Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

To zegnajcie w ta smutna, ciemna noc 🖐️ Ide plakac w poduszke :P NAwet moj futrzak na mnie w lozku nie czeka :( CHyba go za bardzo poturbowalam podczas meczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orlica nie czepiaj sie jednej literowki:D Sprostowanie Kregoslup* pasi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Tyle się złego naczytałam na temat alkoholu, że wreszcie sobie powiedziałam, czas raz na zawsze z tym skończyć! - - mówi Flowka do TWA. - Z piciem? - Nie, z czytaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co helo:P Słonka W ten czwartkowy dzien Wam zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku!! Robal---> Slonka nigdy dosc :D Jak ja to powtarzam nigdy nie jest tak cieplo, by nie moglo byc cieplej ;) Tanczaca---> Ty wiesz, ze latwiej jest skonczyc z czytaniem, niz z piciem? ;) setunia---> Wiem, ze kregoslup, tak sie tylko drodzylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sensie , skromne ilosciowo:D Pracowac, a nie droczyc sie z Setunia:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku KKK !!! Setunia czy Ty wiesz wśród jakich gwiazd się znalazłaś? ;) Jesteśmy niezwykle inteligentne, cudownie wyrozumiałe, nieziemsko elokwentne, cnotliwie przyzwoite i diabelsko erotyczne ...a jakie mondre ECH ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa... a ten gosc z filma co mowilas, ze bedzie mi sie podobal (gosc i film) to mi sie nie podoba (gosc, bo filmu jeszcze nie widzialam :P i nie wiem kiedy zobacze :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to napisy dla szybkich bili pewnie sa :D Nie dla bialych ludzi, zwyklych smiertelnikow ;) o wielu filmach rozmawialismy... ale polecalas mi tego goscia mowiac, ze mi sie bedzie podobal... Nie podoba mi sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chleję banana do picia, który w upały rozjaśnia musk, ale za cholerę nie wiem o czym Ptaszysko truje!! Wiem natomiast, że wczoraj płyny ustrojowe mi wyszły przez skórę jak odkurzam a dziaj wiatrzycho z powrotem nawiało mi śmieci do domu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanczaca---> Bo tak sie konczy praca syzyfowa... A ja nie odkurzalam i nie bede, bo i tak mi nawieje :P A ja mowie o gosciu i filmie ;) setunia---> To co mowisz to normalnie... wazelina jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ptaszysko nie podburzaj mi podwładnych do puczu!!! Tak ma mowić !!!;) O gościach i ich H-fujach to my naokragło gadamy...ale życie będzie toczyć się dalej...;p nawet jak się nigdy nie dowiem kim jest ten tajemniczy gość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×