Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Sławoj - chętnie by poruchał, ale nie ma czym, ksiądz lub katecheta. Sobiesław - ma smykałkę do interesów, jeździ drogimi furami, rucha się po ciemku. Stanisław - przystojny, inteligentny, dużo podróżuje, mało rucha. Stefan - sprzedaje w warzywniaku, zamulony frajer z zadupia, gra w totolotka. Sylwester - lubi szpanować, ale ma małego i rucha tylko raz w roku. Szczepan - miłośnik pietruszki, frajer, chodzi w sandałach. Szymon - śmierdzący kudłacz, ciągle wisi komuś kasę, trochę zamulający. T Tadeusz - łysawy, tęgi buc, myśli że jest najmądrzejszy, zapalony działkowicz. Teodor - miewa myśli samobójcze, pewnie z powodu małego fiuta. Teofil - oślizgły zboczeniec, nie myje kutasa, do tego łamaga. Tobiasz - frajer, obżera się konserwami, pędzi bimbel w piwnicy. Tomasz - dużo imprezuje, zna dużo ludzi i wszystkim wisi kasę, zajebiście gra w nogę. Tonisław - szmugluje alkohol przez czeską granicę, ma pedalską fryzurę. Tycjan - przystojny, inteligentny, oszwabi cię tak, że nawet się nie połapiesz. Tymoteusz - przystojny, milutki, trochę pedałowały, ale panienki się o niego biją. Tytus - dobre imię dla psa, straszny pantoflarz, ale dupy go lubią. W Wacław - Pyskaty cwaniak z dużym pytonem, mimo że brzydal laski na niego lecą. Waldemar - zarozumiały i obrażalski, ciągle siedzi w kryminale. Walerian - szarmancki wobec kobiet, preferuje wino w plastikowych kubeczkach. Walter - górnik z górnego śląska, śmierdzi i cwaniakuje że ma rodzinę w Niemczech. Wiesław - ciapa jakich mało, krzyżówka żółwia z człowiekiem, mała pyta. Wiktor - rusek pełną gębą, wysoki, przystojny ale non stop najebany. Wilhelm - myśli że zdobędzie wszystkie dupy, ale i tak nigdy nie porucha. Wincenty - konkretny twardziel, chociaż niepozorny, lepiej z nim nie zadzierać. Wit - dzielny, waleczny, praworządny osobnik, ma słabość do panienek z wąsami. Witold - straszna szuja, ale jak się najebie świetny kumpel, robi na budowie. Władysław - lubi zaglądać do kielona, fajny gość, lubi grube baby z dużymi cycami. Włodzimierz - cieć komunista, obżera się mielonymi, jeździ Ładą. Wojciech - typowy sołtys, próżny tępak, mały pyrdek i duży bęben. Z Zbigniew - potulny, miły, po prostu ideał, szkoda tylko że pedał. Zdzisław - cichy, z wąsem, mieszka na zadupiu, jeździ maluchem. Zenobiusz - docent, niedomyty, arogancki brzydal, do tego mało zarabia. Zenon - ma prawko na kombajn, lubi się najebać, na lato kisi ogórki. Ziemowit - typowy rolnik, choduje świniaki, chodzi w kaloszach. Zygfryd - zboczeniec, wali gruchę w windzie, uwielbia golonkę. Zygmunt - lubi browary, zapalony krzyżówkowicz, bzyka tylko klasycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 marca Pierwszy 🌻 Dzień 🌻Wiosny 🌻 Dzień Wagarowicza Międzynarodowy Dzień Poezji Światowy Dzień Leśnika Dzień Wierzby Światowy Dzień Lalkarstwa Tydzień Solidarności z Ludami Zmagającymi się z Rasizmem i Dyskryminacją Rasową Międzynarodowy Dzień Walki z Dyskryminacją Rasową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od jutra siem ekstremalnie opalam...pójdem se bo promocja jest!:D z jakiejś dziwniej nieznaniej mi przyczyny, moje goronco gdzieś uleciało, wienc nie zostaje mi nic innego jak wyruszyć na poszukiwanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻W🌻I🌻T🌻A🌻M🌻 w i dzień wiosny solidaryzuję się z Ludami zmagającymi..... 🌻 oglondam se zdjencia małej pomarszczonej, ale slicznej i wisze na telefonie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzień dobry! Ja na miętkich to się nie znam, wiem ile, aby było twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka Twoja nowa potrzeba ma 4 sezony...mam ograniczone możliwości ssania tylko dwa jednorazowo mogem ;) wiecie, że ja nie mam takich ciuchuf jak swetry ...a piździ jak ...:P ech założem supełki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jetem maniaczka ale wybredna bardzo:) słuchałam 2 h zwierzeń pewnej torby :D może troche się przyda 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakże owocne może siem okazać wyjechanie z prowincji i przyjechania do wielkiego miasta...nowe ulice...pieknie kostkom ułożone chodniki i demonstracje w rynku ...przecifko czemu - nie wiem...wiem natomiast, że balonikuf było całe niebo:D wiadomym jest ...obiad w knajpie...za nie wiele bo tylko 2,43..ale jak siem najadłam i jaki zdrowy był a potem po drodze na poznawanie swego drugiego ja ...momba ! absolutna momba trafia mój wzrok na złote adidasy....zakupione zostajom i to w ramach oszczędności na debecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 marca Światowy Dzień Wody - Dzień Ochrony Bałtyku pisanie o świentach należy do moich obowionzkuf...wczesnym rankiem ;) mnie nie ma, bo zasuwam przez park do SZ, jak wrócem chcem zrobić tabelkem !!!:D wienc proszem mieć dzień bardziej płodny nisz wczoraj :P A Elldisko moja droga wszyscy wiemy, że jesteś pomysłowa, twórcza, kreatywna i luksusowa...daj innym siem pozachwycać...zamiast oglądać niebieskich, którzy byli rzułci a teraz som srebrni wypij z nami kafkem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam w dziurze kopulacyjnej:) w niedziele można pić uruchomiłam baaaaardzo starego tusia i odnalazlam gg:) ale on nie chce sie dogadac na chodzenie:( co do imion - i po co mi ta analiza, przeca ciągle mowiem ze chciwa jestem:P i niebiescy nie byli zolci:) zolci to zolci a niebiescy to niebiescy:P nie mylic sie w nazewnictwie prosze:P dzis kawy nie pije bo mimo magnezu oko dalej lata, podobno to tik nerwowy zwiazany z niemoznoscia zasiascia do netu:D za to wczoraj wypilam dwa piwa i nie moglam jechac na wezwanie Ojca Dyrektora:D:D:D ha , pytal czy go juz nie kochamy;) i mialam napisac ze dzis grzeje stolek przed kompem a tu nagle mila i niespodziewana zmiana....jade do...srebrzysto niebieskiego:D glupawke mam.... aha, w poniedzialek jade do Lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×