Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość Lauren__
Ja też miałam taką krostke bałam się bo niewiedziałam co to jest ale spokojnie- zeszło to po ok 1,5 tyg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAbCiaa **
NOo ja mam 13 lat wiec musze namówic rodzicow ;/ bo inaczej mi nie przebiją ; > A duŻo os. juz im nagadalo ze kolczyk moze sie wrosnąc,ze mozna stracic smak i takie tam. ;> I teraz nie wiem jak mam zacząć gadac :P może znacie jakies fajne teksty zeby przekonac ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAbCiaa **
Bez zGodyy to ja robilam 3 dziurki w uszach i 1 na chrząstce w uchu ;/ ale w uszach to oni uwagi nawed nie zwracają a jezyku odrazu zobaczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAbCiaa **
to nie temat do ogloszeń ... ; //

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAbCiaa **
PLs odpiszcie. ;> dajcie jakies tekstYy zeby staryych przekonac ; > na kolczyka w języku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ave 666
ej a jak ktos ma tzw "język geograficzny" to nie ma przeciwskazan aby zrobic sobie kolczyk w jęzorze:P?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIUCHA92
chyba to ze ktoś ma ''geograficzny jezyk'' to nie przeszkadza, bo moja kumpela tez ma taki jezyk, poprostu straszny tzn strasznie ,,pociety'' i jak byłam z nia przekłuwac to babka nic nie mówiła, ale jak jej zrobiła na koncu takiego jednego ,,przeciecia'' to jej sie troche to zapadło tzn sie tak powiekszylo i zapadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIUCHA92
zabcia: nie mam pojecia jakie pozytywy mozna powiedziec rodzicom w wieku 13 lat, aby zrobic sobie kolczyk w języku, poczekaj jeszcze troche to nie bedziesz miała takich porblemów(ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAbCiaa **
Madziucha92 . ale to wlasnie nie moze czekac ... mam kolczyk w pępku ale co z tego jak go wiadac tylko nad wodą/na basenie . mam w uszach na chrząstce ale co z tego jak chodze w rozpuszczonych wlosach . i wogole juz mi sie one znudzili, chodziaz nie calkiem:D dalej chcem je miec ale doatkowo chcem mie C w jezyku , bo w 1gim duzo dziewczyn juz ma. :(( ********************************************************************************************** mówcie jak namówic rodziców na to aby sie zgodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
to moze w ogóle im nie mow?? przeciez nie zobacza tak szybko, to da sie bez problemu ukryc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
sorry ale ja tu widze bardzo dziecinne podejscie.Wszyscy mają i ja tez che!! dziewczyno wez pomysl po co Ty chcesz go w ogóle robić...i z tego co napisałas to wnioskuje to chciałabyś też nim poszpanować ,czyli wpadasz w grono lasek ,które latają z wywieszonym językiem =/ tylko ,że to jest naprawde żałosne ...teraz pewni myslisz inaczej bo masz 13 lat .. no cóż zrobisz jak uważasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZabcIAa
Nie chodzi o to że wszyscy mają a ja nie... źle to ujełam ale o to że mi sie podoba A odpada sposób zeby zrobic bez zgody rodzicow bo nawed mi nie przebiją u kosmetyczki bez zgody ; ( ( PLS . pomóżciee dajcie jakies teksty żeby ich przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauren__
Zabcia:Wybacz ze to tak ujme ale czy ciebie pojebało za przeproszeniem?Robic kolczyka w jezyku u kosmetyczki?!Tylko i wylacznie w profesjonalnym studiu piercingu jeżeli nie masz zamiaru mieć komplikacji po przekłuciu.!Kosmetyczki nie maja uprawnien do piercingu.Ale no cóż Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZabAa
Laureen ale moim wszystkim koleżanką przebijała kosmetyczka , ona ma uprawnienia : ) . jej salOn nazywa sie - Praktyczna pani i tam wszystko po przebiciu nie ma kompliklacji :/ a w pircingu tym bardziej bedą chcieli zgode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauren__
Skoro tak twierdzisz.I tak wolalabym isc do studia .Zreszta bylam juz:D W studiu mozesz dac pisemna zgode (czyt. podrobic podpis:D)Albo moga zadzwonic w co watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
zaba a skad jestes?? tzn do jakiej miejscowosci chcesz isc do tego studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabaaa
wlasNiee jestem z males miejscowosci blisko zielonej gory ,,Żagań" i nie bardzo są tam studia a gdzie indziej nie bede jechac są tylko kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
aha, bo w bydgoszczy wiem ze jest jedno studio gdzie tez chodza takie małolaty i bez lipy wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja :D hehe Pozdrawiam :) Zapraszam na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabaa
ta no gadalam ze starą i powieziala ze nie chce o tym slyszec bo tam duzo jedzienia sie dostaje i grozi to zakarzeniem.... poje8 baana tak samo w wardze mi nie pzowala ma najebane w tej bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
no to Zaba masz dwa wyjścia;D albo robisz bez zgody rodziców i niech sie dzieje co chce;PP tylko sie troche pozłoszczą i im przejdzie, ALbo czekasz ,czekasz aż "dorośniesz" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZabAAa
wole wybrac to drugie ale i tak bede tak cos miesiąc sie pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
pytaj,dręcz może akurat któregoś dnia uda Ci sie ich namówic;D Powodzenia ;) a Wy jak tam dziewczynki? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAbAa
mam nadzieeJEe to Pa wszystkim bo juz nie bede wbijac na te forUmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Mam pytanko… kolczyka mam już tarci tydzień, wymieniłam ostatnio na krótsz, ale problem jest w tym, że kolo dolnej kulki zrobiła mi się biała gula, i troszkę boli jak podnoszę język do góry…. Co to jest??? Pomocy!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauren__
Njalepiej by było gdybyś poszła tam gdzie robiłaś i sie dowiedziała co to jest. Mi sie juz wygoilo i wszystko jest pieknie, tylko od czasu do czasu mi sie odkreca i wypada;/;/ Na szczescie nie w nocy xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko problem jets w tym, że to znajomy mi robił.... na samym początku było dobrze, wydaję mi się , że nadmiernie ruszałam językiem:) majpierw to był taki malutki, cienki fałd skórny a teraz to jest już pęcherzyk biały. jeszcze troche i zasloni mi całą dolną kulkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauren__
To musisz zgłosić się z tym do lekarza. Nic innego raczej ci nie pozostanie.A jak znajomy ci to robil to mozliwe ze wdalo sie zakazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
czytalam o tym na jakims forum z dwa tygodnie temu i dwie dziewczyny byly w podobnych sytuacjach nawet jedna dodala zdjecie, ale im to zeszło wiec moze Tobie tez to zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×