Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ania_42

Kto ma ochote dzis na kawke?

Polecane posty

Gość Krwawa_Orlica
To mi sie kojarzy z grilowanym udkiem ;) Wczoraj w nocy zrobilam sobie przyjemnosc i zobaczylam to czego nie powinnam byla widziec, bo dzis marze tylko jasku przez to 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Czy to jakis ptaszek w potrawce ananasowej? :classic_cool: dziendobry 🖐️ A jako, ze moge nie miec juz okazji nim 108 godzinne swietowanie nastanie to moge juz teraz, co by swiatecznie i milusio sie zrobilo: " A gdy już nadejdzie ten wieczòr Świecami choinki zdobiony Niech biały opłatek jak okład Wsze rany Twej duszy uleczy Niech serce Twe radość wypełni Z nadziei co żłobek zwiastuje Niech błogiej kolędy śpiewanie Wyciszy Twe troski, zmartwienia Niech słowa Twych życzeń serdecznych Jak gwiazda zaświecą bliźniemu. I gdy to wszystko się spełni Odczujesz Wigilii przesłanie. " bo ten, no... jakies swieta niby beda, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
ciekawe czy mi wyjdzie co ma wyjsc... ``````````{\ ````````{\{*\ ````````{*\~\_______ ```````{```\`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
i nie wyszlo :D to pech! Ale wystarczy odrobina wyobrazni, by zobaczyc cos pieknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
w wyniku short message service dowiedzialam sie, ze "moge pisac" :classic_cool: W zwiazku z tym pisze: A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, Ł, M, N, O, P, R, S, T, U, W, X, Y, Z. dziekuje za uwage :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam muszem to zrobić , bo to jest doskonałe :D On - Mogę do ciebie przyjść wieczorem? Możemy się wykąpać... Ona - Nie bardzo. Karp pływa w wannie. On - Jaki karp ??? Ona - No wielkanoc się zbliża, nie? On - Ale karpia się na gwiazdkę je ! Ona - No to w wannie qrwa zając biega. Odwal się! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę WAM nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt! [SOBIE TESZ] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mężczyzna kocha kobietę Kiedy mężczyzna kocha kobietę, to ma dla niej czas. W zawirowaniach dnia codziennego, w kołowrotku zwykłych spraw, obowiązków, znajduje choć chwilę, by jej napisać smsa i powiedzieć: kocham Cię ! Znajduje czas, by zadzwonić i zapytać, jak jej mija dzień... Nie wystawia jej do wiatru... nie zawodzi... Kiedy mężczyzna kocha kobietę... przynosi jej czasem kwiaty... pamięta o rocznicach, świętach, urodzinach... Kiedy mężczyzna kocha kobietę... zaprasza ją czasem do kina, do teatru, na spacer... Kiedy mężczyzna kocha kobietę... umie jej słuchać, stara się rozumieć... tuli, głaszcze, chwali, a czasami ochrzania, że za lekko się ubiera, że niepotrzebnie się martwi etc. Kiedy mężczyzna kocha kobietę... goli się dla niej częściej, by jego zarost nie drapał jej twarzy przy pocałunkach i przytulankach... Kiedy mężczyzna kocha kobietę, nie pozwala jej dźwigać ciężkich siatek z zakupami, stać na mrozie, chodzić z gołą głową, samotnie wracać wieczorem do domu... Kiedy mężczyzna kocha kobietę... robi zakupy z myślą o niej, nauczy się nawet myć warzywa i owoce zanim zacznie przygotowywać z nich potrawy... gotuje dla niej obiady, przynosi śniadania do łóżka... Czasami... Kiedy mężczyzna kocha kobietę, szanuje jej zdanie... Kiedy mężczyzna kocha kobietę... ufa jej... oddaje jej siebie... a czasami jest tak cudnie zazdrosny... Jest taki mężczyzna, który tak pokocha kobiete? I dzięki takiemu mężczyźnie ta kobieta będzie bardzo szczęśliwa...i pokocha go równie mocno... [to nie moja teoria..znaczy nie ja wymyśliłam ale jakby dla mnie stworzona]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Wg tej teorii to mezczyzna nigdy nie kocha kobiety :D a w ogole to teoria ma sie zwykle nijak do praktyki :P A kiedy kobieta kocha mezczyzne? Czy jak mu poda piwo i kapcie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
"Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, tylko żują pszczoły" :classic_cool: tak a propos powyzszego tematu troche :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Miałam go w dłoni. Trzymałam i patrzyłam jak urzeczona.Cały czas, w pewnym momencie wstrzymałam oddech, a po chwili wydałam z siebie długie westchnienie. Tak ...taki długi, lecz lekki i na wskroś wielofuncyjny. On w swej twardości delikatny a ja czułam rze mienknie mi wszystko. ECH takie doznania to żadkość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akceptacja stanu beznadziei Pozwolenie wydano smysowo w dniu 03.01.2010 nr 1/2009 ;) O czym w końcu to ma być, ta moja pisanina? O krzywej regresji czy o pechu czy o zaborze cudzego mienia? ;) Czy może o tym rze siem kocha to czego siem nie ma? Moje linie idom tak sobie inaczej, rze nie napotykajom po drodze na nic co można wyhaczyć:p som niejednostajne, niedefiniowalne i nie znajdom siem żadne dwa punkty do łonczenia, bo w punkcie 17 ulega załamaniu i skrenca niewiadomo dzie?! Każdy człowiek ma w życiu PECHA który przeszkadza mu w jego planach. Pech jest to kawał drania, można rzec że nie do wytrzymania Pech za Tobą Pech przed Tobą, mój pech jest lujowaty! O żesz qurwa dni zamulono-otempienio-jakieś tam minęły, zgryz pozostał! Mam. Jeden niebieski papierek. Pech. Nie było wiencej! Przywłaszcony w sposub nie do końca zgodny z prawem... ale wartość jego tesz została skonsumowana wbrew mej woli czyli remis :P Podobno to wszystko wina dziurawego siedziska;) ale go już nie ma. Myśli ulatują, świat wiruje a wszystko, co otacza mnie staje się mało ważne albo w ogule nieważne. Myśli, trzeba myśli skierować na inny tor ale dokond on prowadzi? Pewnie do przeszłości. Nie do przyszłości. HEH... W przeszłości miałam inne myśli, plany, marzenia... Teraźniejszość jest pełna desperacji i lęku... Co bendzie jutro?. Nie wiem. W planach ważnych życiowych zażeranie problemuf! w postaci pościeranych i polanych wymieszanymi resztkami ;) 1. Masz prawo odzyskać swoje, to jest Twój cel. Cel został zrealizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
"dni zamulono-otempienio" Tobie minely... a ja mam dzisiaj taki poranek :classic_cool: w zwiazku z tym nie bedzie blyskotliwego S, na ktory pewnie liczysz. Ale jak to mowia, umiesz liczyc? To wyrzuc kalkulator. Mi mojego szkoda ;) A Twoja pisanina jak zwykle jest o tym samym :D Czyli o wszystkim i o niczym. Potocznie mowi sie na to "dupa Maryni" ;) Przynajmniej dla ogolu taka sie moze wydawac ;) Dooobra, to spadam. Pospie troche na klawiaturze jeszcze, czy cus... Moze mi otepienie minie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Doopa niekoniecznie Maryni jest sednem :P O 7.23 można być zamulonym ;) rozumiem i nie bendem siem powtrzać rze okrucieństwem jestestwa jest wycionganie niewinnego ludzika z pod kolgerki ;) Ostatnio widać siem pogronżam coras bardziej w czeluściach i otchłaniach ;) a teraz kiedy penetrujem obszar 182,88 w głomb to jusz całkiem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEH...cuś mi siem bardzo spodobalo:D HEH... rze mam zboczony gust to wiem,;) HEH...w googielkach jabłuszeczko spada, :classic_cool: HEH... nie wiem dlaczego tak mnie to rozczula ? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie wzieło ;) a jabłuszko dalej spada;) Bliźniacza dusza oznacza, że ja i TY zawarliśmy w innym życiu porozumienie, by spotkać się ponownie tutaj i razem przebyć ziemską drogę. Musimy teraz przestać iść obok siebie, patrząc w tę lub inną stronę, ale przemierzać ten świat spoglądając sobie prosto w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Latwiej swiat przemierzac patrzac pod nogi, zeby uniknac potkniecia :P Zwlaszcza jak droga dziurawa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
Jak wszystko dziurawe to przynajmniej drogi moglyby byc proste :P Nie moge otworzyc tego okienka na swiat o ktorym piszesz, z racji takiej, ze niektore istotne rzeczy uleca w kosmos jak to zrobie, bo okienko nie ma zadnych szarych komorek zarezerwowanych na zapamietywanie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proste jest tylko to rze nic nie jest proste:p Zrozumiałam ;) enigmy nie potrzebujem:p w takim razie po wyciongnieciu kości...idem po 15.00... wymienić kawałek siebie na nowy, po czym wstompiem na piedestał artystycznego kreowania i wymieszam produkt w postaci zestalonej z okrytonasiennem jondrowcem;) ps. w poszukiwaniu bambusa do krojenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa_Orlica
a mi by sie przydala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×