Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

betti1981

już nic nie rozumiem

Polecane posty

Gość no ja moge zaproponowac
wyluzuj sie betty! facet sie w Tobie poprostu nei zakochal:) wiesz moze trudno Ci w to uwiezyc, podobnie jak wiekszosci wiedzm na tym forum, ale mezczyzni tez szukaja milosci! spotykaja sie z potencjalna panienka, i albo sie zakochuja i wtedy jest super, szaleja itd., albo sie nie zakochuja, ale np. maja sobie ochote podupczyc, albo poprostu sie nam nudzi, albo poporstu polubimy taka osobe, a pozniej taka znajomosc zaczyna sie robic klopotliwa. nie mamy czasu dla tej osoby, wcale sie nie palimy do spotkania i to samo umiera! kobiety robia dokladnie tak samo, wiec skad te rozterki? zajrzyj w glab siebie i bedziesz wszystko o mezczyznach wiedziala!! poprostu przyjrzyj sie sobie nie jako kobiecie, ale jako czlowiekowi (podobno kobieta to nie tylko samica czlowieka, ale tez czlowiek ehehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleffka
o kurcze co za wywod :-P a te jajka ktore opisywales to pewnie widzisz codziennie u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja moge zaproponowac
poleffka a co podnieca Cie to?:) moge sobie pomalowac, ale tylko jak obiecasz profesjonalny obciag;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja moge zaproponowac
no a co masz zrobic? zawsze mozesz jakies czary odprawiac, albo modly czy co tam jeszcze;) nie szkoda czasu? no chyba ze Cie to emocjonuje, wtedy ok:) zawsze mozesz sie mna zajac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleffka
nie, mikroorganizmy mnie nie kręcą dziecko :-P a teraz do książek! sio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja moge zaproponowac
poleffka podniecasz mnie mhmmm! jeszcze prosze;) lubie jak jestes taka wladcza;) no i dawno mnie nikt dzieckiem nie nazwal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIOSTRO..BLIZNIACZKO
no ja moge zaproponowac wyluzuj sie betty! facet sie w Tobie poprostu nei zakochal wiesz moze trudno Ci w to uwiezyc, podobnie jak wiekszosci wiedzm na tym forum, ale mezczyzni tez szukaja milosci! spotykaja sie z potencjalna panienka, i albo sie zakochuja i wtedy jest super, szaleja itd., albo sie nie zakochuja, ale np. maja sobie ochote podupczyc, albo poprostu sie nam nudzi, albo poporstu polubimy taka osobe, a pozniej taka znajomosc zaczyna sie robic klopotliwa. nie mamy czasu dla tej osoby, wcale sie nie palimy do spotkania i to samo umiera! Juz myslam ze tylko ja tak mysle ciesze si ze Cie znalazlam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleffka
no nie dziwie sie... pewnie na codzien slyszysz bardziej niecenzuralne slowa, ktorych nie bede tutaj pisac :-P Oczywiscie ze jestem podniecajaca! Ale nie kreci mnie jaranie dzieci :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja moge zaproponowac
betti no staram Ci sie pomoc, jakos rozweselic, pocieszyc... uwiesc? hmm przyznaje ze z tym mikropenisem i fioletowymi jajami kiepsko zaczalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja moge zaproponowac
"siostro blizniaczko" hmm mam wrazenie ze uwazasz ze jestem przedstawicielem rodu samiczego, jesli tak to jestes w bledzie, jestem zdecydowanie samcem;) poleffka no co Ty z tym dzieckiem, nie blaznij sie bo mam wrazenie ze zdecydowanie jestem od Ciebie starszy, wiec jesli ja jestem dzieckiem to Ty...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleffka
...niestety nie jestem juz dzieckiem, chociaz czasami bardzo bym chciala... Nie sadze zebys byl starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja moge zaproponowac
pleffka no to podaj ile wedlug Ciebie mam lat, jesli podasz zblizony wiek do faktycznego i nadal uznasz mnie za dzieciaka w stosunku do Ciebie to skonczymy ten aspekt dyskusji;) bo jak wiadomo kobiet o wiek sie nie pyta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak poza tym to jade teraz do zoo zamiast na zajecia na uczelni wiec moze jestescie chetni zapraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleffka
betti-> Ty to masz nosa, wlasciwie nadajemy sie tylko do zoo :-P a nasz przyjaciel bedzie mial okazje pokazac swiatu swoje cudenko fioletowe miedzy nogami Oceniam Cie na 25 lat maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja moge zaproponowac
betti lipa niestety, za 40 minut spadam na zajecia (zaczynam doktoranckie, legitke trzeba odebrac i pierwsze zajecia odbebnic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh tak tez myslałam ze nadajemy sie tylko do zoo ja szczegolnie ze swoimi problemami :) haha nooo tooo szkoda ze nasz przyjacielu nie bedziesz nam towarzyszyl hoho studia doktoranckie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja moge zaproponowac
poleffka wow, jestem pod wrazeniem:) a wiec chyle czola;) tylko jakos trudno mi uwierzyc ze jestes duzo starsza, jakos ten "maly" itp. sugeruja niescislosc w zeznaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleffka
nie powiedzialam ze jestem duzo starsza.. a swoja droga.. doktorant i takie teksty.. fioletowe.. hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostro
Facet co mysli jak kobieta????????? koniec swiata!!!!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja moge zaproponowac
a co doktoranci to nie ludzie?:) zdaza sie nam klnac, upic sie, zarwac panienke na dicho (o ile ktos jeszcze chodzi), i o zgrozo takze byc wulgarnymi na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a gdzie on myslal jak kobieta ?? booo chyba przegapiłam :) Dobra spadam prasowac ciuchy do zoo i prostowac wlosy zeby mnie nikt nie pomylil z zadnym zwierzatkiem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleffka
no.. dokladnie.. taki poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleffka
ja idę do wanny i robię sie na bostwo, a potem ide na spotkanie z facetem od mebli. Musze go pouwodzic coby mi korzystnie sprzedal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja moge zaproponowac
no a co taka prawda;) zreszta teraz to chyba glownie panienki wyrywaja facetow na dicho z tego co slyszalem, bo na zadnym juz nie bylem ladnych pare lat;) moj ostatni sukces to udany podryw w metrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×