Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

a jednak można:D - nieryba w sosie majonezowym z groszkiem, jajem, ogórkiem od mamuni - nieryba w ostrej papryce - nieryba prawie zwyczajna z dużą ilością pieprzu i ziół - klopsiki w sosie \"jakiwyjdzie\" dla innych - wstążeczki z zielonym sosie z łososiowo-czerwonymi wstawkami dla nas - sery, sery i sery, no może jakiegoś kabanosa rzucę;) o to tyle w kwestii bardziej rozbudowanego menu tort... może;) jak zdążę upiec przed zamknięciem tortowni a prezenty... BB pyta: co chcesz w prezencie KL: brykę BB: nie mam tyle kasy KL: to zbieraj;) BB: ale poważnie.. KL: poważnie to mam wszystko BB: no jakąś pamiątkę żebyś miała po mnie KL: no mam...nawet dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..............................{}...{}................... ...........................__II__II__................... ..........................{~~~~~~~~~}................... .....................{}...{~~~~~~~~~}...{}.............. ..................__II__{_________}__II__............... ..................{/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\}............ .............{}...{%%%%%%%%%%%%%%%%%}...{}............. .. ..........__II__{____________________}__II__............ ..........{/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/}....... .... ..........{ooooooooooooooooooooooooooooooo}........... ..........{_______________________________}........... ............................UUUUUUU..................... ..............................UUUUU..................... ................................UUU..................... ..................................U..................... ........................UUUUUUUUUUUU.................... ..MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ..MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM ..MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM to ja tak jeszcze:) bo mi nie poszło z samego rana bo net zastrajkował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe...tak nieryby!! super uwielbiam...po cygańsku[ TWA ma jusz jenzyk na brodzie] Miałam dzisiaj siem mielić rybnie....i g...bo wczoraj kupiłam 1kg rypki mrozonej :P rano siem okazało ze som dwa płaty...HEH... ludzie to potrafiom robić interesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jak zywkle ... co wam będę pisać ! :D Frajer przeniósł przyjazd na poniedziałek więc TWA ... jestem dziś cała twoja i biedronek ! :D Idem po pracy poszperać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 luty 2007 hebrajski - 28 shevat 5767 islamski - 29 muharram 1428 juliański - 3 lutego 2007 rewolucyjnej Francji - 27 pluviose CCXV babiloński - 16 dzień Ajaru aztecki - czas Atlcoualco hinduski - Magha ery Saka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Sokole Oko upolowała :D i jest tera prześlicznym chaberkiem i ma kapturka i dzyndzelki ;) tak to cudne uczucie kupywać sobie prezenta z powodu Elldiski naszej urodzin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wymagania mam za duże I skłonności do przesady mam Ale cztery przez dwa lata róże To za mało powiedz sam I naprawdę to nie moja wina Kiedy inny nadskakuje mi Ty nie proponujesz nawet kina No to może pójdę z nim Ty jesteś jak ten ogrodnika pies Co sam nie weźmie a drugiemu nie da też I wiele chcesz nie dając prawie nic A to doprawdy wcale nie pasuje mi Nie zabierasz mnie do restauracji Bo domowy bardziej lubisz wikt To się z innym spotkam na kolacji A ty nie bądź na mnie zły Może w tym szaleństwie jest metoda Może twoją zazdrość wzbudzić chce Żeby potem tobie było szkoda Kiedy ktoś ukradnie mnie Ty jesteś jak ten ogrodnika pies Co sam nie weźmie a drugiemu nie da też I wiele chcesz nie dając prawie nic A to doprawdy wcale nie pasuje mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta luksusowa ma odpowiednio luksusową garderobą i strojne kapelusze... Kobieta luksusowa jest tajemnicza i niepokojąca... Kobieta luksusowa: zawsze młoda, uderzająco piękna i niezwykle elegancka... Jak żyje kobieta luksusowa?, lubi sex, wielkie przyjęcia, duże pieniądze, bogatych meżczyzn... Kobieta luksusowa, na paznokciach ma frencha, na twarzy puder YSL, na skórze Chanel5..., na czole mars, na ekranie komputera w wielu oknach przeglądarki oferty banków a w głowie zamęt..za chwilę zadzwoni makler... ach, moje brylanty, bażanty...sama nie wiem... W tym stuleciu należy być kobietą luksusową, czarującą i pełną pożądania... Limuzyna czeka...szofer kłania się do stóp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frajerufka zlostowałam siem..rany julek jak kiedyś nie ześwirujem to cud cudowny siem stanie...ile oni nas jeszce bendom nabijać w butelkem..island...island...;) A Elldiska pewnie obżera siem groszkiem i innymi zielonkami :D Idem za Flowkom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p u k p u k do Elldiski.... cichutko wchodzi.... Katzenjammer...a może .................................kociokwik ...............................................................pochmiel .......czasami glątwa.....................................................;) jakby siem to nie nazywało dzbanek parującej gorącej kafki czeka w zielonym saloonie!:D %%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%% Dzisiaj KOTY majom swoje święto!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Jak po imprezce KL ? :D Powinnaś się przenieść na tą wyspę TWA ... życie byłoby wtedy dla ciebie o wiele prostsze ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja też cudem zobaczyłam:D na twarzy CH, na skórze GA, CHD lub NR:P a reszta proszę bardzo:D aha, nie było nieryby w ziołach tylko z kaparami i dorobiłam zwykłą jarzynową i zamiast wstążek były kukardki:D i boczuś i smalczyk i moje mamy padły:P /ja zielona taka chabaninowa rozpusta/ o 00.30 to dopiero w miarę gości skompletowałam;) idę się kacować:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto tlumaczenie skrótuf elldiski: CH -----> Confoederatio Helvetica GA ------>Grey\'s Anatomy CHD------>Congenital Heart Disease NR------>numer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzecie w 2007 roku ZOO odbiera DYBIONCA NA FRAJERUF! Zestawienie naszych cennych nagród: Złote Oczy Orlicy ----->ZOO Elldiska ------>12500 i 16000 = 2x Flowka -----> 2500 i 3000 i 5000 i 9000 i 10500 i 13000 I 14500 I 17000 i 17500 = 9x KO -----> 500 i 1000 i 4500 i 6500 i 8500 i 9500 i 12000 = 7x Moniałka -----> 7500 i 13500 i 15000 = 3x Robalowaaa -----> 16500 = 1x Setunia ----->11500 = 1x TWA -----> 1500 i 2000 i 3500 i 4000 i 5500 i 6000 i 7000 i 8000 i 10000 i 11000 i 14000 i 15500 = 12x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×