Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość
Witam o poranku!! wczesnoporanny nius: Ja tesz mam kota, po wypiciu ale nie mleczka i nie leżem wtedy na stole tylko gnijem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Śliczna to mało powiedziane. Nie wieżom mi że ruchana każdy muwi że nufka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
prezerwatyfka to dobra ohrona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
właśnie TWA kazała mi fsadziać w dupkem ale zamiast napisać smsyka śfiergotała mi do ucha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszem smysuf(bo nie lubiem, bo wqrwia mnie słownik), bo w chatce na labradorowej nuszce nie ma neta, za to jest nowy wciangacz T.Line... z czego TWA jest kontenta:D Idem układać Kartotekem Tadka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowka pyta co my mamy z tymi kotami? ;) bo Świenty miał siem hajtać a kce kota...i Flowce na pewno bendzie siem pałentać miendzy nogami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
co można :P mieć mamy kota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krulowej tesz należy pomagać...wienc Unia Europejska dokarmia ubogich ;) dajonc 4 kg monki,1,6 kg makaronu i 1 kg drobnej jeczmiennej ;) Idem do B po M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniewasz jestem bardzo zajentom kobietom (i przez pracem i przez frajeruf) to nie mam czasu siem stosunkować. Najbliższe stosunkowanie w środem ... chyba a jak nie to w czwartek ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam z głowy stosunkowanie bo Stosunkujoncy jest przewiany przez ćmoluchy ;) Wypitowałam siem...oby tylko urzedniki nie hcieli strajkować...bo nie bendem miała za co w źrudlanej moczyć 2p p+p i reszty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam o poranku :D Strasznie tenskniem za świergotaniem z Wami Torepki :D Prezeska masz zajebistego nicka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Prezeska > pit gotowy do odddania - a słyszałam , że w pitowni strajk bendzie po włosku ... coś tak chyba Przystojny strajkował kiedyś . :D Wiatrowa > wracaj do nas świergotać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A czy ktuś mi powie dlaczego ja nie mogm sastrajkowywać?? Bo ja tesz kcem :classic_cool: Prezeska Twoja menażeria jest pszeciwieństfem pszysłowia \"jak 4 łapy s 4 łapkami\" :D Flowka bendem z wami śfiergotać dzisiaj! Chyba rze was nie bendzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehe pszydałoby mi siem to :) tylko gdzie mam zaczońć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Haha dobre pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×