Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Marmurkowe ciasto z B i hierbatka z cypitrynkom i Dybaczka świergocząca do ucha to wszystko co lubiem w sobotni wieczór (oprócz seksu oczywista) Gdzie som Zieloni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ta nie wyżyta osupka pastwi siem nad biedronkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieloni mi niepotrzebni ... chyba, że do pomocy ! Se zakupiłam dzisiaj zielony portfel ... chociaz będzie pusty ale śliczny ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżem dobry!!! Flowka siem nie pożegnała, bo przez przypadek jej kabel wypad ;) idem robić kafkem i i delektować siem niedzielom...:D w sposób filmowy - oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA ciekawe rozwiązania skrótów google wyrzucają;):D a dziś też można zobaczyć moją robotę;):D /inną/ a szybko kilka razy powtórzcie : pani zje banana:P dzieci mi takie zabawy słowne zapodają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka poszła do P podpisać listem obecności ;) popije...pożre i wróci :P Jam dzisiaj jest lenik...zbieram siły do jutrzejszej walki o D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wiejskiej świetlicy trwa spotkanie przedwyborcze. Kandydat na senatora mówi do zgromadzonych: - Chcę was uwolnić od komunizmu, anarchizmu, klerykalizmu... Jeden ze słuchaczy wtrąca: -A macie, panocku, coś na uwolnienie od reumatyzmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już zapomniałam jak to było z Michaelem ... ale skończyło się dobrze ! :D TWA --> ty juz przestań czarować Q ! Spać nie będziesz mogła ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co by było Flowka? to samo co zawsze słońce moje...byłabyś palnięta! :p Wypijem Velvetke i stane siem kobietom walecznom, przebojowom, zdeterminowanom i wygram (bo nie możebyć inaczej) kolejnom małom bitewkem swego życia :D przez tyle godzin wczoraj mnie adorowano...;) Ps jaka porzondna zadzwonila 2 przed czasem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×