Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość
to jest tfoja dewiacja??? Flowka??? Ja muwiłam o bótah nie o Flowce :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a jakom masz ???:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to wiemy jusz dawno :P a cuś jeszcze???:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś cuda jakieś czary - czy mi uwierzycie Miłość to obłuda - rani moje życie Co ja zrobię, że chłopaki we mnie się kochają Dzisiaj jestem z tobą - jutro będę z tamtym. Kiedy jestem gdzieś daleko - wpadnie jeden w oko Spojrzę na niego czule, a już stoi obok Idę do niego ciemną nocą, a wychodzę z rana Chłopak się budzi znowu zapłakany. Po co dla mnie takie życie - sama się zastanawiam Trafię na Tego jednego - tego się obawiam Chociaż dużo stron zwiedziłam, o nim wciąż marzyłam Wszędzie z chlopakami zawsze krótko byłam. Żaden z chłopców mnie nie weźmie, nie ujarzmi ducha Taka ma natura - miłość mnie nie wzrusza Więc zapomnij o mnie miły i pamiętaj jedno Już się nie spotkamy, już nie będziesz ze mną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej co zrobiłaś jaka głupia byłaś łobuza spotkałaś pokochałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby być pienknom :D w ruch poszedł zielony groszek ;) sprawia, że siem jest doskonale nawilżonym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed ślubem: Ona: Ciao.... On: No nareszcie, już tak długo czekam! Ona: może chcesz żebym poszła? On: NIE! Co ci przyszło do głowy? Sama myśl o tym jest dla mnie straszna! Ona: Kochasz mnie? On: Oczywiście. O każdej porze dnia i nocy! Ona: Czy mnie kiedyś zdradziłeś? On: NIE! Nigdy! Dlaczego pytasz? Ona: Chcesz mnie pocałować? On: Tak, za każdym razem i przy każdej okazji! Ona: Czy byś mnie kiedykolwiek uderzył? On: Zwariowałaś? Przecież wiesz jaki jestem! Ona: Czy mogę ci zaufać? On: Tak. Ona: Kochanie.... trzydzieści lat po ślubie: czytaj od dołu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wstawiona?? Tak to się teraz nazywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Zaczyna sie dlugi, 14 godzinny dzien pracy :O O czym by tu pozytywnym pomyslec rano, by jakog go przezyc.. :P Milego Dnia! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak ktoś do2.30 słóha pszebojuf to puźniej powinien zamówić budzenie czy cuś :O Witam o poranku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranku Wstał :D Uśmiecha siem :D Słońce cudowne za oknem ...dziś latanie bendzie wielkom przyjemnościom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trwa wielka wiosenka kompiel ptaszeczkuf rurznyh w łonkowych jeziorkach na trafce, a potem trzepanie i iskanie piurkuf żeby ślicznie błyszczały w słońcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka powywała cebulki narcyzuf, krokusuf, tulipanuf, żonkili i wszystkich innych kwiatkuf ;) i co tera bendzie na wiosnem jej kwitło ? ;) Dzisiaj spadł na TWA z nieba złoty deszcz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ić do domku i powiec dzień dobry o kuźwa to było rewelacyjne Flowka a TWA ma kosmate myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a czy ja muwiem że o penisku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tesz mogem mieć jakieś słabości ...szczególnie gdy nikt nie widzi...mogem być romantyczna, roztenskniona i ach... ;) jeszcze mam słabość do kur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×