Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Podpisywać listę obecności ! Dwie z kwadratu są a gdzie reszta ? Moniał - gdzie te wyszperane procenty ? Ptaszysko - znowu żresz ? Spadniesz w locie jak będziesz gruba ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge... skad wiedzieliscie, ze poszlam cos przekasic...? :D Tanczaca mnie wrobila... Dzwonila pod niezidentyfikowanym numerem (no w kazdym razie moj komorek go niezidentyfikowal...) i odebralam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to skąd wiedziałam ? Przecież jak cię nie ma to wiadomo, że siedzisz w lodówce i garach ! To nic nowego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> NO :D Wiedzialam, ze Ci sie bedzie podobal :D A pierwsza czesc widzialas?? PB...? Jak to nie zrobilam laski...?? O_O WIelka laska!!! Niech Ci starczy na pare kolejnych tygodni... :P O jakiej porze dnia i nocy raczysz sobie mnie widziec...? :P flow---> No na przyklad... To jest wielce rozwijajaca gra przeciez... Ucze sie terminologii wojennej :P toporki i te sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca ---> ogłupłaś do końca czy cuś ? To ja mam krótkie wlosy ale żeby tak na łyso ? ... nigdy w życiu ! Ptaszysko ---> no tak, do tego jeszcze kałachy, skoki spadochronowe, nurkowanie i możesz się zapisać do brygady antyterrorystycznej ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Prezes uwagi się nie zwraca Flowka pomimo, że jest gekonem Boskiej...jak wiesz tu wszystko rozpełza się na kawce i z jednej wychodzi do drugiej włazi, my już o sobie wiemy prawie wszystko:P Ptaszysko masz przyjechać GŁODNE, pora obojętna...będę stała i czekała na rogu, na którym żebram:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalachow, spadochronow i akwalunkow tam nie ma :O To swiat starozytny: toporki, miecze, korbacze i inne rzeczy w tym stylu :P Tez jestem przeciwna lysym palom!!! Znaczy... mezczyzni moga miec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko ! Z kim ja się zadaję ? Jedna prezeska a druga boska ! Czy zwykły śmiertelnik ma tu z kim normalnie porozmawiać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×