Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość paUUla
czy w wieku 13 lat pasuje przebicie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
hey, mam takie pytanie kolczyk w jezyku zrobilam w zeszły piatek czyli prawie tydzien temu, moge juz normalnie jesc, tylko uwazam na to zeby jeszcze nie dotykac produktów mlecznych i ciepłych napoi, jednak po zejściu opuchlizny zauwazylam ze dziurka powiekszyla mi sie gdzies o ok 3 mm, czy to normalne?? i niepokoi mnie to ze z jezyka leci mi jezcze limfa, która ma strasznie nieprzyjemny zapach... prosze o odpowiedz. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
madziucha92 nie wiem co to jest bo jak ja miałm tydzień czasu kolczyka to mi się takie coś nie przytrafiło.A gdzie robiłaś kolczyka w salonie czy ktoś ci to robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
w salonie w bydgoszczy, niepokoi mnie to strasznie, nie wiem czy to jest normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
Narazie nie potrzebnie się nie martw poczekaj jeszcze może do końca nie zagojił ci się i dlatego tak masz,pielęgnuj go a nie długo będziesz mówiła że jest wszystko dobrze.A ile wogule masz lat jak można wiedzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limfa jest, o ile się nie mylę, biała. To, co opisujesz, sądząc po nieprzyjemnym zapachu, którego limfa NIE wydziela, bardziej nasuwa mi na myśl ropę. Na Twoim miejscu poszłabym bezzwłocznie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
mam17 lat, no to cos wlasnie jest biale lub jasno żółte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się i tak wybrała do lekarza. Nie warto ryzykować, skoro wydzielina ma nieprzyjemny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
a aphtin nie wystarczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
jutro pojade do tego salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli faktycznie jest tak jak mówisz, no to nie wystarczy ; ) jednakże nie odstawiaj go, poczekaj do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
pewnie bede musiala zdjąć kolczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
a moze ten zapach od plukanek ?? bo od rumianku mam cały żółty jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
odstawiłam rumianek i inne ziółka, wyszorowałam porządnie język i zapach znikł jak ręką odjął, a gdyby była to ropa to napewno by bolało i byłby obrzek, niep[otrzebnie sie schizowałam:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
hej mówiłam ci żebyś poczekałam i się na zapas nie martwiła.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
wiem,wiem dzieki, ale ktos mi pisał takie rzeczy( ze mam isc do lekarza...) ze naprawde sie zmartwiłam, az straciłam checi na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
Wiem zwruciłam uwage na inne wypowiedzi,ale ja wiem po sobie zawsze czekam i nie martwie się na zapas,martwiłam się tylko raz jak zrobiłam sobie kolczyka w pępku dlaczego nie chciało mi się gojic ale poszłam tam gdzie robiłam bo akurat miałam kontrole czy dobrze wszystko jest,zapytałam się czy to normalne że mam zaczerwienienie u górnej kulki,ona odpowiedziała że tak i po jakim czasie zagojiło mi się i jest ok,ale jak w języku mi kolerzanka robila to nic mi się nie dzialo i nawet jak jadłam produkty mleczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
no mam nadzieje,ze juz nie dlugo bedziesz wszystko ok, za tydzien pojade zmienic kolczyk to sie odpytam o wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
a co cię nakłoniło do zrobienia kolczyka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
od zawsze mi sie to podobało i postanowiłam na wakacje zrobic w koncu tego kolczyka, były momenty ze naprawde załowałam (ból, nie mogłas sie porzadnie najeść,seplenienie,krew,limfa...)ale teraz jest coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
nie mogłam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
Ja też bardzo chciałam miec kolczyka ale oczywiście rodzice mi nie pozwalali ale i tak zrobiłam po swojemu po tygodniu czasu mama się zorientowała że go mam hahaha ale pytała się kiedy sobie zrobiłam,ale to była głupia sytuacja bo jadłam wtedy naleśniki z serem i akurat się zaśmiałam i wtedy zauważyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
hehe, a moja mama bez problemu sie zgodziła tzn z dwa dni musiałam ja urabiac az sama mi dała kase ale tata do tej pory nic nie wie;pa jak Ci zeszła opuchlizna to miałas powiekszona dziurke ja mam takie jakby przeciecie od tej dziurki na jakies 2-3 mm czy to normalne;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
hehe, a moja mama bez problemu sie zgodziła tzn z dwa dni musiałam ja urabiac az sama mi dała kase ale tata do tej pory nic nie wie;pa jak Ci zeszła opuchlizna to miałas powiekszona dziurke ja mam takie jakby przeciecie od tej dziurki na jakies 2-3 mm czy to normalne;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
ja rownież tak ,mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
a ta limfa kiedy mi zniknie? przez ile płukałas szałwia czy tam rumiankiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
powiem ci że nie wiem bo ja nie płukałam niczym zadnymi preparatami samo poprostu się zagojilo i do tej pory mam i nic mi się nie działo a tym bardziej nic nie paprało było i jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×