Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

No co ty Guśka:p...nie możesz się tak zakwasić, bo się z Ciebie kiszony ogórek zrobi:p:D:D. Ja zawsze chciałam pójść do Szkoły Rodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, kalinka :) to były dopiero pierwsze zajęcia :) ciekawe co będzi epo następnych :) dziecko nie dawało mi ćwiczyć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ono własnie ćwiczyło razem z Tobą?:D Ty na sali, ono w brzuszku;):) Ale to musi być fajne, jak taki pączuszek kochany rosnie w człowieku! Ja to normalnie będę chyba siedzieć i całować się w brzuch! (jak sięgnę:p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) Ciekawe czy Iza juz urodzila???? Szkoda,ze nie poprosila meża,zeby dał nam znac na kafe,bo ja umieram z ciekawosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D elfil, jak zaglądasz daj znać, czy już wszystko w porządku po tym krwawieniu. cześć dede!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, muszę doczekać poniedziałku - chyba mi nie starczy cierpliwości :o mam nadzieję, że mój mały łobuziak będzie grzeczny i wystawi do pana doktora swoje klejnoty lub ich brak i pokaże kim jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aga ja mam od rana syndrom wicia gniazda:) :) :) chodze i sprzatam,przestawiam,wprowadzam ulepszenia,wieszam obrazki i ramki ze zdjeciami... ale fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, nie szalej, słyszałaś co to oznacza?? masz wytrzymać do grudnia i trafić na strzelczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzelczyk łapie się juz na koniec listopada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę się zaraz doprowadzić do ładu, najpierw siebie, potem mieszkanko i do sklepu - mąż wygrał na zakładach i dał mi parę złotych na zakupy :D odwdzięczyłam sie pysznym śniadaniem i spadam wykorzystać okazję - widziałam śliczną włóczkę w sklepie - zrobię sobie jeszcze jeden sweterek, a może jeszcze czapkę i szalik :D jestem nienormalna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ha ha
ale wy tepiutenkie jestescie dziewczynki....ojjjjj....tepiutenkie....a szczegolnie 2 z was;) nie bede nic wiecej mowic bo jak do tej pory nic nie zrozumialyscie to trudno i z duuza strata dla was ;) naprawde jestescie takie naiwne?;) ktos z was tak zakpil , drwi i kpi w kazdej minucie a wy dalej swoje ?;) dogadujecie sie na gg , miedzy soba kombinujecie co kto,zkim,i po co...;) i umawiacie sie takze miedzy soba,min.zeby ignorowac wszelkie takie wypowiedzi,prawd ;););) ? tylko ze nie widzicie wciaz 1 rzeczy haha ha ha ;P i niedlugo bedzie tak ze zostaniecie same we 2 na tym topiku,tylkopo co to komu?;) przeciez reszta ma z was taka beke...;) ze jak wszystko dojdzie do skutku to wamkapcie pospadaja (a! to samo tyczy sie slubnego, a moze nawet bardziej ?;););) pilnujcie sie i badzcie takie malo spostrzegawcze dalej haha ha ha . . . . . . . . . .ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki Ale tu cisza dzisiaj - a ja własnie sie zwlekłam z łóżka i postanowilam trochę pozaglądac tu i ówdzie :-) Ogólnie czuję się dobrze i czas mi mija na leniuchowaniu. No ale kazali to się stosuję :-) Widiziałam sie z moja panią kierownik i przekazałam jej wieści ode mnie, żeby w razie jak nie wróce do pracy mogła sobie zorganizować pracę w moim dziale. Generalnie to się bardzo ucieszyła (wbrew moim oczekiwaniom). Także kamień spadł mi z serca i cieszę się że mam to już za sobą nareszcie. Narazie uciekam - ściskam was i wasze maluchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, odezwałam sie do Was na samym poczatku (na pierwszej stronie) ale ostatnio nie miałam za duzo czasu, zeby pisać. Mam nadzieję, ze to się zmieni. Agniecha_79 od kiedy chodzisz do szkoly rodzenia, bo ja sie zastanawiałam czy to jeszcze nie za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaranczaka haha ha ha--
uuuuhu booooimy sie :D wszyscy na forum sie boimy, ba! nawet na innych forach też :D zwlaszcza tego "czegoś" co ma niby dojść do skutku. No i oczywiscie straaaasznie sie przejmujemy tym ze ktos z nas "kpi, drwi i ma z nas beke" ojejujejujeju :D a ze nam kapcie pospadają to chyba najbardziej :D no i oczywiscie tak jak radzisz- pilnujemy sie i staramy sie być bardziej spostrzegawcze :D aaa a jak juz taki wszechwiedzący jestes to podaj chociaz 6 liczb na środe, prooooosimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ha ha
jestem pomaranczakiemz tego samego powodu co ty teraz kochanie ;) ...hee...moze jestem tak samo dwulicowa jak ty skarbenku,hee???;) dziewczyny ! uwazajcie na agnieche (gusie )- dobre ;););) i dede ...niewarto z nimi pisac poniewaz one za waszymiplecami obrabiaja wam tylki az gg puchnie ;););) przyszla mamusia ...wstyd,wstyd,wstyd !!!! ps: bardzo latwo czasem dajesz sie podejsc zlociutka hihi ... ten topik przez ciebie jest sterta falszu i dwulicowosci ,lepiej idz sobie na kolejny, ale tam tez po idiotycznych wypowiedziach bedziesz rozpoznana :p jak to jest byc tak nielubiana osoba...?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu, właśnie zaczęłam szkołę, myślę, że też już możesz się zapisać... położna mówiła,,żw pwinno się skończyć na ok. miesiąc przed planowanym porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, cisza jak makiem zasiał.... dziewczyny, co jest??? dede, kaasia, elf i wszystkie pozostałe.... usprawiedliwiona jest tylko izaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie ma
jak porozmawiać sama ze sobą, ale po to nie trzeba zakładać forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyzwyczajaj sie
do samotności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jak milo
jestem bardzomile zaskoczona bo widze ze nie jestemsama :):):):):):):):):) mozecie (a raczej mozesz ) sobie myslec ze osoba wczoraj,dzisiaj i teraz to JA ale taknie jest,wiem ze ty nie uwierzysz ale tonic ,ja mam tylko satysfakcje z tego ze nie tylko ja jestem normalna i widze pewne rzeczy ktorych reszta stadka nie zauwaza :):):):) pozdrawiam moja sojuszniczke !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój problem polega właśnie na tym, ze często za bardzo wierzę ludziom, że są uczciwi... i wogóle takie tam. ktoś nazywa to naiwnością, niech mu będzie, dla mnie jest to raczej zyciowy optymizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyzwyczajaj sie
podaję łapke sojuszniczce. guśka, ty nie jesteś naiwna, tylko perfidna i dwulicowa hipokrytka. razem z dede udławicie sie kiedyś swoim jadem. ty nie wierzysz w uczciwość ludzi, tylko uczciwym ludziom zatruwasz życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy zrozumiesz, że twoje teksty nie robia na mnie wrażenia? myśl sobie co chcesz,pisz sobie co chesz, po mnie to spływa jak woda po kaczce.... i na pewno nie uda ci się mnie sprowokować... jeśli cię to rajcuje i sprawia przyjemność - to sobie wypisuj co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooo jak tu milo...choc dawno nie zagladalam .... pozdrawiam mamusie i nie mamusie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×