Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Dobi;;;)zeby nie bylo, przynioslam to 20dag kawy:D[kawa przepyszna]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!!! To moze i ja sie tej kawy napije ;) Ale prosze mi mlekiem zalac :P A ja normalnie zazdrosze tym co dzi beda tylek w wodzie moczyc 😭 Niech mnie ktos stad zabierze 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj plan dnia: powiedziec \"witam o poranku\" i wylaczyc sieciunie i pracowac... Wiec... do zobaczenia wieczorem!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlica heya:D to masz ambitny plan!Tylko, czy masz az tak silna wole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj plan to.....posiedziec do ok 13nastej , pozniej troche na sloneczko [tak do 16nastej]pozniej sieciunia:D Nie no przegralam swe zycie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oświadczam Torebeczki, że biorę się za odchudzanie!! Już połknęłam pierwszy chrom !!! Ani mi tu słowa o batonikach!!! bo będę strzelać tylko wolno nawijać o zielonkach i jogurtach!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca co Ty wyprawiasz! Naczytalas sie pewnie tych topickow niemilych o grubasach:o Podaj mi Twoje wymiary to powiem Ci czy musisz sie drastycznie odchudzac;) Ale pamietaj ze od czasu do czasu nawet wskazany jest batonik, tak raz na tydzien mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Absolutnie Setunia muszem!!! W cudne bojówki się nie mieszczę!!! A w cycuszkach i bioderkach mam dobrze ponad setkę!!! więc czas najwyższy!!! Ptaszysko i Flowka nie muszom bo ważą po 50 kilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie śmieje z \" Grubasów \" bo wiem, że w dobie eksponowania gołych pępków mogą czuć się bardzo odrzuceni...więc mi ich szkoda...lecz często to choroba i lekarstwa powodują taki stan a nie tylko obżarstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie z nich nie smieje:( Jestem bardzo empatyczna:) I w ogole za miekka jestem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku ! Mój plan na dzisiaj : powitanie na kafee i dalej do roboty ! Do zobaczenia wieczorem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow plan zrealizowany w 50% bo mamy juz poludnie:D Ja tez sie pisze na wieczorek;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede musiala sie przyzwyczaic do tego nowego podzialu por dni:D Ptaszysko spi o poranku? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO jak nie śpi to dzierga..o właśnie mogłaby paseczki dla Flowki..je...pije..:) chodzi z Czterema Łapami, ogląda kopanie i koszmarne jatki i siedzi na cafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam w końcu O a ile się przy tym napociłam!!;) Flowka wieczorem Ci poczytam ..a teraz idę z przed tego kompa bo plecy mi zaraz rozlecom się na drobne kawałki z bólu!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie za gorąco żeby siedzieć przy kompie ! Idę na piwko z koleżanką ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt Flowka za gorąco ...dlatego piwko przywędrowało do lodówki w ilości Ż-3 --- R-2...póki pamiętam idę kupić kolorowe kartoniki na wredne krwiopijczynie Nawet nie wiem o której mecz... ale posprzątać z tej okazji zdążyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie gadajcie o odchudzaniu, bo sie w kompleksy wpedze!!! Tanczaca---> 50kg to ja nie pamietam kiedy wazylam :P A poza tym po to sie czlowiek urodzil, zeby pic jesc i spac :) Do tego dochodza jeszcze przyjemnosci (ogladanie filmow, psy, czasem moczenie dupska) i niestety obowiazki (praca :O ) Moj dyzio peka w szwach, a ja przez ta prace i przez te mecze nie mam kiedy nadrobic zaleglosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meczyk dzis o tej co wczoraj:D Dobtra to ani slowa o odchudzaniu;) ja sobie dzis czekoladke zakupilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×