Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość iza1989
dokładnie tak jak mówisz każdy jest inny jak chodzi o ból,a spuchnięcie to normala rzecz ja również tak miałam.a gzdie sobie przekuwałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
pisałam juz kilka wypowiedzi wyżej ;) a właśnie pokazałam go mamie i zaczeła mnie przytulac i mówic o Jezu to Cię pewnie boli;D;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
To masz fajną mame a miałaś zgode na zrobienie sobie kolczyka??a ile masz lat jakmożna wiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
A Jeszcze mam pytanie bosłyszałam ,że jak sie goi to wydziela sie taka biała wydzielina-limfa.To kiedy u Was zaczęło sie takie coś pojawiać ?w pierwszych dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
o moja mama mówiła cały czas ''o fuuuj''... a czym płuczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
wiem ,że mam fajną mame;) nie musiałam mieć zgody bo jestem pełnoletnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
Ja ci akurat na to pytanie nie odpowiem bo mi się nic nie wydzielało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
a co cię nakłoniło do zrobienia kolczyka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
to białe cos to limfa mi to zaczeło leciec tak w 3 dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
ok w takim razie ktoś inny;P ja pędze kupic sobie kubusia do picia bo nim bardziej sie najem niż woda hehe życze wszystkim miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essss
Ja już wcześniej miałam kolczyk , ale jednak zdecydowałam się wyjąć. :) Stwierdziłam , że skoro śpiewam , a będę się seplenić to lepiej wyjąć ;P. No ale teraz jako , że przeżyłam kryzys :D Stwierdziłam , że zrobię sobie kolczyk jeszcze raz. Na samym początku miała mi robić kumpela. Już nawet wenflon kupiłam. Osobiście kolczyki robię sobie sama.. żadna filozofia. :) Pępek , Nos , uczy , ale język ... Na pewno nie przekułabym sobie sama. Automatycznie gdy weszłam do "rectuma"- studio kolczykowania i tatuażu. ( gdzie miałam iść tylko kupić kolczyk) Stwierdziłam , że warto zapłacić 100zł i mieć 1oO% pewności , że nic się nie stanie. Przecież tam są osoby wyszkolone do tego. Pełna dezynfekcja. Tak więc zapłaciłam te 100zł- nie było mi żal pieniążków. Poszłam do pokoiku , Pani ścisnęła mnie takimi szczypcami i wbijała igłe. :) Najbardziej bolało chyba ściśniecie szczypcami ;P BZDURA . Przebicie nie boli. Jest to do wytrzymania... :) Wskazówki jakie otrzymałam po przebiciu: Nie uprawiać seksu oralnego, Żadnych narkotyków, Żadnego alkoholu ( tak samo jak do picia i do dezynfekcji ) Żadnego nabiału, Żywność rozdrobniona ( papki) Płukać szałwią. Jeść lody , ale tylko WODNE. Odrazu jak wyszłam i powiedziałam " Do fidzenia" Nieprzyzwyczajona , że jakaś kulka dotyka mi podniebienia... Facet za mną krzyknął: - Jak tylko wyjdziesz kup se loda wodnego ! - Dobsze , do ficenia . ;P Opuchnięty mam język ;p ale już wczoraj ( 2 dzień po przebiciu) jadłam pizze ;P . Najtrudniej było mi zjeść rosół z makaronem . Ten Makaron był koszmarem . i ryż w pomidorowej :P Dlatego Panie z restauracji się dziwiły - poproszę zupę pomidorową bez makaronu , bez ryżu ;D - poproszę rosół , bez makaronu. z Seplenieniem to nie jest tak jak wszyscy mówią ;P .Ja jak chce to mówię normalnie nawet z opuchlizną . :)) Na razie mam długą sztangę , ale za 2 tygodnie wracam do studia i wymieniają mi na krótszą i mam 2 kolczyki dla siebie :D Także studio się opłacaa... Przynajmniej masz pewność . :) W takiej sytuacji nie warto oszczędzać ;P Dla własnego dobra i bezpieczeństwa . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
a od kiedy masz kolczyk ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
a ja sobie popijam Kubusia;PP ja jakoś nie seplenie w ogole ;) tak dokładnie na takim czymś nie ma co oszczędzac.Dla mnie totalną głupotą jest robienie sobie samemu lub przez kogos bez predyspozycji kolczyka.Chociaż w uchu to jeszcze tak ale inne części ciała odpadają.Ale zdania na ten temat są podzielone;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
no comment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasrolina
a ja mam morde spuchnieta jak kurwa fix. !! nie moge mówic dlatego pisze. ! OgÓlnie to jest TRAGEDIA>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wczoraj przebiłam dzisiaj juz chyba umieram.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
przezyjesz, juz tak za 2 dni powinno byc coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasrolina
nom mam nadzieje ... ehh a co mam jeść...?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
hej powiem ci tak ja jadlam wszystko włącznie z nabiałem,ale jeśli chcesz przestrzegac co jest zalecane,to powiem tak możesz jeśc wszystko prucz nabiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
a ja od dwóch dni pije tylko zimną wode i kubusia a teraz jakoś przemęczyłam sie i zjdała upychajać sobie palcem na bok suchego biszkopcika;PP uhh cieszę sie ,że mi tak nie spuchło jak mówisz;P i Mmam nadzieje ,ze już nie spuchnie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
Ja paniętam jak jadłam naleśniki z serem miałam ich 2 na talerzu ale zajelo mi z godzine czasu na zjedzenie ich to właśnie było najgorsze że trzeba było upychac sobie palcem,sama z siebie się śmiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
hehe dokładnie moja mam też sie ze mnie śmieje ;P Bo właśnie skończyłam upychać kawałek ciasta;P i chyba sobie nadywrężyłam język bo bardziej boli także na dziś to był moj jedyny posiłek nie licząc płynów;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIUCHA92
jaq juz zaczelam jesc cieple chociaz nie wiem czy powinnam,ale nic sie nie dzieje to chyba nie jest najgozej, wkurza mnie jeszcze ta limfa mam nadzieje ze juz zniknie niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
freestylka a co cię skłoniło do zrobienia sobie tego kolczyka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
ciepłe może być tylko żeby nie gorące;D HMmm co mnie skłoniło? od baaardzo dawno podobały mi się kolczyki w różnych miejscach oprócz nosa;P Na początku zrobiłam sobie w pępku no a teraz jakby to tak nazwać "dorastałam" do kolczyka w języku ,którego chciałam mieć i mam i nie żałuje jak na razie ;) nie traktuje tego jako jakiś szpan żeby latać z wywiesoznym językiem i się chwalić Tak po prostu dla siebie;) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
a jak juz minie kilka dni to napisz prosze czy Tobie tez sie tak,,powiekszyla'' dziurka bo kurde nie wiem czy to normalne, bo mi sie taka locha wrecz zrobila po zejsciu opuchlinzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
nie straszcie mnie wielką dziurka;D a ja płuczę szałwią i nie wiem dlaczego ale mój język ma teraz taki lekki kolor zielonkaway ,czy to żółty? i to może być od tej szałwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziucha92
tak to od płukania tez to miałam najlepiej wyszoruj to szczoteczka bo pozniej moze byc nieprzyjemny zapach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
hej wszystkim,skłoniło mnie to że któregoś dnia oglądałam stronki z kobietami ktore miały kolczyka w języku i podobało mi się to więc sobie zrobilam i nie żałuje mam go już 5 lat i nadal mi się podoba i rownież dla siebie a nie dla szpanu,znam typiary które jak by mogły to by wisiały z jęzorem po to by się chwalic ja ogólnie tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestylka
cieszmy sie ,że nie należymy do takiego typu ludzi bo dla mnie jest to odrobinke żałosne;D ps. mój język ma sie coraz lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×