Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

setunia---> I tak trzymac!!! Ja wciagam narazie chleb z maslem w ramach obiadku :P Tanczaca---> A co to? Zabraniasz mi miec kompleksy? Prawie kazdy ma. I ja wolna od nich tez nie jestem ;) Jakbys dala wiecej lodow to bys nie musiala dzis sprzatac :P Zylowalas, to teraz masz zaskorniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zrobie cos nietypowego... Ogladne sobie komedie :D Ale ponoc troche krwi tez tam jest ;) Aha... nie dzwonic, nie zlac zalosnych smsow, bo moj cud techniki lezy zgruzowany w pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia---> NApewno nie o telefonie... To ostatnia rzecz, o ktorej mysle :D POza tym wcale nie zgubilam. Z pracy jest zgruzowany... i to na sznurku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci dam żałosne Smysy!! palnę w ten dziób w końcu ;) Jakich lodów Ci żałowałam diablico? no jakich? jak Ci nałożyłam to powiedziałaś, że za dużo i że jak zwykle to ja przesadzam!!!:D Dziewczyna Ananasa też uwielbia masaże ale wykonawca ostatnio ciagle narąbany i nie trafia do celu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychlałam co miałam i nawet deserek zjadłam (owocowy) ! I trzeźwa jestem jak świnia ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Ty brutalna jestes, wiesz?? Wciaz byc tylko z pala latala :P Jak ja mowie, ze lodow jest za duzo to nigdy mi nie wierz!!! :D W masazu nigdzie nie trzeba trafiac przeciez O_O flow---> Nic sobie nie zostawilas na druga polowe...? A sedzia znow kalosz :O MAm zle przeczucia :O ALe rowniez jestem pelna optymizmu :P Widzimy sie po meczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie mecz podoba ?? ja juz rozdaje bolsika ;)chce kto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal --> wczoraj obiecaleś bolsika więc ja jak najbardziej ! Dużo lodu i sok pomarańczowy do tego poproszę ! :D Wolałabym żeby wygrała Portugalia ale ... Francja idzie jak czołg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez za portugalia!!!!! juz Ci nalewam ;) smacznego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dawaj na kozetke :) zaraz Cie zreanimuje to starczy Ci na 12 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal---> Niechby chociaz starczylo na 4 lata... Wtedy wszystko pojdzie zgodnie z moim planem :D Tanczaca---> I sole trzezwiace jeszcze poprosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reanimacja na 4 lata ? Czarno widzę ! Ptaszysko --> łączmy się wszyscy w bólu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogole to gdzie jest ta flaszka... Ja coprawda czystej nie pijam ale z braku laku nie pogardze... Bo na trzezwo to ja bede miala dzis jakies koszmary senne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reanimacja to na dzisiaj, zeby przezyc noc ale jak na kozetce to pomyslalam, ze jeszcze sie na jakas psychoterapie zalapie. A to by moze starczylo na 4 lata :P No za 2 lata tez mam plany ;) Zeby tylko los byl laskawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge zostac twym psychologiem :)razem jakos dotrwamy do umowionego terminu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spac... nic juz dzisiaj konstruktywnego nie wymysle :( Dobranoc!!! Teraz ide robic to co orlice lubia najbardziej :D PS. Ta komedia to do bani byla... MAlo nie zasnelam :O Ze juz nie wspomne, ze smieszne to to nie bylo :P Ja sie jednak do tych nowych komedii nie nadaje ;) Pawlak i KArgul rulez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze cos zmienic w moim zyciu wakacyjnym , bo mi niedlugo gregoslup padnie od tego siedzenia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia---> 🖐️ Ja jeszcze nic nie pilam!!! Wypraszam sobie... Robal czestowal, ale flow z Tanczaca wszystko schlaby chyba, bo ani widu ani sluchu po butelczynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KO* umowa jakem robal .........masz to pewne z ranka napisz na gg to wszystko ustalimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest gregoslup? :P [przyglada sie setuni z zainteresowaniem, bo jeszcze nigdy nie widziala gregoslupa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! O! O! Ranek, to wg podzialu Tanczacej juz sie zaczal... ale dla mnie ranek to jak wstane :P I tak zrobie, bo numerki mi zostaly na GG w pracy, heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×