Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Ey....Kafkowa
to fsioooooo KO;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie godziny spendzem w pewnego rodzaju wklęsłej formie powierzchni Ziemi, w postaci płytkiego zagłębienia o wydłużonym kształcie ;) wszyscy majom siem ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak to prawda polefkem tomatowom podajom dziś w wielu kafkowych domach :D a u mnie spend dinozauruf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysz swuj noszem sama..dlatego Biuro Prezesowskie otwarte, pod stertom papirkuf... tak tycia TWA skończyła naukem o rzyció pasorzytuf w środowisku luckim ;) A zara przyjedzie Pan i bendzie mieżył czy wejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
myślałam że jusz masz zmieżonom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aha, nowy pan i nowe pomiary ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA jusz przygotowane do nadchodzoncego świetna ...ciulowa wisi...czerwone odwróucone frendzelkowe tysz...serduszek pełne serce i może jakaś czerwona latarnia zapłonie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cuś was opentało czy ja mam zepsóty kalendaż :O walcientynki dopiero pojutsze a wy jusz szalejecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kcialam zbojkotować walcientynki jak Ptaszysko ale nie mogem bo mnie TWA ubiegła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WYRAŻAM ZGODY ;) na Żadne Bojkoty...Ślicznie czerwonoserduszkowe wszendzie...a że nie mamy akurat do kochania odpowiedniego osobnika - to cusz - bywa...za to my siem kochamy bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no skoro to hodzi o naszom kafkowom miłośc to niech bendom walcientynki :P ale po co my siem kohamy i bes walcientynkuf pszes caly rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta w czerownych bótah
Wiatrowa mnie orżnęła do cna...;) wienc idem szókać literkuf ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ha ha z wrażenia wyszła na pomarańczowo :P Kazała mi na życie zrabiać rżnięciem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak by dobże płacili to byś patonikuf nie kupowała tylko byś poszła tam co ci nie wolno :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym poszła tam gdzie zabrania Flowka ;) gdzie mi nie wolno ;) och jak ja lubiem tam chodzić;) wzrok mi muli wtedy ...nie widzem cenuf wcale ...tylko kamienie...szpilki...a ostatni konie w galopie i silk bajeczny :D tak delikatny, że pieści twoje ciało gdy na niego patrzysz;) żebym mogła pujść tam gdzie mi nie wolno...układam plan ukradzenia szkiełka co ma 168 karatuf i 58 płaszczyzn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam o poranku :D Prezeska ty siem zastanuf bo jak ciem zamknom to z miziania nici :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×