Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

Witajcie przyszłe i obecne Matki, My też spodziewamy się dziecka - pierwszego.. Obecnie 26 t.c - termin na 12.XII :) Do tej pory czuję się świetnie - dla mnie ciąża to przyjemny czas :) Ale mam jedno pytanie.. Dziś w nocy była masakra. Obudziło mnie wzdęcie brzucha takie jak przy jakiś żołądkowych problemach. Wstałam szybko do łazienki sądząc, że czekają mnie gazy i dłuższe posiedzenie. Ale dopiero tam zaczęła się masakra. Skurcze całego brzucha strasznie silne, fale gorąca i zimna (częściej był to oblewający zimny pot), mdłości i stan na granicy omdlenia.. Skurcze pojawiały się i odchodziły...Myślałam, że już trzeba będzie wzywać karetkę, albo, że przedwczesny poród się zaczął. Po jakiś 15 min skurcze ustały. Wróciłam do łóżka, ale zaraz znowu się zaczęło. Znów kilka skurczy, bulgotanie w brzuchu i znów wizyta w toalecie. Tym razem skończyło się rozwolnieniem i przeszło. Dziś nic mi nie jest. Uznałabym to za jakieś zatrucie, gdyby nie to, że kiedyś też już tak miałam. Zdarzyło się trzy razy (za każdym razem w trakcie miesiączki) - skurcze brzucha i pochwy, omdlenia, mdłości i cała reszta. No ale teraz okresu nie ma. Miałyście kiedyś coś takiego? Co to może być? Dzięki za odpowiedź. marfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_mir_25
Drogie koleżanki, 11 czerwca w Poznaniu odbędzie się BEZPŁATNA Konferencja dla przyszłych mam. Szczegóły na www.hotelpoznanski.pl. Myslę, że warto wziąć udział. Ja na pewno będę smile Was też zapraszam. Z tego co wiem, ma być wielu specjalistów, różne porady i rozmowy o tym czego dotychczas nie było. Tylko najpierw trzeba się zarejestrować! pamietajcie!! Do zobaczenia 11 czerwca smile)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pammelkowska
Dziewczyny ostatnio trafiłam na taki sklep z ciuchami ciążowymi, wrzucam link bo moze sie Wam to równiez przydać http://www.beautybelly.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1512
BEZPŁATNE WARSZTATY DLA KOBIET W CIĄŻY- SERDECZNIE ZAPRASZAMY Jem dla dwojga, nie za dwoje ! Warsztaty realizowane są w ramach projektu edukacyjnego przez dyplomowanych dietetyków SGGW. Składają się z cyklu 5 spotkań. Poza zdobyciem wiedzy praktycznej możliwe jest wykonanie dokładnego pomiaru ciała, oceny indywidualnego jadłospisu i uzyskanie certyfikatu. DataGodzinyTemat: 1 grudnia10:00-12:001. Zasady zdrowego żywienia. Jakie produkty wybierać, a jakich unikać podczas ciąży? 3 grudnia18:00-20:002. Żywienie w poszczególnych trymestrach oraz związane z tym zmiany masy ciała 8 grudnia10:00-12:003. Rola witamin- analiza spożycia i sposoby wyrównania niedoborów. 10 grudnia18:00-20:004. Rola składników mineralnych- analiza spożycia i sposoby wyrównania niedoborów. 15 grudnia10:00-12:005. Podstawowe wiadomości z zakresu żywienia kobiet w ciąży i niemowląt. MIEJSCE: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, ul. Nowoursynowska 159c, bud. 32 (zielony) Poradnia dietetyczna SGGW , sala 1115 ZAPISY: tel. 604-562-225 e-mail: sggw.warsztaty@gmail.com Pamiętaj podać imię, nazwisko i numer telefonu. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha 79, Dziś wzięło mnie na wspominki i znalazłam Nasz Topic :D Chyba sobie poczytam od początku wszystko, to prawie jak pamiętnik ;) Jeśli tu jakoś kiedyś trafisz odezwij się, a powiem Ci kto ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×