Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Co myślisz o jajkach z dodatkami w postaci sałaty, papryki, pomidora, pietruszki zielonej, pieczarek marynowanych, ogórka kiszonego lub konserwowego no i oczywiście, bo jakby inaczej sos majonezowy z dodatkiem musztardy, chrzany lub czosnku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Obowiązkowo w wigilię zupa grzybowa i karp smażony ! A na resztę świąt wiele nie robię bo trochę mnie nie będzie - idę w gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałatka - 11 marchew pietruszka korzeń seler ziemniaki por jabłko natka pietruszki jajka kukurydza ogórek kiszony lub konserwowy majonez doprawienie do smaku dowolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo śledź pod pierzynką -moja kumpelka robi świetnie !!! Bigos po francusku - dobry dla panów na potencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigos po francusku: 4-5 dużych por 2 kiełbaski zwyczajne puszka fasolki szparagowej ketchup sól pieprz oliwa Kroimy kiełbasę w kostkę i smażymy na oliwie. Dodajemy pokrojoną w ćwiartki porę, podlewamy wodą, dusimy. Gdy pora będzie miękka dodajemy odcedzoną fasolkę i ketchup i doprawiamy do smaku. SMACZNEGO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty gwiazdo moja !!! Nie kapryś ! Bądź dobrą koleżanką i pomóż mi zamieszać trochę na topiku ... wiesz. Obudźmy drzemiące demony ! Niech z nieba walą pioruny ! Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawaj gwiazdo ! Ja już jestem na chodzie - obudził mnie sms od pana W. Biorę się za sprzątanie a o 15 jadę z kumpelą na zakupy. Miłego dzionka ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Flowka, kuchnia już lśni, zupka pomidorowa i kurczak pachną zachęcająco, oglądam pierwszego Matrixa a potem Twoim śladem idę do sklepu, zobaczyć co ciekawego przygotowali na święta... Oby tylko nie było znowu w promocji jakiś cudnych kubków ani puszek , bo już mi się w szafkach nie mieszczą... Dzisiaj odpuszczam dietę i zjem mojego kochanego erotycznego batonika? Jak myślisz jak się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Ty masz tyle erotycznych smakołyków ...trudno Cię dogonić w tym wszystkim ! :D Nasze wczorajsze nocne rozmowy dały do myślenia niektórym. No i nadal jesteś obiektem fotograficznego zainteresowania - odsyłam Cię do poczytania \"41\" . Teraz się ubieram i uciekam na zakupy ! Zamelduję się wieczorkiem ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już Ci na gg napisałam dużo wcześniej (bo czytam 41), że zazdroszczą nam tej przyjaźni Flowka... A co do zdjęć, nie rozsyłam po necie, nie widzę takiej potrzeby, kto ma troszkę wyobraźni wie, że jestem do tańca i do różańca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miga u mnie i świeci kula kolorowo, już się czuje nastrój świąt, choć do Wigilii jeszcze dwa tygodnie. Powyciągałam ozdoby choinkowe, właśnie patrzę co mam, bo jak Ci mówiłam, mój wielki wodny bukiet świerkowo-sosnowy będzie w tym roku tylko srebrny, zawisną śliczne malutkie bombeczki i dzwoneczki, a włos anielski mieni się wszystkimi barwami tęczy, cudne kolory, uwielbiam jak tak wszystko błyszczy, o widzisz przypomniałam sobie, nie mam lakieru brokatowego do włosów...ani do paznokci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszanie topikowe idzie nam jak burza, a mi moja skleroza nie pozwoliła Cię Flowka poinformować, że mam kwiatki na paznokciach... A co Ty kochana będziesz z tymi świeczkami robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz skoro jednocześnie kupiłysmy czarne majtki, musimy gdzieś w nich pójść, do parku na spacer na przyklad...Flow 42 palenie powoduje niepłodność, rzuć to!!! czym prędzej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Jesteśmy przyjaciółkami i to się nie zmieni do końca swiata !!! 👄 Ci co zazdroszczą to chyba nigdy czegoś takiego nie przeżyli !!! A świeczki uwielbiam ! Różne, różniste ! Lubię mieć w domu poustawiane na półkach i lubię jak płoną ... gdy ja płonę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdziemy, pójdziemy !!! I chyba nie tylko na spacer TWA !!! W końcu jak przyjdzie ta błogosławiona chwila to trzeba będzie się z czegoś ładnego rozebrać, nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, och, och doczytalam się dzisiaj na onecie, że jest już skype wideo Ty sobie Piękna wyobrażasz co by to byłby za raj, gadać i jeszcze się widzieć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ty sobie kochanie ewidencje załóż szczegółową , żebyś pamiętała gdzie, z kim i dlaczego? CZY TYLKO KAWĘ??????????????????????? BAJU BAJU... My kochana mieszkamy na księż ycu, więc tylko wyjątkowi panowie mogą doznać tego zaszczytu poznania nas.... wiesz co Flowka dzisiaj chodziłam po ulicy i śpiewałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie to ewidencja trochę pustawa w porównaniu np. do zeszłego roku. Wtedy to dopiero szalałam ! Co tydzień inny wypad ! A co śpiewałaś TWA ? Bo ja dzisiaj miałam dzień na Anię Dąbrowską i \"Charlie, Charlie\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj wprowadzam się powoli ale chyba skutecznie w nastrój randkowo-marzycielski ... Wszystko się może zdarzyć ... jak śpewa Anita Lipnicka. Kto wie co jutro się zdarzy? Nawet ja tego nie wiem !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbadaj swój charakter Jaki masz charakter? / INTERIA.PL Zapraszamy do badania postrzegania świata. Przygotowane przez Mirosława Słowikowskiego pytania pozwolą ci lepiej poznać swój charakter i określić jego typ. Przeczytaj każde pytanie i odpowiadaj na nie. Za każdą odpowiedź \"tak\" przyznawaj sobie 1 punkt, za \"nie\" - 0 punktów. Pamiętaj, że twoje odpowiedzi powinny odzwierciedlać twoje zachowanie i przekonania z okresu całego życia, a nie tylko decyzje podejmowane pod wpływem impulsu. Szczerze opisz stan faktyczny, a nie tak, jak chciałabyś, aby było. Tam, gdzie odpowiedziałabyś \"raczej tak\" albo \"raczej nie\" również wpisz zero punków. Później wszystkie zsumuj, a swój typ charakteru odnajdziesz tam, gdzie zyskałaś najwięcej punktów. Na końcu dowiesz się też, jak możesz zdobyć książkę Mirosława Słowikowskiego \"Charakter na całe życie?\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestaw pytań dla typu 1 • Czy masz silną potrzebę postępowania zawsze w sposób słuszny i zgodny ze standardami moralnymi? • Czy wszystko, co robisz, lubisz robić dokładnie, zachowując standardy wysokiej jakości? • Czy lubisz wygłaszać swoje myśli precyzyjnie i do tego dążysz? • Czy zdarza Ci się popadać w gniew, kiedy nie możesz solidnie wykonać wszystkich zaplanowanych zadań? • Czy miast sukcesów i nagród bardziej ważna jest dla Ciebie satysfakcja, że dobrze wykonałeś zadanie? • Czy masz tendencję (choćby mimowolną) do poprawiania po innych tego, co można było wykonać lepiej? • Czy często rezygnujesz z realizacji swoich potrzeb, ustępując komuś, kto usilniej się domaga realizacji jego potrzeb? • Czy przejawiasz tendencję do zbyt krytycznej oceny swoich działań? • Czy jesteś przekonany, że na ład w życiu trzeba ciężko pracować? • Czy uważasz, że każdy problem ma z reguły jedno najlepsze rozwiązanie? Zestaw pytań dla typu 2 • Czy zadania związane z planowaniem, odbywaniem długich zebrań, omawianiem szczegółów budzą w tobie niechęć? • Czy odczuwasz opór przed wchodzeniem w intymne, bliskie relacje? • Czy masz tendencję do ciągłego sprawdzania stanu emocjonalnego bliskiej Ci osoby? • Czy pociągają Cię trudne związki? • Czy czerpiesz radość i spełnienie z niesienia pomocy innym ludziom? • Czy czasami masz wrażenie, że przez swoja wrodzoną otwartość na ludzi bywasz wykorzystywany? • Czy stosunkowo łatwo potrafisz darować ludziom nawet poważne wyrządzone Ci krzywdy, mimo że jest Ci przykro? • Czy potrafisz nie szczędzić czasu i energii, nawet ze stratą dla siebie, jeśli ktoś potrzebuje pomocy? • Czy masz podskórne przeczucie, że dostosowując się do potrzeb innych jesteś nieszczery wobec nich i siebie? • Czy czasem uważasz, że nie jesteś taki zły, a znów kiedy indziej wydaje Ci się, że oszukujesz ludzi i jesteś nikim? Zestaw pytań dla typu 3 • Czy utrata uznania, poważania i szacunku otoczenia byłaby dla Ciebie bardzo bolesna? • Czy potrafisz dobrze skrywać swoje rozterki i problemy, tak że otoczenie widzi cię jako człowieka zadowolonego z życia? • Czy realizacja zamierzeń i celów daje Ci poczucie spełnienia, a gdy pojawia się ich brak, opuszczają Cię chęci do działania? • Czy w większości sytuacji życiowych potrafisz się dostosować i dobrze odnaleźć? • Czy według Ciebie o wartości człowieka w ogromnym stopniu świadczy to, co robi? • Czy uważasz, że najlepszym sposobem wyrażenia uczuć jest czynienie dobra, czy to w rodzinie, czy w przyjaźni, a nie rozmyślania, słowa i czułość? • Czy niepowodzenia traktujesz jako niepełne sukcesy, wyciągasz wnioski i idziesz dalej bez roztrząsania ich? • Czy lubisz rywalizację i nie sam efekt, ale dopiero sukces gwarantuje Ci dobre samopoczucie? • Czy nie tolerujesz niekompetencji, niedbalstwa i lenistwa (także u siebie)? • Czy kiedy coś Ci nie wychodzi, zaczynasz wątpić we własne siły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestaw pytań dla typu 4 • Czy wolisz pracę wizjonerską, wymagającą pewnej dozy artyzmu, od skrupulatnej i analitycznej? • Czy jesteś zazdrosny o swoich bliskich i nie lubisz, kiedy nawiązują nowe znajomości? • Czy łapiesz się na tym, że najbardziej pragniesz tego, czego w tej chwili nie masz? • Czy uważasz, że twoje prawdziwe Ja ożyłoby gdyby pojawiła się wyśniona miłość, pełna ekstazy i uniesienia? • Czy uważasz zwykłych i pospolitych ludzi za mało interesujących i wolisz tych wyjątkowych, oryginalnych, czasem wręcz ekscentrycznych? • Czy sądzisz, że gdyby ludzie potrafili wyrażać swoje uczucia i potrzeby w otwarty sposób, to łatwiej byłoby im żyć? • Czy pociągają Cię tradycje duchowe i świat symboli z różnych epok, które przyczyniają się do rozwikłania zagadki życia? • Czy wypowiadając się z humorem o innych bywasz kąśliwy i sarkastyczny, choć bez agresywnych zamiarów? • Czy poszukujesz unikalnego i właściwego dla Ciebie stylu w życiu? • Czy praca w biurze byłaby dla Ciebie męką? Zestaw pytań dla typu 5 • Czy sądzisz, że wielu ludzi myśli z gruntu nielogicznie i dlatego nie rozumieją Twojego punktu widzenia? • Czy złoszczą Cię sytuacje, w których ktoś, zamiast przejść do rzeczy, rozmawia na luźne tematy niezwiązane z przedmiotem dyskusji? • Czy jedną z najważniejszych rzeczy w życiu jest dla Ciebie poszanowanie indywidualności i wolności? • Czy lubisz obserwować świat z bezpiecznego dystansu, będąc niezauważonym? • Czy wolisz życie w sferze intelektu niż oddawanie się emocjom i popędom? • Czy czujesz wewnętrzną potrzebę nauki, osiągania kolejnych stopni wiedzy? • Czy pociąga Cię planowanie podróży, nowych doświadczeń i przedsięwzięć, ale często Twój zapał znika dość szybko? • Czy lubisz gromadzić fakty, informacje służące rozwojowi intelektualnemu i poszerzaniu wiedzy? • Czy przez wybór drogi życiowej z dala od zgiełku, czujesz się czasami samotny? • Czy odczuwasz większą radość ze spotkania rozważając je później niż w trakcie jego trwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×