Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wstydliwy

Mam bardzo wazna sprawe do was !!

Polecane posty

Wstydliwy powiniem mieć nick, jąkała albo stękacz. Ale pewnie wszyscy juz na mecz pójdziemy, a On dopiero swoje wystęka.Ch..j mu w plecy....żeby przyjemności nie miał. Szkoda czasu na Niego, a On pewnie siedzi i z Nas leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie uroczy? Ile mi krwi napsul dzis , to mi sie odbije na zdrowiu, nikomu na forum juz nie zaufam, skaza na cale zycie a dla niego to tylko zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to chodźcie wszyscy na tą setkę. chlapniemy po jednym to szybciej czas zleci i jak wrócimy to może Wstydliwy coś wyduka ;p)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydliwy, ale nikt tobie nie mówi, że masz czytać co my piszemy!!! Przecież to w niczym nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yvette.: też bym se strzeliła, ale mam tylko jedno i trzymam na mecz :( buuuu.... ale w sumie czasu mamy dużo to zdążę myknąć do sklepu. Bo tu jest jak w telenoweili brazylijskiej... bedzie 142143329 odcinek i nic sie akcja nie ruszy ;) hehehe, Wstydliwy nie spiesz sie... spokojniutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja idę sobie winka nalać...albo moze od razu całą flaszke wezmę, bo zapowiada sie dluuuuuuuga noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstydliwy - popieram Twoją powolność :) lepiej się dłużej pozastanawiać niż pisać jakieś bzdury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×