Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

[czesc Piekna i Mondra i Bogata i Zdrowa] Dworujesz sobie ze mnie?:) Piękna nigdy nie byłam, mondra nawet już nie będę, no chyba, że po szkodzie. Bogata? Nawet nie sprobuję się odnieść, skoro ma być przyjemnie. Zdrowa, bo się nie badam... x Co u mnie? Tamto się przetoczyło. Życie płynie po staremu:( x Sok z trzech kilogramów pomarańczy piję, coś M. nie służy taka porcja witamin, sama muszę sobie poradzić :D x U mnie fruwają PITy ale ja już w piżamce, mam nogi założone na drugą połowę stołu i nie dam się w to wciągnąć. x Jednym słowem nudy... Może u Ciebie nieco ciekawiej sprawy wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ nie dworuje ! gdziez bym smiala z Rzondu :D:p ᠋ powiedzialas kiedys ze szczesliwcy tu tez przychodzom :p to sie do szczesliwca zwracam :D ᠋ Pity ? juz ...ja sie dopiero wybieram po druki...wlasnie doczytalam ze jak siem wysle epita, to szybciej jest zwrot...ale ja musze dolozyc do pita zalacznik i dlatego musze sie pojsc do pitowni, spytac czy im faktycznie ten zalacznik potrzebny... ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ a czemu tego soku tak duzo ? ᠋ ale pychota...uwielbiam soki wyciskane z owocow...kiedys odchudzam siem na warzywnym...znaczy wielowarzywnym...lubisz? ᠋ a M jak sie czuje ? poszedl do konowala ? czy "samo przeszlo" ? ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy inne terminy. Druki są w necie, programy też. Ja tam nigdy nie chodzę, wolę zadzwonić jeśli już muszę, ale zwaliłam te sprawy na niego i tak se żyję. Jak huba:D:D:D x Tamto jeszcze inaczej inaczej napisałam, ale niech Ci będzie:p x Dobrze mi się ostatnio wstaje- nieraz nawet wcześniej niż muszę, ale jak to często bywa pożegnam się grzecznie, żeby tego nie zepsuć;) 👄 x http://www.youtube.com/watch?v=4ZgGudRa-oc x DCF, znasz? x Do jutra🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=e16baGK71do ᠋ starocie ? jak milo z Toba posłuchac :D ᠋ Co jest w necie, to mi nie musisz mowic :D:P napisalam dlaczego jest koniecznosc pojsc, jak sie okaze ze nie potrzeba zalacznika, drukuf nie wezme... ᠋ Dobrze ze masz Zwalacza i dobrze ze zrobi dobrze :D:p bo nie wiem Hubo jakby to bylo, gdyby spieprzyl ;) i Ciem wezwali do tlumaczenia siem :p ᠋ no to burakuj 👄 ja za to przesypiam zime :D:D:D ᠋ pa ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Chodziło o to, czy jak idziesz do kina, to tam, czy nie. Myślę, że nie, bo od razu wiedziałabyś o co chodzi raczej. x jutro piątek. mam nadzieję, że pojadę po buraki, nawet jeszcze nie wiem gdzie:( Masakra jakaś w tym roku...Na razie straty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ hehehehe ᠋ ja wiem co DCF...stare ulubione kino Warszawa...kiedys chodziłam na poranki...a po remoncie obejrzalam tam wiele hitow owczesnych... pytasz o moje noce w kinie ? chodze do kina Leszka...gdyz zapisalam siem do takiego programu i mam znizki... ale popatrze co DCF ma w ofercie... wiesz wbrew reklamie wielu filmow...mi szkoda kasy na niektore...w tusiu ledwie jestem w stanie zobaczyc do konca, a co dopiero w kinie... dzis kupilam bileta na nocke w przyszlym tygodniu...tylko mi nie pisz ze jestem maniaczka...od kiedy pamietam bylam filmokinofankom :D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dla jasności: ja żadną kinomanką nie jestem, a już jak leje się krew, są jakieś pościgi czy strzelanki, Bondy, srondy,to od razu szukam wiadomości:D:D:D Chodziło mi bardziej o lokalizację, bo ja to z okna czasami to widuję:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ straty ? to niedobrze...prze zime ? czy jest inny powod? ᠋ nikt nie kce burakowej gotowac? ani cwikly robic? ani buraczkuf na cieplo przyrzadzic ? zdecydowanie blad ! ᠋ patrz ja jestem Twojom fankom naprawdem...w tym roku juz chyba 3 raz gar burakowej zrobilam...pije i pije i napic siem nie mogem :D taka dobra wychodzi...z czosneczkiem :D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W TV też trudno coś znaleźć. Ostatnio obserwuję, że przerzucamy programy, robiąc selekcję negatywną. Wybrać mniejsze zło:o A nie jest to wcale proste, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ ja wcale nie wiem co w tv jest...takie pudlo jak mam bylo potrzebne z 15 lat temu...hehehehe tusio naprawde zastepuje wszystko :D ᠋ jak Rzond widzi z okna skoro kino w podworku ? ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz do roku tylko gotuję:D Są okresy martwe. Ale tak źle jeszcze nie było. Buraków brak, a konsumenci chcieliby u ciebie kupować po cenie mniejszej niż płacisz, bo ktoś tam ma za grosze dziś. Tylko się pytam, czemu nie ma wiadra z burakami przy sobie, skoro tak dobrze gdzieś dają :D:D:D Ja to niedobra jestem, co sobie myślę, a nie mówię, to jest encyklopedia zdrowia psychicznego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ czekaj...chwila...myslalam ze mowisz o oknie samochodu...a Rzond o oknie mieszkaniowym ? ktos tam mieszka ??? ᠋ to co piszesz...nie jest niczym dziwnym...negocjowanie cen jest od paru lat w modzie...w tej burakowni do ktorej chodze, wlascicielka mowi to samo ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D. mieszka. A wiesz, wieloletnie moje doświadczenie uczy, że jak masz kupić, to i tak kupisz:D A jak jest drogo, to sama wkraczam z obniżką, bo przecież chcę sprzedawać, tak? x U nas tych buraczarni powstaje kilkanaście w roku, za chwilę plajtują, więc po 1:D A ja mam 22 lata:classic_cool:Jestem tutaj najstarsza i mam tych, co barszcz gotują całkiem całkiem:) x Tylko fiskus w tym roku rzuca kłody pod nogi i wakacji jednak nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ no tak siem domyslilam...od dawna ? czy to juz nalezy do D? ᠋ wiesz handel jest pojebany...bawilam sie w to z wielkim zapalem...kilkanascie lat temu...skonczylam, pomimo ze praca byla ciezka ale warta zachodu [bo u siebie] to najbardziej wkurwiali mnie ludzie...szczegolnie, gdy przychodzili na wielogodzinne pogaduszki a nie kupowac to co bylo w sprzedazy... kiedys taka jedna szurnieta, kupila u mnie cus za 2,50, zaniosla do domu zadowolona, potem poszla na plac i tam zobaczyla to samo za 2,00...wrocila z pretensjami, ze na niej zarabiam :p oczywiscie oddalam 2,50 i pogonilam w pizdu :D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ no tak kurwa :D ᠋ przeciez wiesz ze tak jest... ktos jak nie prowadzil dzialnosci swojej, to w ogole nie ma pojecia...ze siem kase dopiero bierze, jak sie wszystko zaplaci, zusy, srusy, podatki...czynsze...no i oczywiscie towar na sie zaplacony... im sie wydaje ze Rzond to milionerka...bo ma swojom buraczarnie...nikt nie wie, ile wysilku trzeba w to wlozyc by funkcjonowalo i zeby mozna z tego zyc... ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo dzisiaj: wpada: macie totamto? Tak: tutaj leżą. To ja przyjdę później, bo się teraz śpieszę. Oczywiście nie przychodzi:D A my tylko oczami sobie rozmawiamy: co za debil, po co wlazł itd itp, no masakra... :o:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypchnąć się trza
x na hooj tyle przecinków ario z poziomkami w twoim poście ? x inaczej na odp. "coś tamTWA " do usranej śmierci czekać będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ no wiesz...trzeba udac ze ciem stac:P ...na jednego malego buraka :p mnie to wpienialo zawsze...dlatego...nigdy wiecej zadnego handlu !!! ja nie chodze do sklepow, w ktorych ceny mnie przyprawiaja o zawrot glowy...bo i po co? co pozale siem sprzedawcy i co to da? przeciez nie ukradnie z polki zeby mi dac... ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wypasione wyrko-puchowe kołderki, poduszki i jaśki, ale domu z ogrodem nie mam i nie będę już mieć. x Pytałaś o D. Stancja. Dopiero autko kończy spłacać, może za rok pomyślimy o czymś cienkim na kredyt. x Ale na razie walczy o względne zdrowie, bo ostatnio wejście do DCF dwie karetki zatarasowały z jego powodu:(:o DWIE:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange Wreszcie ktoś mnie zauważył:D:D:D Dzięki, myślałam, że jestem niewidzialna. Mam syndrom przecinkowy po prostu. A Ty jaki masz syndrom? Jesteś idealna...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ o tym tez wiem...znaczy domyslam siem...czytam miedzy wierszami, wiesz ze jestem w tym dobra... widzisz tyle rzeczy sie ulozylo i studia i praca... ᠋ kurwa to prawda nie mozna w zyciu miec wszystkiego... ᠋ a kcialabys dom ? w Rio czy w TWAcity ? czy w Piaski cos tam ? ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋bo Rzond jest staranny :D i musi przekazac emocje :D znaki interpunkcyjne temu sluzom ;) ᠋ Rzond W języku polskim używamy dziesięciu znaków interpunkcyjnych. Są to: kropka, średnik, przecinek, dwukropek, myślnik (pauza), wielokropek, znak zapytania (pytajnik), znak wykrzyknienia (wykrzyknik), nawias i cudzysłów. ᠋ staraj siem wykorzystac tez inne :D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee... To jest tak. Teraz już bym nie chciała domu, bo w tym wieku ucieka się do mieszkań, ale ...:( szkoda. To jest już poza mną x Ale jeśli mam marzyć, to w Twacity dom, a w piaskach apartament, lub odwrotnie:classic_cool: x x A między wierszami czytasz tak ładnie, bo ja te wiersze piszę hahhahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ heh jak juz marzymy to TWA kce penthousa :D ᠋ moze byc w TWAcity...choc nie wiem po co?...ale piaskowa miejscowosc ...o kurde blade...se wyobrazasz...duzy taras, wychodzisz z kawom...a tu widok na plazem i morze...:D:D:D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×