Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Życzenia dla Kobiety Luksusowej vel Elldiski .... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Jakie złożyć Ci życzenia by warte były Twego imienia ... Pieniądze - to nie wszystko Samochód - to złomu składowisko W imieniny Twoje życzę Ci Izuniu : miłości i kochania aż do samego zwariowania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Łubudubu, łubudubu, niech nam żyje członkini naszego klubu ! To życzyłam ja : Flowka ! 👄 Ponieważ z rańca nie będę miała czasu to już teraz wklejam ... DOBRANOC !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zemsta po latach zapewne musi być okrutna...spieszę obaczyć do czego jest zdolny zdesperowany człek, potem siem Zagubiem a jak odnajdem drogem do łososiowej rzucem Grudge2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 Dla Elldiski 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻w dniu Jej święta🌻🌻🌻 ________@@@@@@@@________@@@@@ ________@@@________@@_____@@@@@@@ ________@@___________@@__@@@______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@___________@__________@@ ____@@@@@@________@@@@@_______@@@@@@ __@@@@@@@@@____@@@@@@@_____________@@ __@@____________@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@_____________@@ _@@____________@@@@@@@@@@@____________@@@ _@@@____________@@@@@@@@@____________@@@@ __@@@@____________@@@@@@_________@@@@@ ____@@@@@@___________@________@@@@@@@ _________@@___________@@_______________@@ ________@@___________@@@______________@@ ________@@@________@@@@@@_________@@ _________@@@@@@@@________@@@@@@@ __________@@@@_________________@@@@ ___________________________________@@ ____________________________________@@ _____________________________________@@ _____________________________________@@_________@ _____________________________________@@_________@@ _____________________________________@@________@@@@ _____________________________________@@_______@@@@@ ____________________________________@@______@@@@@@ _________________@________________@@______@@@@@@ _______________@@@_____________@@____@@@@@@@ ______________@@@@@__________@@___@@@@@@ _______________@@@@@@______@@_@@@@@ _________________@@@@@@___@@_@@@ __________________@@@@@@_@@@@@ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ř . . . . . . . . . . . *. . . . . . . ** * > . . . . . . . . . . . . . ***. . *. ***** > . . . . . . . . . . . . . . **. . **. . . . . * > . . . . . . . . . . . . . ***. *. . *. . . . . * > . . . . . . . . . . . . ****. . . . . **. . . ****** > . . . . . . . . . . . *****. . . . . . **. *. . . . . . ** > . . . . . . . . . . *****. . . . . . . **. . . . . . . . *. ** > . . . . . . . . . . *****. . . . . . . *. . . . . . . * > . . . . . . . . . . ******. . . . . *. . . . . . . * > . . . . . . . . . . . ******. . . . *. . . . . . * > . . . . . . . . . . . . ********. . . . . . . * > . . . . . . . . . . . . . . . . *******. ** > . . *******. . . . . . . . . . ** > . . . *******. . . . . . . . . * > . . . . ******. . . . . . . . . * * > . . . . . ***. . . *. . . . . . . ** > . . . . . . . . . . . . . *. . . . * > . . . . . . . . . **** . *. . * > . . . . . . . ***** . . . * * > . . . . . . ****. . . . . . * ode mnie dla Ciebie A gdzie som cukierki kcem zjeść i wstompić do raju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierki cukierki cukierki cukierki cukierki cukierki cukierki cukierki cukierki cukierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałyście cukierki!! h-fui nie mam!!;) ale kto wie co znajdę do wieczora:D a niektóre kartki to aż żal że nie umiem zapisać na moje wypasione cudo!! i uwaga dla niektórych Toreb!! zrobiłam podobno ostatni apdejt przed wejsciem leoparda!! a to oznacza więcej dziur!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
124 schody musiałam pokonać, żeby sobie kupić frykasy imieninowe...po kafkowmu oznacza jedno...TWA ma seniczka z piczkom i piankem z strawberkom ;) w planach rzydowska z pietruszkom...zielonom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspomaganie naturalnych zainteresowań TWA, jej dążeń do poszukiwania wiedzy oraz doskonalenia umiejętności, poszerzania horyzontuf...to wszystko w prywatnym zielonym centrum wszechstronnego rozwoju TWA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻slodkiego milego zycia🌻 szalony dzien , czas na kafkie i moze eldiska jakiej whiski wleje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siem wyżywałam w kuchni...jusz lśniom szafeczki....jako kobieta samadzielna bezchłopna wbiłam 5 gwózdkuf naprawiajonc szufladem, teraz kafka i system reński /////////:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam zakupy żywnościowe na jutrzejszą imprezę i ... M odkupił ode mnie MB cobyśmy mogli w pracy sobie golnąć ! :D Muszem iść kupić jeszcze raz ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierki wódkowe były no dobra:D idę szukać łyszek i MB:D spiłam sie o 11tej, teraz wytrzeźwiałam, spać mi się chce a tu do roboty trzeba dalej iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze miałam napisać źe chłopna jestem ale i tak gwoździki wbiajać tylko ja umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusy imieninowe: *****czy wiecie, że pierogi z cukrem gotuje siem w wodzie z solom? *****czy wiecie, że TWA ma dzisiaj cukierkowe O bo patrzy i patrzy w tapetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×