Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

i teraz stado podrywaczy umiera z rozpaczy że nie zdążyło flowki zatrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Szczęścia, zdrowia i pomyślności i nie zapomnij... zaprosić mnie w gości. Wszystkiego najlepszego Floweczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floweczka na imieniny dostanie 7 facetuf z testosteronem kipioncym !!! ;) a ja z biciem serca oczekujem posrta paczkowego! Flowka dzisiaj prezenta jusz możesz rospakować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka ić do N zobacz jak tam na regale, zielone zajączki zrobiły ze swojego brzuszka miejsce na jajka ;) za 25 dni wszystki jajka świata bendom na wierzchu :P a i wżóć do koszyka - którego nie można wynosić ze sklepa - indyka, dzisiaj ma towarzystwo ryrzu białego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Spoglądam w oczy Twe I widzę tylko lęk. Za dużo pytań dzisiaj jest O nowy dzień. Zostanę tu gdzie Ty, Bo chcę dla Ciebie żyć. Nieważne co powiedzą mi, Już nie chcę dalej iść. Zapachem nocy wracać w dzień Do Ciebie chcę, Chwilą rozkoszy, Słodkim snem. Zabiorę Cię, gdzie nikt nie znajdzie nas, Gdzie tylko Ty i ja, I naszych małych serc wielki świat. Zaufaj mi - tak mało o mnie wiesz. Za jeden uśmiech Twój Zabiorę Cię, gdzie chcesz. Niech ten sen słodko trwa. Ty masz mnie, a Ciebie ja. Niech się wali cały świat, Nie odnajdą nigdy nas. Zapachem nocy wracać w dzień Do Ciebie chcę, Chwilą rozkoszy, Słodkim snem. Zabiorę Cię, gdzie nikt nie znajdzie nas, Gdzie tylko Ty i ja, I naszych małych serc wielki świat. Zaufaj mi - tak mało o mnie wiesz. Za jeden uśmiech Twój Zabiorę Cię, gdzie chcesz.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorzej jak siem od O zaczyna i na O kończy;) Właśnie wypowiedziałam wojnem, wytoczyłam działa Nawarony i jak przyczajony tygrys i ukryty smok bendem czekać w red cornerze na powrót idioty :P Do K towarzyszom mi Cztery Łapy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 z okazji imienin życzę Ci Flowka samych luksusowych kafek , luksusowych frajerów, luksusowych butów, luksusowych przyjaciółek, luksusowych toreb itd,itd 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 jeśli będę miała okazję się jeszcze pojawić to coś jeszcze wymyślę:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczyny ... jestem wzruszona ... Życzenia śliczne i praktyczne ! 👄 A na dodatek TWA to sobie tak wyliczyła czas dochodzenia Poczty Polskiej z przesyłką do G, że dokładnie przed chwilą dostałam prezent ! :D Jest superasty ! :D TWA --> wielkie dzięki ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka z okazji Twoich imienin kupiłam sobie dórzo herbaty z wielkimi cudnymi kubasami i otkryłam nowego swojego fisiaa mianowicie od dzisiaj przez cały rok to jest 3 świenta TWA przyjmujem w postaci prezentuf talerze kwadratowe...miski kwadratowe i takie tam rurzne inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×