Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Siedzę przy kompie od rana, tak ? Przerwy tylko w nagłych przypadkach życiowych, tak ? Gadam z tobą non stop live, tak ? I JESZCZE MI KAŻESZ PIĆ ??????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem, już jestem Tańcząca !!! A gdzie reszta towarzystwa ? Bojkot jakiś czy cuś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy sobie tutaj siedze i kawke pije żal ściska moją szyje kiedy sobie tutaj siedze i delicje jem myślę co jeszcze kcem kiedy tutaj sobie siedze przy stole zielonym, natchnionym... ducha Ptaszyska mi brakuje więc cichutko popłakuje...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tańcząca --> niedobrze z tobą - wierszem piszesz ... Wyspałaś się chociaż ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam i Zycze Udanego Wekendaska:classic_cool: \"za trumna zmarlego meza w kondukcie idzie zona ,rodzina ,znajomi ,sasiedzi...ku zaskoczeniu wszystkich zona caly przemarsz smieje sie do rozpuku..... po zakonczonej ceremonii pogrzebowej sasiadka pyta .... czemu tak sie pani smiala ??przeciez to pogrzeb meza.... ona na to : bo pierwszy raz od 20 lat bylam z nim na spacerze:)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę o mojej pojebanej pracy! Miałam iść na działkę...porozrzucać niasionka ale mam nastroju ani siły... kcem kanapki, kanapki, kanapki...kocyka, kocyka, kocyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj nic nie muszę ! Laba, laba, laba ! :D Gdybym była tak dłużej sama to chyba zgniłabym z lenistwa ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś mi nie przypomiała Flowka, to by rosołek skisł:p Smacznego ciasta Ci życzę a ja biorę się za swoje...jutro Ci powiem co mi wyszło...a jak myślisz Flowka z jakimi owocami z puszki będzie drożdzowy smakołyk? :p Moniałka buziaczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [ jedno dobre, że u Moniałka komórka jakimś dziwnym trafem się nie zgruzowała]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka poszłam do B i kupiłam Twoje 10 za moje 10 i 2 kg mąki i teraz posłuchaj, jeśli chcesz Swoje 10 to musisz oddać moje 10 :P a świstak siedzi i zawija.... hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pora chyba coś wrzucić do brzusia:D Flowka ukradnij M kawałek i poślij plikiem :P [TWA słyszala w telefonie jak Flowka mlaskala wrednie jedząc sernik]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sernik zżarłam, wypiłam chyba ze trzy irlandzkie herbatki, na drogę dostałam parasol do przystanku MPK (bo leje jak diabli) i oto jestem !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż u mnie czuję ten zapach ... dlatego przyszłam spróbować ! :D Rzucaj - tylko celnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie tez prosze porcyjeke:) Witam I zycze miluniego dnia;) ja chyba zmykam na łono:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ...a jak myslisz lubie roznorodnosc łon:P mozna przeciez lezec na łonie na łonie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj trochę chłodne to przyziemne łono, ale może to kobiece gorące...:P [TWA zamyka oczy i już nic nie mówi, bo ma chyba nieprzyzwoite myśli]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyzwoite to ja mam ciagle ;) mosialbym wiec nie ogladac tego swiata.....heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ! Dawaj to ciasto - będę jadła i nic nie mówiła ! A potem się w ACHA nie zmieszczę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale sie nie zgruzowalo!!! Jestem tu i stoje na strazy porzadku i przyzwoitosci. I rece zalamuje...Kota nie ma i myszy harcuja (czy jak to tam leci...) CZesc WAm 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×