Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

᠋ Ja Ciem zara przesunę :D ᠋ Masz na kuprze właściwy ubiór? czy fotel ma ? :classic_cool: ᠋ a dlaczego Ptaszek ściemniasz że wyjeżdżasz skoro nie wyjeżdżasz ?:p ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sciemniam ;) Skad przypuszczenie, ze sciemniam? :> Nie mam zadnego ubioru, przeca jest srodek nocy - to niezdrowe w ubiorze robic to co ja zaraz bede robic ;) Nie zaczela mi niekulturalnosc przeszkadzac, tylko dbam o Twoja przyzwoita forme wypowiedzi :) I ja jestem nieprzesuwalna! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wiecej niz teoria. To filozofia zycia! Ja sie udaje w objecia M i na pewno szybko odplyne. Wstac musze za 7 godzin :O Taaa, wiem ze mnie przelicytujesz zaraz, bo Twoje zniwa szybciej wypadaja ale Ty sobie potem odespisz na stogu siana, a ja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...I bardzo dobrze: pojechał Komor wylizać d**ę ukraińcom, to garniak od Armaniego przyjaciel mu skasował hahahahaa Ta dzicz potrzebuje setek lat aby przestać z widłami biegać:o x cześć:) Cześć pracy chciałoby się powiedzieć, bo wczoraj ja, dzisiaj Ty. Nie pojechałam do Świeradowa, za tydzień może. x Ja dzisiaj bardzo gospodarczy mam dzień: piekę, piorę, prasuję, a teraz gotowię się na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I takie sranie banie, że oni też odnieśli straty w tej masakrze. No tak, opowiadał mój tato jak taki gonił z widłąmi za Polakiem i temu udało się zrzucić go ze schodów tak szczęśliwie, że tamten poległ:) Jedna z tych 10000 ofiar za które każą nam przepraszać:o x Jeszcze opiszę tu śmieszną historię pewnwgo pomnika we Wrocłąwiu, ale muszę się dopytać, żeby nie namieszać:) Tak, panie Zdrojewski- niespodzianka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ czesc Mientowka :D ᠋ No tyrkować trzeba...wprawdzie tera zgienta w poł chodzem...ale som szanse dalszej współpracy i to mnie cieszy :D TWA pichci bolognese, cała samotnia pachnie fajnie czosnkiem. Trzeba żarło przygotować bo w nowym tygodniu aż 3 piontki. ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale by była fucha, powiadam Ci. Ona wie, że w razie czego jest KTOŚ. Dwa razy do roku się to zaludnia, a hektary są:classic_cool: No zobaczymy, ja w każdym razie powiedziałam, że osoba zaufana, więc buziak przyjęty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ hehehe ᠋ żeby tylko siły były Rzond...bo mój szkielet i mięśnie w kiepskim stanie som 😭...pani profesor zaleciła leżeć na brzuchu i pachnieć :D kuźwa kto płaci komu za samo leżenie?...nawet nie wiem czy kochanek tak by kciał ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehheheee, no w sprawie kochanka- wątpię ;) Mojemu się ostatnio nie spodobało, że kiedy on jeszcze śpi, pryskam się perfumami w sypialni:D No niech się cieszy, że w ogóle śpi hahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
᠋ hahahahaha ᠋ właśnie o to chodzi by plecy odciążyć...dlatego tylko na brzuchu :D dobrze że umiem tak spać :D ᠋ leżec i pachnieć Złotko...oznacza [w przenośni] NIC NIE ROBIĆ ...znaczy trza poszukać frajeruf do prac domowych i dźwigania zakupuf :D ᠋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No domyślam się tak pobieżnie co znaczy leżeć i pachnieć, ale lepiej wiem co znaczy tyrać i śmierdzieć Heh... Ja się nawet nie pocę, ale praca jak wiesz, pachnąca nie jest. Nieraz się gęba śmieje, a bywa, że w dwa palce nie ma jak wziąć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie cymesy ostatnio przyszły... Najlepsze zawsze są ze Szkocji, ale najdroższe równocześnie:). chociaż norweskie dorównują, tylko hurtownia szemrana, więc staram się unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×