Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wstydliwy

Mam bardzo wazna sprawe do was !!

Polecane posty

jestescie kochane !!!!! :) teraz juz jestem prawie pewny ,ze mozna z wami wszystko :P a wiec przechodze do propozycji tym bardziej chcialbym zebyscie sie zgodzili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwierz w nas... jestesmy z Tobą tyle czasu, przeszłyśmy z Tobą takie chwile, więc spoko możesz na nas liczyć :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok na poczatek wyjasnie o co chodzi .. pozniej pada propozycja .. a wy byc moze sie zgodzicie :) mam nadzieje ,ze tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatek musze/musimy sie dowiedziec w jakich rejanoach polski mieszkacie ? uffff juz pierwszy etap mam za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA! Wstydliwy rozpoczyna etap WYJAŚNIANIA :) Proszę w trakcie tegoż etapu nie nagabywać Go o podanie propozycji. To jeszcze nie ten moment. No to let\'s go !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsydliwy oj ja Ci nic nie karzę pokazywać:P:P uważaj bo uwierzę ja Pomorze Zachodnie ale czasami bywam na Sląsku u brata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka ja tu jestem bardzo spiety .. nie zawsze i nie kazdy ma taka przyjemnosc przebywania w tak wspanialym towarzystwie :P tak wiec musze byc skupiony bardzo a ty mnie rozpraszasz :P ja wielkopolska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotykamy się jutro na piwie w mieście uwaga ŁODZI bo z Łodzi nikt nie pochodzi:P nie było tak od razu, oj Wstydliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak widziecie juz nam sie kreuje mapka polski z malymi flagami naszych nickow :P oj bedzie sie dzialo..:P mam bardzo duze zdolnosci patrzenia ekspresyjnego ale nie ma tu mozliwosci przezucenia tego na papier :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, że Twoja :) 100 - bylo Maxeen 200 - Yvette. 300 - po dlugich staraniach ja ;) To jak z tą Łodzią ? O której sie spotykamy i gdzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×