Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość
Witam o poranku!! :D Dzisiaj u mnie som móhy :D pszyleciały z W do J. i pszyszedł pan L. i pszyniusł Ankę K. :D:D:D Narazie móhy wlazły mi do kompa ale bendem puźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Taak...zachwyciłam siem...zadumałam...nat luckim rzywotem ... alem muszem siem poskarzyć i pożalić...bardzo boli mnie serduszko ...kłuje i kłuje i to wcale nie som żarty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka czy jesteś w pełni przygotowana do obchodzenie tygodnia własnego wodnego świenta, ponieważ właśnie dzisiaj rozpoczyna siem Światowy Tydzień Mokradeł... 2 lutego Światowy Dzień Obszarów Wodno-Błotnych zakańcza mokre dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy ja tesz mogem siem poskarżyć?? Mam chyba grypem, zimno mi mam 38,9 temperatury , boli mnie głowa i gardło 😭 idem spac dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zyje i pamietam....tylko za wiele mi sie teraz dzieje :-) Ale na tego skypa w koncu wleze - oj......bedzie bol!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba zacząć od tego, że sniło mi siem dzisiaj zerwanie tragiczne;) z Flowkom wienzuf kafkowych ;) Jak ona dalej nie bendzie miała neta to sen stanie siem rzeczywistościom ;) ..to jusz koniec baby skończyło siem law story :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oskarufki: super film 1. To nie jest kraj dla starych ludzi 2. Aż poleje się krew - rewelacja - kapitalna rola DDL 3. Michael Clayton - GC- brudy posprzątane - świetne 4. Pokuta - krzywda niedonaprawienia - niespodziewane zakończenie 5. Juno po obejrzeniu jeszcze dwuch powiem co myślem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszmary sie zawsze snia jak sie za duzo na kolacje jada :D :D :D Dzien doberek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Dogmat ale za to jaki wazny :D Zwlaszcza, ze prawdziwy :P Format zaliczylam... I format zepsul mi bana 😭 Przynajmniej czesciowo :P Jutro zalatwie nowego... ALe poki co to moge machnac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłusty czwartek - dzień tradycyjnego polskiego obżarstwa. ;) Podobno kto się nie obje, to nie będzie mu się wiodło. A wienc opychajmy siem dzisaj !!! ponczkowanie, chrustowanie, czas rozpocząć !!!:D TWA sernikuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Dzin dybry! To ja nie wiedzialam, ze mi tak zle zyczysz TWA ;) Chcesz, zebym znow zaczela przegrywac zycie?! :D No way :classic_cool: Nie lubie paczkow 😭 Pewnie beda przynosic i czestowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×