Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

SŁOWNICZEK: Ból głowy Szeroko stosowana przez kobiety metoda antykoncepcji. Intelektualista Ktoś, kto jest zdolny przez ponad 2 godziny myśleć o czymś innym niz. seks. Język Organ seksualny, przez niektórych zdegradowany jedynie do funkcji mowy. Nanosekunda Odcinek czasu jaki upływa pomiędzy zapaleniem się zielonego światła a facetem za tobą zaczynającym trąbić klaksonem. Nimfoman Termin używany w stosunku do każdej osoby, która chciałaby mięć więcej seksu niż ma obecnie. Praca grupowa Możliwość zwalenia winy na inne osoby. Łatwa Termin używany w stosunku do każdej kobiety, która traktuje sprawy seksu jak mężczyzna. Piłka nożna To, za co wychodzą za mąż kobiety, zupełnie nieświadomie. Inflacja Powód, dla którego musisz przeżyć ten rok za pieniądze, jakie zarabiałeś w zeszłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije z gwinta!! Niekulturalnie jeszcze - na walach!! Ale nie jest to \"wstretne piwsko\" tylko napoj bogow :D Patrz o ile lepszy niz kobieta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
ochote na kawe, ale nie moge nic przełknąć-tak mnie gardło boli że nic tylko gorąca woda :(-- jak zwierze, nic tylko woda. zawsze tak jest, zawszze jak człowiekowi coś wyjdzie to od razu dupa. eeeeech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ---> Kawa jest nie specjalnie zdrowa na blony sluzowe i gardlo. Nie polecam. [rozglada sie, czy nie ma w poblizu jakiejs kawoszki... zeby sie nie narazic]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
noooo i wełaśnie to jest najdardziej wkurwiające (przepraszama za brzydkie wyrażenie- ale żadne inne nie oddaje mojego roztroju nerwowego wynikającego z braku możliwości picia kawy). Człowieka zmogło podelektował by się kawą w łóżeczku.... i co? i DUPA! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 dowodów na kobiecość komputera: --Gdy już masz wymarzoną maszynę, widzisz 100 lepszych, szybszych oraz łatwiejszych w obsłudze --Każdy twój najmniejszy błąd jest na wieczność zapamiętany --Cały czas wydajesz na niego kasę ... a co masz? Trochę przyjemności od czasu do czasu i same zmartwienia przez resztę życia. --Nikt nie pojmuje do końca logiki, wedle jakiej postępuje. Może poza innymi komputerami. --Ma genialny talent do komplikowania rzeczy prostych do rangi nierozwiązywalnego problemu. A wtedy wzywa cię na pomoc lub poddaje się. --Niby cię słucha, ale tylko wtedy, gdy postępujesz ściśle wedle narzuconych przez niego reguł. --Niby to rozumie ale tylko na pozór. --Czasem, gdy go dotykasz w niektóre klawisze, piszczy.. BRANŻOWY PLAN KONT: Cnota - kapitał Pierwszy mężczyzna w życiu kobiety - bilans otwarcia, Pierwsza kobieta w życiu mężczyzny - miejsce powstawania kosztów, Romans z przyjaciółką - udział w innym przedsiębiorstwie, Zaręczyny - zobowiązanie krótkoterminowe, Małżeństwo - zobowiązanie długoterminowe, Mąż - środki trwałe, Żona - podatek od wzbogacenia, Noc poślubna - przelew kapitału na inwestycje, Posag - dochody planowe, Dzieci - wyrób własnej produkcji, Dzieci pozamałżeńskie - dostawy niefakturowane, Przyjaciółka w ciąży - inwestycja rozpoczęta w innym terminie, Alimenty - nakłady bezplanowe, Przyjaciel żony - świadczenia dobrowolne, Żona na wczasach - materiał w przerobie, Prezent dla przyjaciółki - wydatki na obiekty dzierżawne, Utrzymanie przyjaciółki - czynsz dzierżawny, Rozwód - czysty zysk, Trumna - opodatkowanie bezzwrotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Piękną mam fryzurkę !!! Jestem już rasową blondynką !!! Jasne, że czuję się bosko - fryzjer to jest to co z przyjemności lubię ... może nie najbardziej ... ale bardzo !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjaśniam szanownej KO: Biały kruk - rzecz spotykana bardzo rzadko, wyjątek w czarnym stadzie, piękny wybryk natury, wybijający się ponad przeciętność i zwykłą szarość! Toż to przecież komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA---> Wiem... co to \"bialy kruk\". Az takim laikiem nie jestem :P Jednak... jakby nie bylo... inny gatunek ;) A orzel juz sam w sobie tyz zadki stwor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka jest po 22.00 więc czas na brzydkie kawały o blondynkach. - Co robi blondynka po stosunku? 1. Otwiera drzwi samochodu 2. Idzie do domu 3: Mówi \"Dzięki, chłopcy!\" 4: Mówi \"Czy wszyscy gracie w tej samej drużynie?\" 5: Mówi \"Kim byli ci wszyscy faceci?\" - Dlaczego blondynki nic nie mówią podczas stosunku? 1: Bo mamy im mówiły, aby nie rozmawiać z nieznajomymi... 2: Bo mamy zawsze im mówiły, że nie należy mówić z pełnymi ustami... - Kiedy blondynka wie, że straciła pracę? - Kiedy widzi, że z pokoju szefa wynoszą kanapę. hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka wyszła szczęśliwie za mąż i zaraz po ślubie wspólnie z mężem zaczęła \"starać się\" o dzieci. Wpada któregoś dnia do domu i krzyczy: - Hura! Kochanie, mam rewelacyjną wiadomość! - Mów, moja droga. - Jestem w ciąży! I mało tego, to będą bliźnięta! - Skąd wiesz, że bliźnięta? Przecież jeszcze za wcześnie, aby to ustalić. - Bo kupiłam 2 testy ciążowe w aptece i oba wyszły pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Flowciu Rewelacje dnia dzisiejszego już Ci przekazałam przez telefon, nie mniej jednak jestem zszokowana takim zachowaniem, jak można ? Co upoważnia ludzi do takiej , nazwę to prosto - bezczelności? To prawda, trzeba z człowiekim zjeść worek soli, może dopiero wtedy jest mozliwość dowiedzieć się jaki jest? Wiesz co kochanie, mój mąż poszedł dzisiaj do Gwiazdeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Zaszokowana jestem po Twoim telefonie ! Jak można mieć taki tupet !? Jak na razie nie ma żadnego odezwu na topiku. Pożyjemy, zobaczymy ... Niedługo wychodzę poskakać więc spotkamy się wieczorem ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka ja już wymasowana, dzisiaj dogodzono mi podwójnie, bo jeszcze pyszną kawkę dostałam na życzenie. Teraz czekając na Ciebie poczytam o inwestycjach finansowych, co by wiedzieć jak zainwestować, kiedy wygram milion w środę lub sobotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Wyskakałam się trochę a potem przyszłam do domku i zjadłam kolacyjkę ! Nie powinnam ale taka byłam głodna bo nie jadłam obiadu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi tu Flowka do tych słuchawek nawijasz o jedzonku i ja się głodna robię... Ja nie wiem co może wydarzyć się na sali sądowej, może mnie weźmie na płacz jak ostatnio, albo na złość jak ostatnio, jaki będę miała nastrój, bo przecież wiesz, że dokładnie za tydzień druga sprawa. Właśnie siedzę i myślę nad wersją wydarzeń, próbuję przewidzeć o co mogę zostać zapytana, jak bardzo będę musiała zgłębić nasze życie i o nim opowiadać. Wolałabym powiedzieć , że podtrzymuje pozew w całości i koniec, ale to się na pewno nie uda i trzeba będzie się w tym babrać. Moje uczucia do męża są ambiwalentne. P.S. Śledzie też uwielbiam w każdej postaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po moich śledziach (tych na kolację) chce mi się teraz pić niemiłosiernie! Sprawa rozwodowa to nigdy nie jest prosta sprawa. Mogą pytać o wszystko- trudno przewidzieć. Musisz się dobrze przygotować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×