Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Rybka 26

KOBIETA+MOTOCYKL

Polecane posty

siemanko wszystkim ...........jesli chodzi o prawko to dopiero po 5 latach jazdy sie zdecydowałam zdawac ..........juz jako mała dziewczynka siedzialam razem z ojcem i latałam [jesli mozna to nazwac lataniem ] tata wolno jezdził ze wzgledu na małolate z tyłu ....teraz to ja dopiero latam ......spełniłam swoje marzenie i nie załuje go , ta maszynka potrafi wiele jest cholernie ciezka ale idzie sie przyzwyczaic i wyczuc ja .....wróciłam własnie z pracy i lece ..powinnam byc własnie na zlocie ale niestety praca nie pozwoliła.....a szkoda bo koles chciał mnie wystawic do spiewania ...hihi ..../ DAJ CZADU A NIE SIEBIE................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę do krakers.... przymierzam się do kupna bandyta za tydzień w Łodzi, niestety mam tylko 160cm, mogłabyś mi przesłać parę fotek Twojej koleżank? Chciałabym zobaczyć jak się prezentuje taka mała osóbka na tej maszynie, (do tej pary miałam virago 535), pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa
witam wszystkich serdecznie ja wlasnie robie kurs prawa jazdy kat. a , w planach mam gs 500 f. wie ktos moze gdzie mozna znalezc okazje cenowe takiego cuda? jaki on jest na dluzsze trasy? rybka ja tez z poznania jestem :) gdzie robilas kurs? bo jak podstarzaly to nie wiem czy nie robimy w jednym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rajdownica sorki, że dopiero teraz ale dopiero pare dni temu wróciłam i nie zdązyłam jeszcze wdepnąć na kaffe.....fotki ci juz wysłałam mam nadzieje ze dojdą.....zyczę owocnych zakupów....i wpadnij dać znać co zakupiłas.....fotki mile widziane ....:P...... Ps. w sobote mam pierwszą jazdę i cykora też mam.. że hej!!!!! oby pogoda dopisała .....trzymajcie kciuki......buziolaki :**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D hehe krakers cykor napewno pozytywny wkoncu to wiatr we wlosach zycze ci powodzenia choc bez wywrotki pewnie sie przez wszystkie lekcje nie da obejsc.ja zaliczylam jedna naszczescie niezbyt powazna..hmm tez chcialabym osobiscie moc usiasc za kierownica..mmmmm mrowa ja robilam yy jak to sie mowi.juz wiem u ekipy \"Prawka\" ale nie polecam na maxa.poszlam tam bo nieznalam nikogo kto by mi doradzil a oni mieli ceny najnizsze w poznaniu.lekcje prowadzi zagorzaly (juz pewnie z 70letni)koles motocyklista ktory wsumie jest wpozadku ale przy takiej ilosci ludzi jaka mieli to poprostu zaczeli klientow zaniedbywac do tego mialam wrazenie ze sie niczego nie nauczylam. potem po wyjezdzonych godzinach wykupilam sobie chyba z 3 dodatkowe przed egzaminem w liderze (lekcje prowadzi zagorzaly mlody PRZYSTOJNY;) ) motocyklista z mosiny i mialam wrazenie ze po tych 3h godzinach u niego nauczylam sie wiecej niz przez 20pare w prawku. a ty gdzie robisz? aha no i wniosek jest taki ze niewarto oszczedzac na najtaniej bo kase na dodatkowe jazdy i tak musialam wydac. a co do gs i okazji kupna to mysle ze takowe sa chyba najbardziej zima.teraz kiedy sezon sie zaczyna ceny zawsze ida w gore.ja tylko radze kupowac z kims kto sie naprawde zna bo na wiele spraw trzeba zwrocic uwage takich o ktorych przecietna kobieta nie ma pojecia.otym obszerny artykol byl oczywiscie wklejony gdzies tutaj wczesniej.. rajdownica kupilas swoje cacko?? motolala a co u ciebie?? ja tez tu ostatnio nie wchodzilam bo jakos czas niepozwala.dzisiaj mam wolne popoludnie (facet w pracy;) )wiec moge ze spokojem nadrobic internetowe zaleglosci:D pozdrawiam i piszcie co tam u was.🖐️ mrowa skad dokladniej jestes?jesli mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i co tam u nas w miescie??fajny ten nowy stary browar?prawda ze jest tam kino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa
tak jest tam cinemacity z tego co kojarze a ja spod plazy ;) os zwyciestwa ja robie w high chyba tak to sie pisze i tam uczy zbyszek i marcin jazdy kurs tani w miare a ucza super i z czystym sumieniem moge polecic i tez przystojni;P ja licze na jakies przeceny w lipcu bo wtedy chce kupowac gs...takie zlote oko mam do oceny ale w wawie wiec troche daleko do sciagania ale i tak sciagne w razie czego bo samodzielnego kupna chyba bym si enie podjela chyba ze z salonu po wygraniu totka ;) a ty rybka w poznaniu teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! jak tak napisalas mrowa na temat sciagania moto to mi sie przypomnialo ze nasza byla bywalczyni tutaj polecila mi z czystym sumieniem kolesia bodajze z jeleniej ktory sciaga moto z angli. to jego konto na allegro moze warto sie z nim skontaktowac bo jak dla nas to nie zadaleko zeby jechac i przywiezc.kiedys obserwowalam co sciagal ale dawno zadnych aukcji juz nie mial wystawionych http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2621911 cos tu widze ze nakrecil ze swoim kontem hmm..moze nie placil za wystawione aukcje ze mu konto zawiesili. a ja teraz hmm w........angli.dlatego pytalam o poznan.no a ty blisko plazy blisko centrum i wiecej mozliwosci powrotu po imprezie;)do domu. pozdrawiam🖐️ a z wawy kto ci bedzie moto sciagal?znaczy tez z niemiec czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianka*
no kurde mnie nosi cholernie kto to wdział zeby w polowie jazd robic miesieczna przerwe no ale jak kursantow tak duzo:O polowa kursu za mna a jak przyjde na nastepna polowe to przeciez wyjde z wprawy boje sie ze wszystko zapomne acha i jeszcze jedno ja nie mam zbyt fajnego instruktora:O owszem mlody :P ale za to jakis nie teges jakby chcial mi dopiec :P albo cus:P otoz mam 1 zasadniczy probelm nie moge postawic suzuki gsn 250 na centralke 😭 mz postawilam bezproblemowo a suzi nei moge 😭 jakies porady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babeczki, dziękuję Krakers za fotki, ogólnie to mam doła, zapowiada się że nie pojadę do łodzi po moją suzę!!! mam zaliczenie labolatorium w sobotę na uczelni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkich! Właściwie wszystkie! Bo chyba sam się ostałem ;-) ...a szczególnie te kwietniowe panie ;-) ...Byczek 31 ;-) Na majówce... - mimo zimna, wiatru i deszczu udało mi się przemierzyć jakiś niecały 1000km. Miałem trochę sytuacji kiedy przeholowałem z nałogiem... To a propos: \"DAJCIE CZADU A NIE SIEBIE ............MOTO JEST BOGIEM , PRĘDKOŚĆ NAŁOGIEM ......................\" cytat z czarnego anioła ;-) Ale ogólnie o nowych punktach nic mi jeszcze nie wiadomo ;-) I mogło by tak zostać... źle się jeździ z takim bagażem... Rybko, niestety nie byłem w Poznaniu. Porozbijałem się trochę po Beskidach... szczególnie koło Nowego Sącza. Ale, ale... w Poznaniu na pewno będę, bo mam siostrę w okolicy. Do niedawna mieszkała na Wildzie, a teraz wyprowadziła się do Szczytnik. Więc zajrzę do tej knajpki ;-) Dzięki. Jak wyglądają teraz jazdy na kursach? Pomińcie tych wszystkich przystojniaków ;-) Bo, ja pamiętam, że LOK-u w roku 1994 to się tylko ósemki robiło, a na miasto pojechałem dopiero na egzaminie... Może warto taką lekcję wziąć, żeby po latach nie okazało się, że człowiek błędy robi, albo w jakąś rutynę popada. Ile może ważyć taka indianka* ? ;-) Hm.. sądzę jakieś 80kg ;-) A zresztą masa jest ważna ale nie najważniejsza... może zwróć uwagę na to by motor stał prosto - równo na podstawce. Nie wiem jak w tej suzi to wygląda, ale często stając własną masą na podstawce można unieść moto. Jak podstawka jest prosta to trzeba targać moto do góry i w tył... Prościej tego nie opiszę... A facetem się nie przejmuj, najwyraźniej lubi końskie zaloty ;-) Pozdrawiam :-) i do miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianka*
hmmm dzieki :) teraz na kursie robi sie slalom, osemki trzeba pokazac co gdzie jest ;P umiec postawic na centralke i przetoczyc kawalek niby proste tylko czemu mi tak ciezko :O :P a przyjmujac ze indianka wazy troche mniej :) i szarpie to moto do gory i w tył a ono ani drgnie :P i dlatego indianka nie dostanie prawka bo nie postawi moto na centralke 😭 no chyba ze egzaminator sobie tego nie zazyczy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!! :)oj nie panikuj indianka az tak bardzo napewno nie bedzie tak zle.egzaminatorzy czesto za sama odwage zdawania prawda na A przez kobiete patrza przychylnym okiem i sama musisz poprostu cwiczyc albo najlepiej zapytac instruktora.jak twoj ci dobrze tego nie wytlumaczy to moze lepiej go zmienic?ja to mialam i ja. mi np bylo bardzo ciezko ruszyc moto pod gorke bo nieumialam odp wywazyc sprzegla i gazu.ot kiedy tylko poszlam do drugiego instruktora na te 3h jazdy pokazal mi to w nieco inny sposob i jakos problemu juz nigdy z tym nie mialam.wiec..poprostu trzeba miec dar do nauki nie wystarczy ze sam instruktor jest weteranem i sprawy dwoch kolek sa mu bliskie od urodzenia. a my przymierzamy sie do kupna samochodu i wczoraj zastanawialismy sie czy kupic taki na ile mamy kasy czy wziasc jakis na raty ale ja potem wpadlam na pomysl wziecia samochodu za tyle co mamy a potem zbierac na ...MOTO! no i dyskusja jeszcze na ten temat sie nie skonczyla bo moj facet zagorzaly byly motocyklista w jakis dziwny sposob wogole nie podejmowal na ten temat rozmowy i musze sie dzis dowiedziec dlaczego no i zapytac co go hamuje przed tym by znow moto miec. JALEK fajnie slyszec ze ty tez bywasz czasem w moich i mrowy stronach.a na malcie latem to sporo motocyklistow jest nawet zrobili specjalnie do tego przeznaczony parking;)wiec polecam zwlaszcza wieczorkiem bo sie robi naprawde klimatycznie:D a co do jazd teraz to sama jestem ciekawa czy ten systemnowy cos ulatwil. a i JALEK co do kwietniwcow to ja BARANEK jestem a nie BYCZEK hihi no i mysle ze fajnie ze wdeptuje tu coraz wiecej kobiet i to poczatkujacych. razem bedziemy przecierac szlaki od zdawania prawda poprzez kupno moto i jezdzenie na zloty... pozdrawiam i do poklikania🖐️ JALEK mowi sie ze sezon trwa tak dlugo dopuki pierwszy snieg nie spadnie wiec..dobrze ze i tobie pogoda jest niestraszna.fajnie sie potem wspomina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianka*
o rybko to jesli bede miec problem z tym ruszaniem pod gore mam nadzieje ze moge liczyc ze powiesz mi to co przekazal ci twoj instruktor ten dobry:P fajnie by bylo otrzymac takie rady bo innych to sie wstydze o to zapyatc 'bo to przeciez takie banalne' a cos czuje i ja bed emeic problem z tym gazem i sprzegłem :P boje sie ze za szybko puszcze sprzeglo i w efekcie wyrzne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianka*
acha i jeszcze jedno rybko bez problemu stawiasz na centralke ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko, ja wiem, że ty to BARANEK ;-) To ja jestem kwietniowy BYCZEK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNY ANIOŁ..........SIEMANKO WSZYSTKIM DAWNO MNIE NIE BYŁO NA KOMPIE.POGODA OKROPNA I NIE MA RADY JAK LATAC ......BUUUU.CHYBA MI SIE ZLE NIE ZDAJE ZE WIEKSZOSC KOBIET ZDAJE DOPIERO NA PRAWKO , JA CHYBA JESTEM STARA DUPA JUZ , ZA ROK 30 STUKNIE ....ALE ZYCIE SZCZEZRE MÓWIAC SIE DOPIERO ZACZYNA....JESLI CHODZI O MOJA PIEKNOSC . PRZEKONAŁAM SIE O JEDNYM .PRZY SOLIDNYM DAWANIU W PALNIK, W CZASIE OSTREGO HAMOWANIA Z RÓWNOCZESNA ZMIANA BIEGÓW , XX POTRAFI STANAC W POPRZEK.A JEDNAK JA FAWORYZUJE PŁYNNY I DYNAMICZNY STYL JAZDY , WIEC TO MOTO JEST DLA MNIE .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motolala nie jesteś tu sama z osób przed 30-stką, mi stuknie w lipcu, 28....... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie bardzo bo myslałam ze jestem jedyna z tego grona ......ale jesli chodzi o fanów motocykli to wiek nie ma znaczenia liczy sie pasja.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak idzie o prawdziwych motoentuzjaztów to wiek, płeć, masa ;-) ...i kasa nie mają znaczenia ;-) Każdy może znaleźć coś dla siebie ;-) http://www.motocykl.org/pierwszy.php Często padają tu pytania o wielkość i typ maszyny... o poradę... Każdy ma swoją historię - tworzy ją sam i to jest piękne! Kupisz przecinaka i sama (sam) odkryjesz czy to jest to czego szukasz... Czy wolisz komfort i długi dystans, czy speed i weelie... A jeśli zaś idzie o to co jest \"bezpieczne\"... http://www.motocykl.org/porady.php To wszystko pewnie już dobrze znacie, bo wystarczy bez specjalnego wysiłku poszperać w necie. Ale odrobina przypomnienia nie zawadzi ;-) Pozdrawiam wszystkie motoentuzjaztki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej!! JALEK linki ktore wkleiles przyprawiaja o gesia skorke;)te pozytywna oczywiscie. indianka co do stawiania na centralke to jakos niepamietam zebym miala z tym problemy mi najwiecej klopotow sprawialo ruszanie pod gorke co po zmianie instruktora wydalo sie banalne jak juz wczesniej pisalam. no a ja wczoraj przeprowadzilam rozmowe z moim facetem na temat moto.no i jak sie dowiedzialam on sie boi ze sie poprostu ZABIJE bo lubi rozkrecac na ile tylko manetka pozwala. tyle tylko ze lubuje sie w starych moto a ze te nakazuja sie relaksowac za kierownica to sprawa zalatwiona;)no i tak go podkrecilam ze sam wszedl wczoraj na aukcje i zaczal ogladac w jakich cenach stoja tutaj dwa kolka. ale powiedzial mi ze zaskoczylam go pytaniem o moto bo raptem jeszcze samochodu nie mamy a ja go juz mecze oto czy chce miec moto;)a ja mu na to.ehh to jest jedno z mazen jakie chodzi za mna od conajmniej kilku lat. a jesli mowa o wieku to chyba wiekszosc z nas jest tutaj kolo 30tki tak wiec prosze nie nazekac ze ktos stary a ktos mlody kazdy mile widziany:D to tyle kobietki i mezczyzni ja zaraz zmykam do pracy ale ostatnio nienadazam za tymi waszymi wpisami tutaj wchodze a tu cale multum do czytania..nie zebym nazekala;) pozdrawiam i mam nadzieje ze cieplo macie bo u nas sie wkoncu pogoda poprawia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię czasem odkręcić mocniej, ale na szczęście jeszcze się tego boję... I jak to anioł pisze, ja również wolę płynny i dynamiczny styl jazdy ;-) Cieszę sie Rybko, że w wiadomej sprawie doszliście do konsensusu ;-) Wiele lat marzyłem o angielskim Triumph\'ie albo Matchelss\'ie Klasyka, moc - piękne. W ten weekend motorkiem nie pojeżdżę zbyt wiele. Trochę muszę przy nim pomajstrować ;-) a jutro w górki... pochodzić troszkę ;-) Szukam opon - macie może jakieś \"dojścia\"? Do miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko . cieszy mnie to ze tak sie zaopatrujecie co do wieku .......fajnie ze nie jestem tu sama przed 30 ...............wielki ból mam teraz bo pogoda nie dopisuje, jest wrecz okropna.......co do xx, 164 KM które ze tak powiem obiecała fabryka lekko kilku brakuje ....próbowałam .......... ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja właśnie dzis wróciłam po pierwszej jeździe......było superrrrrrrrrrr.............nawet jak teraz Wam o tym piszę to mam taki banan na twarzy że hej.........hahahaha..........Jasna cholera jakie to superowe uczucie jak prowadzisz sama moto....ech......tego nie da sie opisać słowami..........a wydawało mi się, że prowadzenie auta jak pierwszy raz wsiadłam jest ekstra.....a to nawet nie dorasta motórowi do....kół.......:P.......nie wiedziałam że parę 8-mek, ruszanie, zatrzymywanie i jazda na pierwszym biegu....może sprawić tyle radochy...... nic mi dziś nie popsuje humoru.....hahaha..... A co do tego wieku to właśnie, nie ma żadnych ograniczeń nieważne czy \"przed \"trzydziechą czy \"po\" ja miałam okazję spotkać 60letnią kobietę wraz z 70letnim mężem na moto...i starsi by sie pewnie znaleźli.....no tak więc kończąc swoje wywody stwierdzam, że nie ma na naszym forum \"starych dup\" co najwyżej są ale fajne d.....hahahahahaah:P:P:P:P Jalek udanej wyprawy w góry.....fajna sprawa pochodzić, porządnie się zmęczyć i być dumnym, że się dotarło na szczyt(chociażby miała to być zaledwie mała górka:P) Buziolaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa
ano blisko z imprez :) nie narzekam choc od czerwca wyprowadzam sie na glucha wies wiec zamiast szybkim powrotow bedzie dluga jazda :] no wiec ja poszlam do kochanego WORD-u i zapisalam sie tylko na teoretyczny poki co bo jakbym chciala razem to dopiero w lipcu pierwsze terminy wiec robie oddzielnie to moze troche szybciej bedzie ;) teoretyczny mam jutro bleee te testy sa dziwne ;) a ten znajomy z wawy to po prosut znajomy ktory sie zna na rzeczy i potrafi czasami wyszperac cos fajnego wiec poprosilam go o pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! JALEK domyslam sie ze mieszkasz blisko gor (a moze juz otym pisales i niepamietam jesli tak to wybacz)i chodzenie to fajna sprawa jesli tylko ma sie kondycje ja nie moge sie tym pochwalic i wdrapywanie sie na szczyty nie jest moja najmocniejsza strona;) a co do opon hmm o dojscia najlepiej to pytac wsrod swoich zmotoryzowanych albo moze sporoj na bazarach ktore sa co jakis czas organizowane tam mozna naprawde okazjonalnie kupic nie tylko opony.ale co ja ci tu bede tlumaczyc..podobno warto wybrac sie do lodzi na takowe zakupy.a moze juz cos znalazles? KRAKERS milo slyszec ze wrocilas zadowolona z jazdy.kazdy nastepny bedzie jeszcze lepszy!!:D mrowa powodzenia w szukaniu moto.warszawka to duze mozliwosci wiec napewno warto tam poszperac za dwoma kolkami. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj pomknąłem zobaczyć co tam Tatrach naszych poczciwych słychać. I muszę przyznać, że pogodę miałem fantastyczną. Jak rzadko kiedy ;-) Potraktowałem to lajtowo ;-) szukając czystych wrażeń estetycznych :-) a nie potu i niewyżycia w ekstremalnych wejściach na turnie i granie... Ja ze Śląska jestem Rybko. I po śląsku powiem, że M. Oko zostało oblezione! Dokoła oczywiście ;-) Do Czarnego Stawu nie dałem rady... gdyż nie przegotowany byłem - tam jeszcze śnieg zalega. Chciałem dostać się do Doliny Roztoki, ale szlak jest zamknięty. Tatry są teraz bardzo piękne jeszcze białe i już zielone ;-) Było cudnie! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowa
a ja zdalam dzisiaj teorie i termin egzaminu mam na 4 lipca....ehhh po prostu bomba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×