Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

dzieki dziewczyny za gratulacje :) moja córcia kończy dzis dwa tygodnie. jej fotki mozecie zobaczyc w stopce ;) sorki ale nie napisze teraz wiecej bo wlasnie karmie mała i jedna reka pisac trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Melduję że jestem a od jutra do przyszłego tygodnia ciałem i duchem :D U nas wszystko po staremu, Amelka narazie nie chce chodzić ale za to stoi bez przerwy, wczoraj wyszedł 5 ząbek :D Ja ostatnio wyglądam JAK IDŹ STĄD I NIE WARACAJ :P , padam na pysk ale teraz powinno być już lepiej Siwek Nataka jest przepiękna !!!! i taka malutka. JUż zapomniałam jaki malutki jest noworodek !!! mysia mi włosy też wypadały garściami ale za to teraz ....... mam grzywę jak lew. Ostatnio fryzjerka mówiła mi że za farbowanie powinnam płacić podwójnie bo włosów mam dwa razy więcej niż przeciętna klientka a do tego wszystkiego odrastają nowe !!! Tak więc wróciłam do stanu włosów z początków technikum czyt. zanim zaczełam farbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tu siedze sama :) O rany ale mam pecha !!!!!!!!!!!!!!! Pogoda dzisiaj paskudna no ale jeszcze pare dni i WIOSNA !!!!!!! :D :D :D Właśnie przyszła teściowa fuck, fuck, fuck . Miała przyjść na 10.00 przed moim wyjściem do pracy (ona ma dzisiaj dyżur przy Amelce) i nici z leniuchowania. Kurde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś sama :) tylko ja dzisiaj mam kupę roboty, drugi dzień wyłażę z zaległości i nie mogę zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry :) co tam słychać u Was? zapanowała jakaś cisza.... chimera - jak Twój biznes? Siwek - jak się czujesz rozpakowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita1977
Cześć wszystkim ... postanowiłam wpaść do Was ...zobaczyć co się tu dzieje. Jestem w koncówce 6 m-ca ciąży i tak latam po forach szukam ,,wsparcia,, :) ... nie to, że coś źle się ze mną dzieje ale im bliżej terminu rozwiązania wsparcia chyba siłą rzeczy się poszukuje...a najlepiej wśród tych które są w podobnej sytuacji...któraś z Was ma może termin na czerwiec ??? Jak tam Wasze maluchy ? Bardzo ruchliwe ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po urlopie :O a raczej po \"robotach w kamieniołomach\" :O miesiąc z synem to szczerze Wam powiem nie był urlop :O jak kocham bardzo swego syenczka to powiem wam ze jestem tak wykończona tym urlopem że kłaniam się nisko mamom które pilnują swe dzieci cały czas :O wróciłam do pracy i wstyd mi sie przyznać ale się cieszyłam że wracam :O ale pocieszam się tym że po prostu bede miała wiecej pasji do zajmowania sie nim. Już zauważyłam że jak wyszłam przedwczoraj z domu na 1,5 godziny to tak sie cieszył jak mnie zobaczył że szok :D nie było marudzenia płakania nic :D ale inna zła myśl mnie przesladuje: postanowiłam przestać karmić małego cyckiem :O tzn. on juz od 3 dni nie chce cyca, ale oficjalnie od dzisiaj przestaje :D smutno mi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhhh jak ja potrzebuję takiej odskoczni o jakiej pisze Furszula niestety nikt mnie nie chce do pracy:((( Julita juz jest ode mnie uzalezniona i jak wychodze 2 razy w tygodniu na aerobik,to jest ryk:( Mąż opowiada,że Julita stoi pod drzwiami i wali w nie pięścią w ogóle z niej sie taki urwis zrobil - to chyba dlatego,ze miala byc chlopcem:) Furka nie przejmuj sie,że mały już nie chce cyca - cale szczescie,ze sam tak zadecydowal,bo gorzej bys miala jakby byl od niego uzalezniony.To co najwazniejsze juz mu dałaś wraz z mlekiem,a teraz czas na dorosłe życie Matiego:) jaki to jest luz psychiczny jak można sobie bezkarnie strzelić jakiegos drinka,albo i dwa,trzy bez obawy,ze zaszkodzi to dziecku,albo nawet glupie przyjmowanie leków na przeziebienie - nie musisz sie stresowac,ze przejdzie do pokarmu także zaczelo sie dla Ciebie nowe zycie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem ci dede że pomimo że mateusz i tak mało mial pożytku z mleka mojego i jadał tylko od czasu do czasu to juz sie jakos tak przyzwyczaiłam do tego że troche mi smutno z tego powodu :O najśmieszniejsze jest to że mały zacząłzauważać moje piersi i jak sie kąpiemy razem to na ich widok takiego banana robi i sie do nich dobiera: ciągnie mnie za sutki nawet bierze do buzi ale chyba nie zeby cos poelcialo tylko tak pociumać :D ubaw wtedy mam ze hoho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przestalam karmic jakos tydzien po sylwestrze,a julita do dzisiaj jak widzi cyca to sie smieje i robi wszystko,zeby wziac do buzi dzisiaj z ciekawosci jej dalam - zastanawialam sie co zrobi???? zlapala jak do ssania,ale brala brodawke w zeby i miala polotwarta buzie i sie smiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) może zabrzmi to dziwnie, ale mi nie brakuje karmienia... lubiłam je, ale nie dodawałąm do niego jakiejś ideologii. uważam, że świetna więź z dzieckiem nawiązuje się nie tylko przez karmienie, chyba nawet moim zdaniem większe znaczenie ma wspólna zabawa, zasypianie, kołysanie, przytulanie. ja np. uwielbiam zasypiać z julką kładę się obok, ona coś do mnie zagaduje, przytula się i zasypia spokojnie. mam wrażenie, że wtedy właśnie najbardziej widać tą więź. może to zależy też od dziecka julka nie potrzebowała się specjalnie przytulać przy karmieniu, ona cycka trakowałą jak butlę - stamtąd płynęło jedzenie. i tyle. w tym tygodniu mało się odzywałam, ale miałam kupę roboty, ale się opłaciło :D zarobiłam sobie troszkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem tu chyba pierwszy raz i mam pytanie ja juz czuje wiosne i chciałabym wybrac sie do fryzjera jakiś kolor zrobic a jestem w 15tc czy to bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka, to są jakieś przesądy, że kobiecie w ciąży nie wolno się farbować :) ja robiłam balejaż chyba ze dwa razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Agniecha czy oglądałaś dzisiaj supernianie.ale dzisiaj wlasnie bylo (powtorka),zeby nie klasc sie z dzieckiem do lozka jak zasypia co do farbowania wlosow,to jesli nie mecza cie takie zapachy i jestes pewna,ze dasz rade wytrzymac,to czemu nie? kontroluj koniecznie czas farbowania,bo jest duze prawdopodobienstwo,ze farba szybciej chwyci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dede - wiem, ale ja to tak lubię :( jak się przytuli, jak ją mogępogłaskać po główce :) nie mogę się oprzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY OD KIEDY WASZE CóRY JEDZą JUż WSZYSTKO?? ZNACZY TO CO WY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samana
hej dziewczyny proszę pomóżcie:jestem w 19tyg i za każdym razem jak się nachylę to mnie łapie okropny ból w dole brzucha i nie wiem czy jest to normalne czy udać się z tym do ginekologa?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mam dzisiaj, w sumie nawet od zeszłego tygodnia, urwanie tyłka... nie wyrabiam chwilami na zakrętach :( jest duuużo roboty, w sumie mi się opłaca, tylko czasami mnie dopada zmęczenie, jak teraz :) samama - nie wiem, co to może być, ja się z tym nigdy nie spotkałam. może zadzwoń do lekarza co on o tym sądzi i czy powinnaś przyjść. powie Ci od razu, co masz zrobić :) daj potem znać co to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) uwaga uwaga - danie które posmakowało mojemu dziecku - gotowane mięsko i ryż zmiksowane i zmieszane, jak farsz na gołąbki, wcina z taaakim smakiem :) mamy starszych maluchów - może podpowiecie mi coś takiego łatwego i na szybko, co mogę małej przygotować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idą nam kolejne ząbki - przebija się dwójeczka górna i druga jedynka :D to już będzie razem 5 zębów :D przed chwilą właśnie widziałam, że dwójka już chyba pękła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry - kolejny dzień pisania samej do siebie. chyba wiosna przyszła, wczoraj było u nas 17 stopni, chodziłam w cienkim płaszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest na urlopie kochana :P ale ja poklikam z toba ;) pochwale sie że mój cycek powiedział MAMA!!!!!!!!!!!!! aż mi serducho mocniej zabiło :D i powiem wam że mama i tata to juz tak świadomie mówi nie sylabilizuje tylko mówi ładnie tata i mama że aż z mężem się na siebie popatrzyliśmy jak powiedział do niego tata jak stary normalnie szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawska
cześć! ja mam termin na sierpien 2007, na samą myśl o porodzie robi mi się nie dobrze, ale myślę, że jak przyjdzie ten czas, to mśli się o tym żeby urodzić jak najszybciej i nie ból jest na 1 miejscu. Jak to jest naprawdę?Kiedy zacząć chodzić do szkoły rodzenia, i czy zajęcia mają sens gdy nie będzie tam męza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawska
Weszłam trochę z butami na wasze forum,więc już wszystko naprawiam i napiszę coś o sobie.Jestem w 16 tygodniu ciąży i jestem bardzo szczęśliwa, dwa tygodnie temu przeszłam operację usunięcia guza z jajnika, który uwierał mój płód i po części zajmował jego miejsce; od zabiegu zależało życie mojego maleństwa, ale wszystko poszło dobrze i teraz jestem podwójnie szczęśliwa.Poza tym cieszę się, że znalazłam wasze forum na którym poruszacie naprawdę super tematy, na które odpowiedzi szukałam już wcześniej. mam nadzieję na dalsze dyskusje i Wasze porady.Pozdrawiam wszystkie Kobiety, dziś nasze święto więc wszystkiego najlepszego!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kawska :) z góry uprzedzam, że odpowiedzi czasami uzyskuje się na drugi dzień :) bo matki i kobiety często zapracowane :) co do szkoły - myślę że ok. 20-22 tyg. warto zacząć chodzić, można oczywiście z mężem, można i bez. przerobią tam z Tobą cały poród, powiedzą co nieco o pielęgnacji dziecka i poćwiczą :) ja też się pochwalę - byłyśmy na szczepieniu i przy okazji załatwiłyśmy jeszcze jedną srawę - w sobotę idziemy na basen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny do jutra do godz12 moje nerwy są w strzępkach :( bo jutro dowiem się czy moja kruszynka nie jest chora na mukowiscydoze :( dostałam pare dni temu list z instytutu matki i dziecka ze mała ma podniesione IRT we krwi co moze oznaczać tą własnie chorobę, musiałam dostarczyć ponownie próbki krwi do analizy i do badania DNA. jutro będą wyniki....Boże nie wiem jak ja to wytrzymam.... dziewczyny trzymajcie kciuki za moją niunie żeby wszystko wyszło dobrze....ona nie może być chora....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×