dla swojej mamy i dla taty. Idę, bo nieładnie tak klikać przy gościu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tato pije czekoladę i mówi, że dobra: taka jak z automatu:D A m. cały dzień grzebie przy antenie sat, bo chyba ją pierun strzelił;) No i stanęły dwie dewotki skomentować, bo niedziela, to im mój drogi mąż język pokazał i nie może sie uspokoić ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecznie? Wczoraj cały dzień prasowałam przed telewizorem, dzisiaj też. Nie mam już nic do wyprasowania ani do wyprania:classic_cool: Ale faktycznie to nie dla mnie, ja bez TV daje radę. Naprawił. Konwerter wymienił i gra. Jedziemy na cmentarz. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.jaturzadze.pl
jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa z tczewa*
a czemu na swoim topikełe się nie meldujesz? Dołka masz? Na dołka Perła z Mirusiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×