Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julek

kobiety w spodniach

Polecane posty

Gość julek
Hallo dojrzale Panie, napiszcie swoja opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Bardzo mnie interesuje wypowiedz dojrzalych kobiet w wieku od 35 w gore. Za kazda wypowiedz pocaluje kazda Dame w duchu w raczke i w czolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Prosze o dalsze wypowiedzi. Zlosliwe uwagi zboczencow niepozadane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek
Proszę o więcej wypowiedzi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietana
Od dziecka nie loobiłam sukienekitp. ZAwszw w spodniach. Czuję się wtedy bardziej komfortowo, nie koniecznie wygodniej ( w sukienkach wszystko, że tak powiem zwisa i powiewa) ale do spodni jestem bardziej przekonana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julek
Bardzo milo z Twojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhmmmmmmm
a może być czarna mini ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kross
ja chodze w spodniach z wygody- nie trzeba sie wtedy bardzo starac "dziewczeco" chodzic. Szczerze mowiac, czuje sie czesto obserwowana, kiedy mam na sobie krotka sukienke- a to zobowiazuje. Czasami milo jest pokazac swoja kobiecosc. Ale czesto jest to meczace, bo trzeba sie nienagannie prezentowac. U mnie jest wiec to tak: jesli mam ochote na troche podziwu, to ubieram sukienke. Jesli chce miec po prostu spokoj, wybieram spodnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Kros, mnie sie wydaje ze jest inaczej. Kobieta w sukience zakrywa wszystkie swoje wdzieki, a dopiero przez spodnie widac wszystkie kontury kobiece. Jak widze kobiete w spodniach, widze kobiete. A w sukienkach czy w spodnicy to poprostu czlowiek bez plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chodze w spodniach i faktycznie nikt nie mowi na mnie \"hej lala!\" ;) a tak powazniej to ja wole kobiety w sukienkach. zona moja tez dla wygody czesciej spodnie nosi a ja jej mowie, ze najbardziej i tak ja lubie w stroju Ewy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisielka2
dla faceta spodnica i sukienka to jest kawalek materialu dlugosci nie wiecej niz 40 cm..tak zaobserwowalam, faceci mowia, ze lubia jak kobieta nosi sukienki i spodnice, ale juz nie dodadza, ze maja być ktorkie, bo przeciez jak zalozy taka do kolan czy do ziemi to nic nie widac..moj tez tak gada, ze mam nosic kiecki, ale jak zakladam dluzsze, to na nim wrazenia nie robi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kobieta atrakcyjna idzie ulica ubrana o obcisle spodnie, to wszystkie chlopaki sia za nia ogladaja. Idzie w sukience to tylko psy sie za nia ogladaja. Badzcie uczciwi i nie ukrywajcie swoich intymnych zyczen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w spodniach jest mi swobodniej, nie muszę ogolić nóg wcześniej ( :P ), nie muszę uważać na to jak siadam - mogę (a lubię!) siadać wulgarnie, bez strachu że będzie mi widać majtki. mogę podbiec gdzieś bez strachu że mi się podwinie ;) ale spódnice i sukienki czasem też noszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos w tym jest,ze kobieta w spodniach wyglada bardziej pociagajaco jeszcze nasze polskie dziewczyny(ee tzn kobiety ;) )sa bardzo ladne i zadbane wiec naprawde w spodniach kobiety,dziewczyny bardzo mi sie podobaja. Nie wiem dlaczego po prostu bardziej rzuca mi sie na wzrok,no ale jak idzie w sukience krotkiej no to rzecz jasna tez zerkam z mila checia. Ogolnie mysle ,ze kobiety sa u nas bardzo ladne i zadbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym że zastrzeżenie - spódnica tylko krótka, spodnie tylko długie :D no chyba, że sport...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie noszę spodni nie mam nawet w szafie nie potrzebuję ich żeby mieć władzę;) tylko spódnice:D a jestem silną psychicznie i pewną siebie kobietą. co na to socjolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Hamstera
Wszystko wskazuje na to, że jesteś KRYPTOGEJEM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie wolę spodnie i jakbym miała podzielić procentowo na ile noszę spodnie, a na ile sukienki, spódnice to jest około 85% dla tych pierwszych i 15% dla tych drugich. W chłodniejsze dni wybieram długie dopasowane biodrówki, a latem zupełnie króciutkie szorty. ALE... Gdy chce wyglądać bardzo sexy zakładam krótką- do połowy uda - białą lub ecri, średnioopiętą dzianinową sukienkę, a pod tym mam jedynie ozdobne figi, najczęściej stringi. Biustonosza wtedy nie noszę w ogóle....wygladam wtedy nawet nie tyle typowo kobieco ile dziewczęco i muszę przynać że sporo mężczyzn się za mna ogląda :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko zart ale
skad wiesz ze sie za toba mezczyzni ogladaja ? - masz oczy z tylu glowy ? A teraz powaznie : jestem facetem i zdecydowanie kobiety bardziej mi sie podobaja w sukienkach . Poza tym uwazam ze sukienki sa bardziej sexowne i praktyczne . Jakies macanki na lawce w parku przy pocalunku wieczorem i pozniej zawsze mozna latwo ja podciagnac do gory zeby chlapnac patelnie i pozniej ewentualnie zaprowadzic swojego rumaka do stajni :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego taki temat na erotycznym, a nie na zdrowie i uroda? spodnie - spódnica.... mówiąc szczerze wszystko jedno - mam się dobrze czuć w tym co mam na grzbiecie (no w tym przypadku na tyłku ;)) aczkolwiek nie powiem - lubię siebie w spódnicach i butach na obcasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
==> to tylko zart ale Jeśli Twoje pytanie było skierowane do mnie, a podejrzewam że tak :) Często komplementują, a poza tym kobiety intuicyjnie czują na sobie czyiś wzrok :P Więc jeśli myślicie - Wy jako mężczyźni - że jak wlepiacie oczy w pośladki jakiejś odwróconej dziewczyny i ona o tym nie wie to jesteście w błędzie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam za szczere odpowiedzi i proszę o więcej wpisów. To nie temat na Zdrowie i Urodę ale na EROTYKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×