Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

Cześć wszystkim ;-) Co słychać? Motolala, jak było na torze? Przeżyłaś ;-) ?? Niestety nie mogłem tam być i popodziwiać ciebie z powodu wiadomego. Ale teraz już gumy mam :-D I śmigam!!! Muszę dodać, że różnica jest kolosalna. Mimo, że stare gumy były dobrej jakości (m.in. tył - Exedra) to nowe - (podobno \"starej\" technologii, ale o nowym, właściwym profilu) są po prostu rewelacyjne. Kupiłem 2xLasertec i jestem bardzo zadowolony. Zobaczymy jakie będzie zużycie tych opon przy mojej turystycznej jeździe. Motor prowadzi się \"sam\" ;-) Nie żałuję tych 900PLN.... tylko kredyt trzeba spłacić :-( Pozdrawiam, i do zobaczenia gdześ tam w Polsce ;-) Udanego wypoczynku wszystkim! p.s. ja urlop biorę w sierpniu, a w przyszłym tyg. może udeżę w wysokie Tatry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak na razie sam do siebie ;-) Byłem w Tatrach :-D Wreszcie udało mi się zdobyć Rysy - od słowackiej strony. Był też spacer zachodnią częścią magistrali tatrzańskiej... Było pięknie, pogoda dopisała, mimo że na Rysach nie było widoczności a temperatura spadła do +2°C. I nawet przez krotką chwilę opadały płatki śniegu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak na razie sam do siebie ;-) Byłem w Tatrach :-D Wreszcie udało mi się zdobyć Rysy - od słowackiej strony. Był też spacer zachodnią częścią magistrali tatrzańskiej... Było pięknie, pogoda dopisała, mimo że na Rysach nie było widoczności a temperatura spadła do +2°C. I nawet przez krotką chwilę opadały płatki śniegu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze wimieniu motolali ............jestem jej bratem ..mała miała wypadek bardzo powazny .jest nie przytomna od paru dni ...tir jej zajechał droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja krakers tylko pod nowym nickiem........... Bracie Motolali własnie przeczytałam twoją wiadomość i jestem w totalnym szoku.....:( :(w miare możliwości pisz co z siostrą .....mam nadzieję że wyjdzie z tego.......ściskam kciuki do krwi za nią........pierdolony tir!!!!-przepraszam za wulgaryzm, ale wlasnie to w tym momencie przychodzi mi na myśl, -głupota to jedyna rzecz która mnie drażni nie tylko na drodze!!!!!!!!! Motolala trzymaj sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę się modlił o jej szybki powrót do zdrowia. Wierzę, że wyjdzie z tego - jest silna i (z tego co tu pisze...) raczej charakterna babka. Jak tylko się obudzi pozdrów ją ode mnie. I koniecznie nas informuj o jej stanie. Pozdrawiam, Jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasna cholera ! :O:( kurde trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia motolali jak mowił Jalek to silna babka !! wierze ze da rade.. niestety tak to jest z jazda motocyklem jestesmy bardziej narazeni na wypadki , kierowcy nas nie widza , poza tym nas nie chroni dookoła puszka stykamy sie bezposrednio z asfaltem ..... Motolala trzymaj sie i wracaj do zdrowia!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem dokładnie co sie stało bo jechałem razem z nia to trwało pare sekund .......dwa tiry jechały na przeciwko nas . jeden na swoim pasie a drugi go wyprzedzał ........nie wiem jak to sie stało , nie wiem co powiedziała , wiem tylko ze złapała mnie za reke bym sie mocno trzymał , najechała tak by mi sie niestała krzywda , w pewnym momencie . oderwała moje rece i tak wykreciła ze poleciałem na trawe a sama leciała na wprost tira ........od poczatku jest nie przytomna .....lekarze mówia ze jest w spiaczce i to cud ze jeszcze zyje ...mam na imie łukasz ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz trzymaj sie!! wierze ze motolala jakos sie z tego wygrzebie to silna kobieta! nie jej wina w tym co sie stao..takich sytuacji sa setki na drogach,,,, motolala ma wielkie doswiadczenie w jezdzie naparwde ja podziwam ,,na tyle sprawny kierowca ze nie straciłą zimnej krwi i jeszcze umailą \'wykombinowac cos\' w tych momentach by zatroszczyc sie o ciebie na pewno z tego wyjdzie!!!! takie jak ona sa niezniszczalne... ja teraz wyjedzam wroce 6 sierpnia ale pisz na bierzaco co z nia... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znajduje właściwych słów... Twoja siostra zachowała się wspaniale - do końca ratowała Ciebie. I to jej się udało. Dała zapewne z siebie bardzo wiele. Wiem, że nie łatwo jest patrzeć na jej cierpienie. To wszystko wymaga czasu, a przy tym wytrwałości i wiary. Jeśli potrzeba - wiary w kolejny cud. Trzymaj się! Pozdrawiam, Jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudziła sie . słuchajcie ........obudziła ..pierwsze co powiedziała ze cieszy sie ze nic mi nie jest .......myslałem ze ja udusze ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się że śpiąca królewna się obudziła ;-) Daj znać jak się ma siostra. Przekaż jej proszę pozdrowienia i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. p.s. Słyszałem że złego licho nie bierze... :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dupy to wszystko .....................znowu straciła przytomnosc .....beda ja chyba operowac bo lekarz mysli ze ma obrzeg głowy ................kulwa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za tę moją cholerną dowcipność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć..... Łukasz ucałuj Madzię odemnie..... Jeśli możesz to napisz w jakim jest szpitalu, i gdzie to się stało. Kierowca ciężarówki się zatrzymał?!!!! Łukasz nie martw się, BĘDZIE DOBRZE.....MUSI.... Mi wczoraj też serce na chwilę stanęło, wracałam ze znajomymi z Gizycka 7-ką, jechaliśmy kolumną ja gdzieś po srodku blisko osi jezdni nagle osobówka na moim pasie..............normalnie życie jest kruche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz Napisz czy jest potrzebna krew dla Madzi.... Ja mam A RH+....może będę mogła pomóc..... Powiedz jej że na nią tu czekamy Łukasz Tobie nic nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholender to sie narobilo... jestesmy z Toba MADZIA!!:* wszystko wroci do normy 3mam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie .......... nie wiedziałem ze u was tak jest ze tak sie martwicie o kogos kogo nie znacie ...ale to miłe ...........niestety madzia jest dalej nieprzytomna do tego dostała goraczki .....mi nic nie jest , kompletnie nic , cholera ,mała ma krew o rh - ale nie potrzebna jest dla niej krwe dzieki ze o tym pomysleliscie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałes napisac , odzyskała przytomnosc .powiedziałem jej co pisaliscie kazała was ucałowac . niestety ja nie moge ale tylko wirtualnie . jak zawsze zarty sie jej trzymaja , kazała mi ucałowac dziewczyny a ona ucaluje JARKA jak wróci , powiedziala nie martwicie sie , a lekarzowi powiedziała myslałes ze jestem dawca nerek nie pozwole tak myslecd o motocyklistach , róbcie co trzeba bo sezon na nia jeszcze czeka i zobaczycie ze teraz słonce wyjdzie jak tylko stane na nogi , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi, Jupi ....Madzia zdrowieje :):):) Jalek a Ty już się na buziaczki piszesz.....;) Łukasz w jakim szpitalu jest Madzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie dobra wiadomość :D........to super że Magda wraca powoli do zdrówka....no a całusa zabieram :P i przesyłam swojego.......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nie tak z tym forum... najpierw nie mogłam wejśc bo jakiś błąd a teraz trzy wypowiedzi takie same.... sorki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!! od kilku tygodni wogole tu nie zagladalam.przykro mi z tego powodu co sie stalo.przekaz pozdrowienia dla swojej siostry i niech jak najszybciej wraca do zdrowia.trzymam za nia kciuki!! a w przyszlosci zapraszamy i Ciebie i zagladania nanasze forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×