Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

A co jeszcze ma mnie boleć TWA ? :D Boli co boli i to jest objaw, że było hmmmm ... wiadomo ! No właśnie - nie szlajać siem po innych topikach - lojalnym trza być !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie się pogościły, tylko elldiska ciężko pracuje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SHE oczywiście...wybor masz...muf co chcesz? [TWA przeszczęsliwa bo śliczny gość siem zjawiła...zaprasza do zielonego saloonu...na kanapkę...ale wypas]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okuf było duzo. A, trafiła na kafkie....no to sie goscimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukiwaczka przynieś MB? dobrze tydzien sie zaczyna no i co że po okach mi przybywa jak po O ubywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LaMija - MB już wypite ! :D Luzy takie w pracy, że zapomnij. Niedźwiedź na baletach i tak będzie do czwartku więc oddycham pełną piersią ( a mam czym) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pójdę jeszcze spać nie gadać o h-fujach mój poszedł do niebiesko srebrnego bo cholery tam spać nie mogą😠 uprzejmie informuje że byłam na innych B i nie chcieli mnie wypuscic z SZ bo mysleli ze po L usypiam, a to tylko nieprzespana noc:P nic sie gamonie nie znają:P oraz tenkju za zachywty bo naprawdę pięknie jest LaMija mam dla Ciebie chyba ŁG:P ale tylko chyba:P nawet normalnie pisać nie mam siły oddać mi mój luksus nicnierobienia😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam w nosie piękną porcelaną jeśli do wyboru jest przyjemność płynąca z O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam komuś przykrość:D ale nie jestem tolerancyjna i nie daję drugiej szansy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz mi wesoło i senność przeszła brak mi tylko dziury kopulacyjnej bo gadać mi się chce:D:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Wiesz czemu pan młody wnosi pannę młodą do domu? - Nie??? - A widziałeś kiedyś, żeby sprzęt AGD wchodził sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam jeszcze donieść że nie lubię okuf tj lubię tylko jak robi je moj zaopatrzeniowiec w ogórki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×