Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

PROSZEM PAŃSTWA!!! WYDARZENIE WIELKIE DZIŚ OGŁASZAM!!! 37 ( a pionte w tym 2007 roku) za wpis 18500 🌻 ZOO O T R Z Y M U J E ELLDISKA vel KOBIETA LUKSUSOWA zostanie to na wieki jusz zapisane w kafkowej tabelce!!! [APLAUZ SALI...ZACHWYTY...OWACJE NA STOJONCO...[jak zawsze] 🌻rzucajom pod nogi🌻 Zestawienie naszych cennych nagród: Złote Oczy Orlicy ----->ZOO Elldiska ------>12500 i 16000 i 18 000 i 18500 = 4x Flowka -----> 2500 i 3000 i 5000 i 9000 i 10500 i 13000 I 14500 I 17000 i 17500 = 9x KO -----> 500 i 1000 i 4500 i 6500 i 8500 i 9500 i 12000 = 7x Moniałka -----> 7500 i 13500 i 15000 = 3x Robalowaaa -----> 16500 = 1x Setunia ----->11500 = 1x TWA -----> 1500 i 2000 i 3500 i 4000 i 5500 i 6000 i 7000 i 8000 i 10000 i 11000 i 14000 i 15500 = 12x ---> calujom _KL_ ja teysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam zamiar ...mam dalej ale nie poszłam, bo ciągle cuś...w wypasionej klawisz siem wgutł i dupa...jutro idem podświetlanom reklamować!!! Flowka nasze spotkanie niestety stoi pod wielkim znakiem zapytania...bo majufka u R może być poświencona prezentacji w plenerze luksusowych V, a wiesz, że B kocha auta :D i bendzie chciała i pokazach uczestniczyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasady gry w golfa sypialnianego Gracz musi posiadać własny sprzęt: kij i dwie piłki Gra na polu rozpoczyna się po otrzymaniu zezwolenia od właściciela dołka. W odróżnieniu od golfa trawiastego w golfie sypialnianym grający ma wprowadzić kij do dołka a piłki pozostają na zewnątrz. Regulaminowy sprzęt ma posiadać twardy trzonek. Właściciel dołka posiada prawo sprawdzenia twardości trzonka kija przed rozpoczęciem gry. Właściciel pola ma prawo ograniczenia długości kija w celu uniknięcia uszkodzenia dołka. Zasada gry jest wprowadzenie kija jak największa ilość razy aż do momentu, gdy właściciel pola będzie zadowolony i tak grający jak i właściciel pola uznają grę za zakończona. Nie uzyskanie pozytywnego rezultatu może spowodować, ze grający nie uzyska w przyszłości zezwolenia do gry na polu. Za sprzeczne z dobrymi zasadami uważa się rozgrywanie dołka niezwłocznie po przybyciu na pole. Doświadczeni gracze poświęcają znaczna ilość czasu na podziwianie pola. Specjalnie dużo uwagi przyciągają zwłaszcza wspaniale ukształtowane bunkry. Ostrzega się grających przed opowiadaniem właścicielowi, na którym aktualnie ma być gra o innych polach, na których grający gra lub gra regularnie. Wyprowadzony z równowagi właściciel pola może uszkodzić sprzęt gracza. Na wszelki wypadek gracz powinien być zaopatrzony w odpowiednia odzież gumowa. Gracz winien zawsze dokładnie sprawdzać czy jego czas gry jest właściwie ustalony, zwłaszcza gdy gra ma się odbyć na polu po raz pierwszy. Znane są przypadki zdenerwowania graczy, którzy stwierdzili, ze inny gracz gra na polu uznanym za jego własne. Każdy gracz powinien wiedzieć, ze pole nie zawsze jest dostępne do gry. Niektórzy gracze czują się niezadowoleni jeżeli stwierdza, ze pole czasowo nie nadaje się do gry. Zaawansowani gracze stosują w tym przypadku grę alternatywna. Gracz winien otrzymać zezwolenie właściciela pola do gry na tylnym dziewiątym dołku. Regulamin zaleca powolna grę, grający musi jednak być przygotowany do szybszego tempa gry przynajmniej okresowo jeżeli takie będzie życzenie właściciela pola. Zagranie gry kilka razy w czasie tego samego meczu jest porównywalne z \"hole in one\" w golfie trawiastym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIASTO SZ. Ludność: 26223 mieszkańców Powierzchnia: 996 ha stolica powiatu -jest najbardziej wysuniętym na południe miastem na Mazurach, dlatego nazywane jest Bramą Mazur. Leży nad dwoma jeziorami Domowym Małym i Domowym Dużym. Liczy około 26 000 mieszkańców i zajmuje 10 km2 powierzchni. Powstanie miasta związane jest z zamkiem krzyżackim zbudowanym w połowie XIV w., opisywanym w powieści H. Sienkiewicza \"Krzyżacy\". Do dziś zachowane są ruiny zamku krzyżackiego. Poznanie historii miasta umożliwia Muzeum Mazurskie, które dysponuje bogatymi ekspozycjami (historyczną, etnograficzną, przyrodniczą). Dumą placówki jest unikatowa kolekcja ludowych mazurskich rzeźbionych kafli piecowych. Godne zobaczenia w Szczytnie są też: stary cmentarz ewangelicki, neogotycki Kościół Wniebowzięcia NMP, barokowy kościół ewangelicki z 1718 r., kościół baptystów z zabytkowym baptysterium, a także chata mazurska z muzealnym wyposażeniem. postrzegane jest jako miasto o charakterze turystycznym. W miesiącach letnich mieszkańcy, jaki i turyści mogą wziąć udział w atrakcyjnych imprezach kulturalnych i sportowych. Najdłuższą tradycję i największy prestiż posiada festyn, święto miasta, \"Dni i Noce Szczytna\", który organizowany jest w przedostatni weekend lipca. Impreza przeznaczona jest dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Tradycją rozpoczęcia festynu jest pokaz walk rycerskich w wykonaniu Konwentu Rycerskiego, przybycie orszaku konnego wraz z Jurandem i wręczenie jemu kluczy do miasta przez Burmistrza -jest to znak rozpoczęcia wielkiej zabawy trwającej przez trzy dni i trzy noce. Podczas głównego koncertu pn.\"BAW SIĘ RAZEM Z NAMI\" poświęconemu Krzysztofowi Klenczonowi - eks-liderowi Czerwonych Gitar i mieszkańcowi Szczytna - występują gwiazdy zarówno estrady polskiej jak i zagranicznej. W ostatni dzień \"Dni i Nocy Szczytna\" organizowany jest \"MARATON JURANDA\", w którym biorą udział sportowcy z kraju i z zagranicy. Podczas imprez kulturalno-rozrywkowych często prezentowany jest dorobek kulturalny miejscowych zespołów. Najbardziej znany, cieszący się ponad XX-letnią tradycją, jest zespół folklorystyczny \"POFAJDOKI\". Godną zobaczenia jest Wieża Ratusza - punkt widokowy miasta - w której organizowane są corocznie wystawy o zróżnicowanej tematyce. W Szczytnie istnieje znana w całej Polsce Wyższa Szkoła Policji, na terenie której znajduje się hala sportowa, strzelnica oraz kryty basen - dostępny dla mieszkańców i turystów przez cały rok. W 1998 roku organizowane tam były Mistrzostwa Świata w Pentatlonie Policyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i okazuje się, że rozstrzelone jesteśmy po całej Polsce ! Każdy region ma swoją przedstawicielkę ... może brakuje tylko ślązaków (choć trochę jestem) i górali ! :D TWA --> plany wzięły w łeb ale ... odwrócimy sytuację ! Nie ma nic niemożliwego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przyjedzie mahomet do gury...przyjedzie gura do mahometa ;) dzisaj mam aldente z z faunom drobiowom we florze ;) z piciem poczekam...Pienkna siem zjawi :D do do N latać bendziemy 3 razy dziennie ;)...aha prześliczne paseczki widziałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocław w liczbach Powierzchnia miasta: powierzchnia ogółem: 293 km2 użytki rolne: 132 km2 lasy i zadrzewienia: 16,5 km2 wody: 9,6 km2 nieużytki: 3,9 km2 tereny komunikacyjne: 28,48 km2 tereny osiedlowe: 85,08 km2 Ludność we Wrocławiu: ludność ogółem: 635,9 tys. osób kobiety: 338,2 tys mężczyźni: 297,7 tys. STOLICA DOLNEGO SLĄSKA Miasto Wroław słynie z tego, że mieszka w nim TWA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka tylko, żeby Ci nadmiernie nie wzrósł poziom estragonu ;) jak siem bendziesz testosteronić...widząc siedmiu chopa...bo zostanie ci kochana siem złonanizować, bo granatowego jeszcze nie masz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie napiszę o W1 madonna na tym zdjęciu może i ładna, ale wczoraj stwierdzilam ze to zdjęcie jest obleśne:P bylam w H&M ciuchy takie sobie.... jestem w kopulowni ale krotko zgubilam klucze mam nadzieje je znalezc bylam z mala pijafka u lekarza, nastraszyl mnie, nie-lekarz powiedzial co innego i jego sie sprawdzilo!! jestem spokojniejsza.. teraz rehabilitacja potępiana przez lekarzy bo u bio...cośtam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha oczywiście ze wzruszenie trofeum umieszczam w pudełeczku rzeźbionym pienknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytestosterowałam siem niesamowicie ! Tyle chłopa na wielkim ekranie ! I takie zajebiste ! Ogólne przesłanie wynikające z ... baby to suki a faceci to świnie ! :D Ale bez przyczyny nie ma skutku więc ... remis ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 marca Światowy Dzień Meteorologii Światowy Dzień Meteorologii obchodzony jest co roku 23 marca, dla upamiętnienia wejścia w życie konwencji o utworzeniu WMO w 1950 roku. WMO kontynuuje działalność Międzynarodowej Organizacji Meteorologicznej (International Meteorological Organisation - IMO) powstałej w 1873 roku. Celem WMO jest zapewnienie każdemu narodowi, niezależnie od jego rozwoju gospodarczo-ekonomicznego, dostępu do prognoz oraz informacji dostosowanych do podstawowych potrzeb kraju. Dzień Windy - winda urządzenie podnoszonce lub opadajonce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzaje kobiet: Rusałki - ten mnie rusał, tamten rusał. Damy - temu damy, tamtemu damy. Kotki - ten mnie miał, tamten miał. Złote rybki - rypią się jak złoto. Słomiane - rżną się jak sieczka. Pobożne - najchętniej leżą krzyżem. Dziecinne - co do rączki to do buzi. Chemiczne - rozkładają się w temperaturze pokojowej. Partyjne - przyjmują wszystkich członków. Domatorki - byle komu, aby w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wobec czego przyszłam machnąć 🖐️ Dzisiaj mam Pedanta w domu to z żółtka nici :O A ja tak lubię sobie przerżnąć :D Buber---nie tylko zaglądam, ja se tu siedzę na stołku i kafke se popijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×