Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jekaterina

cilest-skutki uboczne

Polecane posty

Gość marikamarika
hej, ja tez kiedys bralam mercilon, potem zmienil mi lekarz na cilest poniewaz mialam usuwane torbiele i podobno cilest najlepiej zapobiega powrotom torbieli ale teraz znowu zmienil mi na inne-na Jasmin i dopierom zaczne je brac, gdyz prawdopodobnie z winy cilest w 3 miesiace przytylam prawie 9 kilo!!! tragedia, mimo iz 3 razy w tygodniu cwicze na silowni i fitnessie, podobno cilest powoduje zatrzymanie sie wody w organizmie ale to jest indywidualna sprawa i jak nie sprobujesz to nie bedziesz wiedziala :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę pigułki antykoncepcyjne od 5 miesięcy. Po ostatnim cyklu nie robiłam przerwy i nie bardzo wiem jak w takiej sytuacji obliczyć kiedy jest owulacja itp. Do końca drugiego opakowania zostały mi 2 tabletki. Ostatnio zdarzało mi się spóźniać trochę z wzięciem tabletek. Dzisiaj kochałam się z chłopakiem, jednak bez żadnego dodatkowego zabezpieczenia. Jakie w takim razie jest prawdopodobieństwo że mogę być w ciąży? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasikowaaaaa
Czesc :)) Przypuscmy ze ostatnią tabletke cilestu biore we wtorek ;> czyli nastepny listek zaczac za tydzien we wtorek czy w srode? Duzo z was pisze o przytyciu, a ja jestem w trakcie odchudzania i jak narazie chudne mimo to ze jestem przy 11 tabletce i jak to jest z tym przytyciem? Czy mimo mojej diety, cwiczen przytyje? a co do skutkow ubocznych to odczuwam straszny ból piersi, dokladnie dzisiaj w nocy sie ukazal .. ale teraz troche ból puscil. Po za tym innych skutkow ubocznych brak. Ha no i poprawa kondycji cery, zwiekszone libido ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quatio.
Czesc :)) Przypuscmy ze ostatnią tabletke cilestu biore we wtorek ;> czyli nastepny listek zaczac za tydzien we wtorek czy w srode? Duzo z was pisze o przytyciu, a ja jestem w trakcie odchudzania i jak narazie chudne mimo to ze jestem przy 11 tabletce i jak to jest z tym przytyciem? Czy mimo mojej diety, cwiczen przytyje? a co do skutkow ubocznych to odczuwam straszny ból piersi, dokladnie dzisiaj w nocy sie ukazal .. ale teraz troche ból puscil. Po za tym innych skutkow ubocznych brak. Ha no i poprawa kondycji cery, zwiekszone libido ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prprpprprrp
justka - PRZY TABLETKACH NIE MASZ OWULACJI!!!!! ... nie czytałaś ulotki?... Boże.... dziewczyno... :O co znaczy "trochę"?... jeśli spóźniłaś się z zażyciem mniej niż 12 h od zażycia pigułki z dnia poprzedzającego, to ok, ale jeśli o więcej niż 12h, to musisz się teoretycznie przez kolejny tydzień dodatkowo zabezpieczać... U L O T K A!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prprpprprrp
quatio robisz 7 dni przerwy, zaczynasz w ósmym... skoro wzięłaś we wtorek ostatnią, to: śr, czw, pt, sob, n, pon, wt. - przerwa w środę bierzesz pierwszą pigulke z kolejnego opakowania.... polecam czytać dokładnie ULOTKI!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agies
hejka, ja mam pytanko , mam zamiar przestac brac juz cilest, wogole rzucic juz tabletki, i tak sie zastanawiam po jakim czasie mozliwe jest zajscie w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agies
hejak , mam pytanko , biore cilest od 2lat ale chce je juz rzucic,i zastanawiam sie teraz czy zajde wciaze po nich szybko czy jakis czas uplynie ?? wie ktos moze cos na ten temat?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she07
Czesc...biore cilest 3 miesiac...w zasadzie czuje sie po nim dobrze ale zauwazyłam ze zrobiłam sie po tych tabletkach bardzo nerwowaczasem nie potrafie panowac nad swoimi agresywnymi zachowaniami........w zasadzie to nie wiem czy to wina samych tabletek....czy poprostu zbieg okolicznosci...czy ktos mogły by mi powiedziec czy hormony zawarte w tabletkach anty... moga wpływac na zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agies
hmmm, ciekawe pytanie, po sobie moge powiedziec ze tez jestem nerwowa ale czy to wina tabletek to nie wiem, za jakis czas juz je zucam wiec sie dowiem czy choc troche mi minieta nerwowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek107
Po tabletkach nie zajdziesz w ciaze około pólroku bez brania ale lepiej uwazaj bo kazdy organiz inaczej reaguje .. wiec mozesz zajsc wczesniej lub tez pózniej to wsyztko zalezy od twojego organizmu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek107
Po tabletkach nie zajdziesz w ciaze około pólroku bez brania ale lepiej uwazaj bo kazdy organiz inaczej reaguje .. wiec mozesz zajsc wczesniej lub tez pózniej to wsyztko zalezy od twojego organizmu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agies
moge a nie musze...ale jak by sie zdazylo ze zajde to czy z plodem bedzie wszystko dobrze( wsumie to mnie jakos tak bardzo trapi)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataa
agies- oczywiście, że z płodem będzie wszystko dobrze. Moja bratowa bardzo szybko zaszła w ciążę po odstawieniu tabletek. Urodziła ślicznego, zdrowego chłopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataa
agies- oczywiście, że z płodem będzie wszystko dobrze. Moja bratowa bardzo szybko zaszła w ciążę po odstawieniu tabletek. Urodziła ślicznego, zdrowego chłopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymborek
Tabletki cilest to bardzo dobre tabletki. Biore je już przez 3lata i do tej pory nie mam żadnych skutków ubocznych. To nie prawda że od tych tabletek się tyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx26
Hej! Cilest biorę od ok. 8 lat. Nie przytyłam, dobrze się czuję, nie mam plam na skórze po opalaniu a nawet po silarium! Jakieś 10 miesięcy temu miałam plamienia przed miesiączką i poszłam z tym do mojego lekarza - myslałam, że to od cilest. Lekarz zmienił mi cilest na o wiele droższe tabletki ale z kolei po tych nowych mialam nie regularne miesiączki a nawet czasem nie niałam wcale (myślałam wtedy, że to była złoty strzał). Na kolejnej wizycie u lekarza powiedziałam o tym mu i ten znów przepisał mi cilest. I wszystko wróciło do normy! Niektórym lekarzom nie zależy na zyskach z przepisywania drogich tabletek tak jak toopisywali niektórzy poprostu trzeba znaleźć dobrego i szafa gra. Nigdy nie miałam żadnych problemów z przyjmowaniem cilest - ale każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na leki. A tak do tych, którzy są ciekawi czy są zabezpieczeni w 7 dniowej przerwie - tak są zabezpieczeni! Nigdy mi sie nic nie przydarzyło i nie stosowałam prezerwatyw! Przede wszystki czytajcie ulotk czasami o tym piszą lub zapytajcie wprost swojego lekarza. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 91
Ja cilest zaczelam brac od dzisiaj, nie ma opcji bym brala je wieczorem, bo a to imprezy, a to treningi, zdecydowalam sie na godzine 15. Dzis zadne skutki uboczne nie wystapily. Po jakim czasie sie pojawiaja i po jakim czasie stan cery ulegnie poprawie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta kasia
Ja cilest zaczelam brac od dzisiaj, nie ma opcji bym brala je wieczorem, bo a to imprezy, a to treningi, zdecydowalam sie na godzine 15. Dzis zadne skutki uboczne nie wystapily. Po jakim czasie sie pojawiaja i po jakim czasie stan cery ulegnie poprawie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrówka c
Hej dziewczyny! Zaczęłam właśnie 2 opakowanie cilest i już po raz drugi w ciągu kilku tygodni dostałam w buzi pleśniawek. Są bardzo dokuczliwe i myślę, że to może być skutek brania tych tabletek, bo nigdy wcześniej tego nie miałam. Czy którejś z Was też się to przydarzyło? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalutka
ja tez zaczełam własnie brac drugi listek. jak na razie zadnych skutków uboczych nie widze, no moze troche drazliwa sie zrobiłam no i w przerwie miedzy listkami zaczełam miec mdlosci no ae powoli mijają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merli
hej, ja dopiero od kilku dni biorę Cilest i czuję się po prostu fatalnie, mam tak niesamowite mdłości, że aż wylądowałam na zwolnieniu bo nie byłam w stanie siedzieć w pracy... zastanawiam się czy możliwe jest żebym właśnie od tych tabletek tak źle się czuła?? czy może powinnam szukać przyczyn gdzieś indziej... Proszę o opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 24
Ja biore Cilest od miesiaca i jest fatalny! Od 20 dni mam nieuastajacy okres i czuje sie taka jakas .."nabrzmiala".mam taki spuchniety brzuch,chyba chodzi o zatrzymanie wody w organizmie.Bylam u lekarza i niedlugo zaczynam nowe tabletki-Harmonet.mam nadzieje ze beda lepsze.czy ktos mial po nich jakies "sensacje" takie jak ja po Cilescie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę zakłopotana
Hejka;) Biorę już drugie opakowanie Cilestu. Jak na razie żadnych skutków ubocznych, prócz 2kg więcej. Jestem nawet dużo przy kości i mam nadwagę. Mam kilka pytań: 1) Czy tabletki w jakikolwiek sposób mogą spowodować zmnieszenie wagi (choćby o kilka kg) 2) Czy jeżeli partner kończy we mnie, to jest jakaś możliwość że zajdę w ciążę(pytam, bo choć moja ginekolog mówiła, że owulacja jest zatrzymana, co oznacza, że nie występuje jajeczkowanie, to trochę mam obawy) 3)Czy z tym solarium to naprawdę częsty przypadek? Proszę o pomoc:) Thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabel317
cześć biore cilest ponad dwa lata i jest ok tylko zapomniałam wziąść w tamtym miesiącu pare dni tabletek co robić czy brac normalnie jak do tej pory czy tak jak na początku z pierwszym dniem miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabel317
co robić ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) mam do was pytanie.... ;) Dzisiaj gin po roku zmienil mi tabletki anty...z syndi-35 na cilest :) chcialam sie zapytac jak jest z opalaniem przy cilescie? po syndi nigdy zadnej plamki nie mialam,nawet przy intensywnym opalaniu :) a jak jest z cilestem?Jakie sa wasz doswiadczenia? prosze o odpowiedz :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona napoleona
Mam pytanie jeżeli w ciągu 7dniowej przerwy w braniu Cilest nie pojawiła się miesiączka a nie jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona napoleona
Wcześniej brałam zastrzyk antykoncepcyjny ,a tabletkę brałam bez miesiączki bo ginekolog tak mi zalecił ,czy to ma jakiś wpływ na nie pojawienie się krwawienia i czy teraz bez miesiączki mogę przyjąć tabletkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małalala454
Do żona napoleona Wcześniej brałam zastrzyk antykoncepcyjny, a tabletkę brałam bez miesiączki bo ginekolog tak mi zalecił ,czy to ma jakiś wpływ na nie pojawienie się krwawienia i czy teraz bez miesiączki mogę przyjąć tabletkę ---> czyli teraz robisz 7dniową przerwę i nie pojawiła się miesiączka?? Ja na twoim miejscu po tej 7dniowej przewie brała bym kolejne opakowanie tabletek. Byc moze podczas ich brania w środku opakowania mozesz miec plamienia z braku miesiączki. A jesli w następnej przerwie nie dostaniesz miesiączki to powinnas udac się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×