Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

no dobra, nie chciałam straszyć jest w drugiej firmie /tam gdzie można się kopulować słownie/ tu założymy natychmiast inny /czytaj szybszy, tańszy, lepszy:) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Luksusowa Kobieta_
chrzanisz Prezeska:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak TWA przepowiedziała[jak jeszcze tego nie wiesz, to jusz wiesz, TWA wie wszystko] znalazł siem Flowkowaty Walentynek i porwał Pienknom na kafkem z serduszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak TWA .. zostałam porwana przez Walentego ... Miło było ! :D A starego Walka spotkałam przypadkiem i aż mi się kolana ugięły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 luty 2007 TŁUSTY CZWARTEK Tłusty Czwartek był niegdyś początkiem Tłustego Tygodnia - czasu obżarstwa, kiedy to zjadano wszystko, co wpadło w ręce - byle dużo i... tłusto. Początkowo nasi przodkowie objadali się przede wszystkim słoniną, boczkiem i mięsiwem, suto zapijanymi wódeczką. Tak mówi tradycja...pączusie można jeść z różnistymi nadzieniami...moje ulubione to ser i budyń...oby do ranka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzejmie donoszę że pożarłam już dwa pączki! zakupiłam je skoro świt w sklepiku szkolnym pijafek! po Walentynkach jeszcze nie doszłam do siebie;):P a TWA mówiła Poszukiwaczce żeby na ulicy się rozglądała:D i Czy Prezeska dzwoniła dziś o 7.05??:D Podobno po nocy z P. tak ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dzwoniła :P ale tylko dlatego, że miała zabronione !!!;) Nawt gdyby nie było zabronione, to by nie dzwoniła, bo była zmęczona po Walentynkowych O ;) Jeszcze ponczusia nie siamałam,,,idem do ponczkarni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam ale jeszcze nie oglądałam do tego muszę być na pc i ile można być w ponczkarni??? i nie odbierać tel? kurcze a ja idę do dowcipnej pani dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA --> wentylatora nie próbowałam - to by musiał być taki wysportowany Japoniec jak na filmie ! :D Nie widzę nikogo takiego obok ani dalej ! Elldiska --> oglądałaś już pocztę ? Mam nadzieję, że doszedł wentylator i nie tylko ! :D Też zżarłam już 2 pączki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wsio doszło tylko ciągle coś wymyślają żebym nie dotarła do własciwego kompa:O i jestem dziś zła, nawet tony pączków nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×