Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość
Kuźwa wy to macie szczenście u mnie zimno i szaro jak jesieniom 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak bendom dawać oscary za budzenie o niewłaściwej poże w niedzielem to wygrasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ciongło jom do dzikiego a poszła na rantkem :D dzikom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne dzika...dziki seks to jest to ;) poszczególne elementy -pizzowanie -tarcie -ocieranie -głaskanie -oglondanie całości -skupianie siem na pojedynczych wystajoncych elementach -masowanie tychże o której Oscarowanie? żebym nie przegapiła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie dostaniesz oscara wienc nie oglondaj gupotuf zajmij siem pszyjemniejszymi sprawami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO PÓŁNOCY MAM CZAS...na zajmowanie siem pifkowaniem połonczonym z baraszkowaniem...a potem idem po czerwonym dywanie naga obwinienta swojom ciulowom dyndajoncom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
szlag by trafił zemby mnie bolom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! Jasne !!! Za Kafkowanie :D [to nowa kategoria] Stał całom noc i stoi dalej ;) a ja patrzem i podziwiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja za bajerowanie frajeruf tesz sobie przyznam Oskara ... należy siem za opiekem na OIOM-mie i godziwe pogrzeby ! :D Serwerownia w pracy padła - nic nie robiem ... oprócz dobrego wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobre wrażenie jest najtrudniejszom pracom do wykonania :D jutro muszem jechać do Ł. do zembologa :O boli jak cholera [😭 idem gnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
WItam o poranku :D TWA 👄 Prezeska ma dzsiaj impreskem :P śfiento dinozaura a dinozaur Prezeski jest superowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co siem mam stosunkować do Dnia Dinozaura jak nie obchodzem ? Jestem pienkna, młoda i na pewno nie w wieku dinozaurowym ... Mamy jusz działajoncego serwera i Flowka zadziałała konstruktywnie zakanczajonc sprawem pewnego bufetu ... udało siem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×