Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

No Ptaszysko !!!! Do raportu !!! Na kolana i proś o przebaczenie ! Nie odzywałaś się, nie odbierałaś telefonów, nie odpidywałaś na smys-y ! Tak się nie robi !!!!! Bij się w persi, syp popiół na głowę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O_O Ale o co sie rozchodzi...?? [dziwi sie o czym to flow mowi, bo wcale a wcale nie poczuwa sie do winy :P ] Nie dostalam ani jednego zlamanego smsa :P Pewnie przepilyscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ale sie porobilo :P sredniowiecze heh dobrze ze ja nie dostaje e-sow......bo nie mam wlosow moglbym sie poparzyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> TO pewnie zart... blyskotliwa riposta, anegdotka, czy cus... ALe nic, a nic nie zakumalam O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko ---> to ty poczekaj jak ci TWA napisze ! Ja już nie mam cierpliwości ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiem twierdzic, ze jak wyrzuci komorke pod pociag (co jest wielce prawdopodobne i wcale by sie 2 razy nie zastanawiala) to juz w ogole nie bedzie z nia zadnego kontaktu :P A Orlica czasem musi pelzac, zeby byc mniej zauwazona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!!! Wrocilam!!! Pelzalam i mnie nie zauwazyliscie :P Moj cien mi powiedzial, ze tu sie niedobre rzeczy dzieja... Wrocilam, zeby powiedziec, ze zostawiam tu moj cien, coby czuwal nad porzadkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy tak pelzasz uwazaj na kleszcze bo Ci przyczepi jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cień Orlicy
Przeciez juz jej nie ma... Odleciala juz dawno 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nastał spokój ! Ci co zostali to przynajmniej kumają w lot co i jak ... :D A z niektórymi to aż palce bolą od klikania i tłumaczenia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×