Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agniecha_79

dla wszystkich ciężarnych - rady, wskazówki i możliwość pogadania

Polecane posty

ja mam wózek z baby active ale jest dosyć ciężki :O ale powiem ci że ciężko dostac jakis z duzą gądolą lub nosidłem bo sie wycwanili i robia takie uniwersalne ze mój mały juz po 4 miesiącach był za duży do nosidła a nalezy do małych dzieci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwek - rodziłam w zimie i chwalę sobie wózek z gondolą, z możliwością zrobienia spacerówki. 15 kg to nie lekki wózek, zaręczam Ci :D ale można sobie dać z nim radę :) zaraz Ci wpiszę, które z tych mi się podobają :) aa, dodam - mam TACO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się zastanawiam nad tym Senator bo pisałam do tego allegrowicza i odpisał ze wymiary nosidła to 38/78. a wózki Taco oglądałam ale tylko takie z nosidłem-25cm szerokości :O i z wagą 21kg!!! :O ten focus z gondola mi sie podoba ale spacerówka juz nie specjalnie-jest za wysoka i wogóle jakas taka dziwna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ale mam zapiernicz w pracy.... do tego boscy bosowie sie zjechali i najchetniej bym ich juz wyslala w kosmos!!! wrrrr siwek- ostatni wozek bajka:) a jak sie czujesz???:) a wogole naraze sie coniektorym: nieznosze sniegu, nie wiem po co wogole nagle mu sie przypomnialo ze ma popadac - no po co jak sie pytam??? dzis widzialam auta krecace piruety na drodze, u mnie sypie od nocy bezustannie i juz sie zasnatawiam jak ja bede jechac do domu - a dodam ze droge mam kreta i plug tam jezdzi... a wogole jezdzi tamtedy??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze dziewczyny ze podoba wam sie najbardziej ten co mi :) i jego waga tez spoko-bo ok 15kg. tylko ja boje sie kupowac coś tak na \"ślepo\" i chciałabym zobaczyc ten wózek na zywo...ale nie wiem gdzie takie sprzedają, a firma jest z Czestochowy...:( czuje sie jak cięzarówka w 9 miesiącu-czyli jak kaleka....:( z domu sie nie ruszam-bo chodzić ne moge, w nocy nie sypiam bo w zadnej pozycji nie jest mi wygodnie do tego dochodzi zgaga (pochłaniam tonami rennie :P ) no i serducho mi siada :( widocznie jest jakiś ucisk bo mam straszne kołatanie serca i trudności z oddychaniem... byłam tydzien w szpitalu bo tetno miałam nawet do 130 i niunka tez miała wysokie.... :( ale dali jakies leki i z tetnem juz oki, tylko reszta dolegliwości została.... no duzo by wymieniać :P ale nie bede was tu zanudzać.... :) jeszcze ponad 3 tyg zostały-WYTRZYMAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek idz do sklepu z dzieciecymi artykułami tam powinni miec rózne marki wózków ;) a co do reni to można to łykac w ciaży bo ja to sie ochlałam takiego mleczka ochydnego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furszuś zeby to było takie proste iśc do sklepu z wózkami.... :O u mnie w mieścinie są dwa sklepy na krzyz i są beznadziejne wózki i ceny tez...:( zero wyboru ,wszystko na jedno kopyto :O byłam w wawie w jednym ze sklepów-chyba świat dziecka-to ponizej 1000zł nic nie było-same chicco itp :O a moze są tu u was jakieś kobietki z wawy i mogą polecić jakas duza hurtownie z wózkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek ja tez na zadupiu mieszkami mam 3 sklepy ale jakis cud na ziemi sie stał i znalazłam idealny dla mnie i ca 660 zł :D etz miałam perspektywe kupowania przez neta ale rozumiem cie bo sama chciałabym dotknąć pojeździc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek - jeśli wózek kosztuje ponad 500 zł - możesz być niemal pewna że jest fajny :) że maładne wykończenie i jest z dobrych materiałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupiłam przez allegro... był 100 zł tańszy niż w sklepie. ale ja widziałam na żywo inne wózki z tej firmy, więc wiedziałam, że tak do końca kota w worku nie kupuję.... 3m się Siwek, dojedziesz do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny! 🌻 moze jak bede w wawie-bo mam egzaminy w lutym-to znajde jakis duzy sklep i coś wybiore a jak nie to trudno-bede zmuszona zaryzykować i kupić na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwek to w warszawie oblukaj po sklepach znajdz taki jaki ci sie podoba obmacaj go i w ogóle i zamów identyczny na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha aga jak ty taka narciara a julka juz śmiga to moze przyuczenie w tym roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak furka, Brygida;) przecież mialam dotychczas w stopce moje imie!!!!!!:classic_cool: piszecie o wozkach, ja bylam ze swojego dl;ugo zadowolona, a teraz dupa blada, ciężki, nie wniosę go na 1 piętro, a do tego nędzna z niego spacerowa-marcel się ssuwa, bo nie ma oparcia na rączki. Chyba trzeba bedzie sprzedac i kupic jakiś lecuitki i wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc agniecha ;) pytanko co mogłabys polecić jako spacerowke typową, bo sie zastanawiam nad kupnem ale w tym temacie jestem niedoinformowana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furka - nic Ci nie polecę, bo ja mam taką z wózka z gondolą zrobioną :) i na razie jestem z niej bardzo zadowolona, wystarcza mi. jest ciężka ja cholera, ale ja jej nie dźwigam, tylko zamykam w garażu. o innej będę myślała jak lato nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ze swojego moge zobic ale właśnie chodzi mi o ten ciężar i nie dlatego ze trzeba dzwigac tylko coraz ciezej jest mi pchac wózek a jak zrobie z niego spacerówke i odwróce dziecko w kieynku jazdy to środek ciężkości sie przełoży inaczej i strasznie ciezko jest wtedy i juz mysle nad zmianą w okresie wiosennym ale nie wiem na co zwracac uwage przy wyborze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mysia ;) a agniecha zmyła sie :O pochwale się że kupiliśmy małemu sanki i dzisiaj bedzie debiut małego w sanach. Tylko pojaiwłsie mału problem :O czy wy wiecie ile spiworki kosztują????????????? masakra średni 100 !!!!!!!!!!!!! co proponujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem furka, jestem, tylko muszę trochę popracować :) wiesz nad czym ja się zastanawiałam? nad kocem poprostu :) jeden poskładam i położę na siedzenie, drugin przykryję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też kocyk, ja mam taki duży, hiszpański, starczy i pod pupę i pod plecki, ale poduszka - masz dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to myślałam zeby owinąć mateusza takim grubym kocem :D tylko sie zastanawiam czy bedzie mógł chociaż półsiedzieć czy go tak usztywnie że bedzie tylko mógł leżeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ostatnio zapomnialam dopisac,ze Julita tez spi tylko odkryta całą noc - jak ją przykryję to pobudka murowana.Ona tak się kręci i rzuca nogami,ze przykrywa się tą kołdrą cała i zaczyna jej brakowac owietrza - po prostu jak chce sie wyspac,to jej nie nakrywam:)))) też myślę,że koce i poduszka pod plecy w zupełności wystarczą Furka my od razu kupilismy spacerówkę na lekkim stelażu - waży coś około 7kg i jestem z niej na prawde zadowolona.W sklepach wybór jest duży,zalezy tylko ile kasy chcesz na to przeznaczyć.Myślę,że jedyne na co powinnaś zwrócić uwagę to to,jakie są koła - przednie koła skrętne to bardzo fajne rozwiązanie i czy jest daszek,ktory dobrze zakrywa,bo to tez jest wazne jak jest duże słońce,a Ty nie mozesz przełożyć rączki (są spacerówki typu parasolka sprzedawane bez daszków).Mysle,że takie sprawy jak lekki stelaż i małe gabaryty po złożeniu oraz pasy bezpieczenstwa i regulowane oparcie to juz standard w przypadku spacerówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dede i jeszcze koszyk na zakupy ;) a powiedz mi w jakich cenach sa spacerówki chodzi mi o sensowne średnie ceny a nie spacerówki za 1000 zł :O kiedy włozyłaś w spacerówke julke i to pytanie tez do agi, bo teraz mysle o tym śpiworku czy nie przydałby sie do wózka jeszcze w tym półroczu a jak nie to przy nastepnej zimie co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furka my kupilismy hiszpańską spacerówkę Jane za 499zł i to była jakaś super okazja,bo wyprzedawali stare modele za 50% ceny.Ja Julitę pierwszy raz wsadzilam w spacerówkę jak miała 2,5 mies. - to był pierwszy spacer -oczywiście na płasko - miałam od szwagierki taki wkład-nosidło z gondoli i jakoś przezimowałyśmy.Julita jak wiesz urodziła sie w grudniu,a pozniej byly wielkie mrozy.Lekarz kazal nam siedziec w domu z uwagi na wadę serca,wiec tak na prawdę gondola nie byla nam aż tak potrzebna.Pozniej do tej spacerowki przypinałam sobie fotelik samochodowy,a jak skonczyla 6 miesiecy to już normalna spacerowka,ktora eksploatujemy do dzisiaj i wykorzystujemy tez w domu - Julita z niej ogląda bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×