Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość Mmmm .
Polecam .xd ogolnie to powiem tak . mialam bez znieczulenia straznie sie balam . ale potem sie z tego smialam bo nie bylo czego sie bac :) cala operacja trwa minute. najbardziej boli jak sie igle juz po pzzebiciu wyviaga. ale to sa 2 ssek. i zaraz przestaje . wiec da sie przezyc . Jednak jak wiadomo to zalezy od organizmu .ale dacie rade. Jesli chodzi o bol po przebiciu to.. ja mialam Raj ;D wogole sobie nie pleniłam .:) jezyk napuchl mi troszeczke. ;] no i buzie plukam szuwią . (najlepsza) po kazdm jedzeniu . Pamietajcie .o tym zeby nie jesc za duzo nabiału . mozna w malych ilosciach. np banan. nie jedzcie zadnych serkow. ani nie pijcie mleka. przez hmm.. tydzien. ja na drugi dzien jadlam juz frytki i nawet kanapke. pomimo tego ze zajelo to moze 20-30 min. ale zjadlam . jesli chodzi o całowanie to jeszzce nie próbowalam. xD mam takie plany .;) Ale polecam przebicie Jezyka .;] aaa aha i robilam bez wiedzy rodzicow .ktorzy prez 2 tyg jeszcze sie nie skapneli :) takze jest doobrze. ;];] Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmm .
Polecam .xd ogolnie to powiem tak . mialam bez znieczulenia straznie sie balam . ale potem sie z tego smialam bo nie bylo czego sie bac :) cala operacja trwa minute. najbardziej boli jak sie igle juz po pzzebiciu wyviaga. ale to sa 2 ssek. i zaraz przestaje . wiec da sie przezyc . Jednak jak wiadomo to zalezy od organizmu .ale dacie rade. Jesli chodzi o bol po przebiciu to.. ja mialam Raj ;D wogole sobie nie pleniłam .:) jezyk napuchl mi troszeczke. ;] no i buzie plukam szuwią . (najlepsza) po kazdm jedzeniu . Pamietajcie .o tym zeby nie jesc za duzo nabiału . mozna w malych ilosciach. np banan. nie jedzcie zadnych serkow. ani nie pijcie mleka. przez hmm.. tydzien. ja na drugi dzien jadlam juz frytki i nawet kanapke. pomimo tego ze zajelo to moze 20-30 min. ale zjadlam . jesli chodzi o całowanie to jeszzce nie próbowalam. xD mam takie plany .;) Ale polecam przebicie Jezyka .;] aaa aha i robilam bez wiedzy rodzicow .ktorzy prez 2 tyg jeszcze sie nie skapneli :) takze jest doobrze. ;];] Pozdrawiam :] Co do kosztów? jja zaplacilam 30 zl .mialam juz swoj kolczyk ktory oni odkazili .wszystko sie szybciutko zagoilo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicher89
kolczyk w języku jest tylko do zabawy jednak dam wam kilka wskazówek po przekuciu nie wolno jeść nic słonego ani nabiału ja wytrzymałem na kisielu i herbatkach oczywiście zimne! polecam wam rumianek nie do picia oczywiście ale bardziej do płukania unikać przez kilka dni gorących napojów tylko schłodzone polać od czasu do czasu woda utleniona i przepłukiwać rumiankiem język ile tylko się da a mowie ze w ciągu 5 dni opuchlizna zejdzie! :D pozdrawiam myślę ze moje wskazówki były pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VViRtual
eLoszka;p JA mam kolczyk ee 3 dni juz;p jest super;p he kumpela mi przekuła;] tylko troszeczke bolałoo, nic wielkiego;p łeee;(tylko nie moge jesc prawie nic.... opuchlizne mam najwieksza rano i wieczore, tylko;p trzeba płukac rumiankiem szybciej zejdzie;p tylko nie wiem czemy boli mnie tam kolo kulki pod spodem;/ ehh... alee ze sie calowac nie da przez ok tydzien to nie prawda ja sie calowałam juz na drugi dzien ;p hehe polecam koolczyk;p teraz tylko czekam az sie calkiem zagoi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just.julia
Mam kolczyk od wczoraj... przekłucie prawie w ogole nie bolalo, a opuchlizny nie mam i w ogole mnie nie boli... jem normalnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opuchnieta....
Ja mam kolczyka od 4 dni i opuchlizna juz mi schodzi powolutku ale jezyk dalej mnie boli troszeczke... mam pytanie jak dlugo moze mnie jeszcze ten jezyk bolec..napiszcie mi... prosze to moj mail mlodagniwewna-20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_aggie15
Kolczyk w jezykku jest zaaaajjjeeefajny :D nie zaluje ze go zrobilam... Troche bolalo, ale jest to bol do wytrzymania ;) jesli bardzo chcesz to wez znieczullenie... Ja mam go drugi dzien, jeszcze troche seplenie ale za kilka dni mi przejdzie ;D heheh ;)) wczoraj nie moglam jesc prawie nic, ale dzis juz jem normalnie ;)) ja zaplacilam $50 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina 14
. hej ;* Ja bardzo chciałabym mieć kolkczyk w języku ale mama pozwala dopiero po 16 . . .;( alem wiem bo moja koleżanka ma . !. I to było tak : Gdy była w trakcie przebijania poprostu nie zauwazyła kiedy miała już przebity jezyk nie czuła zadnego bulu. .. Ale później zaczał ją boleć a to bardzo boleć język, spuchł jej i poprostu nie umiała mówić . Musiała jeśc np. kaszkę na mleku ;ub wodzie ;). Ale po 1-2 tygodni było juz wszytsko w normie język odzyskał swój rozmiar, umie mówic, i teraz obie juz po 2 mies zachwycamy się kolczykiem ;). To naprawde nie boli ;). Pozdro;*.;-) :--).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna sprawa
przed chwilą zrobiłem sobie kolczyk :D fajna sprawa w sumie.. :P chciałem spróbować czegoś nowego :D ale i tak podejżewam, że go po paru dniach zdejme.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieistotne
Ja skończe w październiku 14 lat i też mam kolczyk w języku i co z tego . ? Pomińmy to , że mam go dopiero od wczorajj , a mamusia jeszcze nic nie wie . xd . Ja tylko wróciłam do domu i jakoś z 5 godzin po przekłuciu już jadłam kanapke , ale tak powolii , bokiem . . żeby mama podejrzeń żadnych nie miała . ; p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia19l...
hej :D ja mam kolczyka od piątku samo przebicie nie bolalo. chwile pózniej czulam mimo znieczulenia jak mnie jezyk boli;p okolo godziny jakies 5 h po przebiciu spuchł mi ale mimo to normalnie mowilam:D najbardziej balam sie tego ze bedzie mnie bolal przez ta opuchlizne.. a tu nic ;p zero bólu ,,, to kwestia organizmu jak widac ja mialam szczescie :D hehe ^^ dzisiaj mamy poniedzialek i opuchlizna mi juz schodzi:P :):) jem juz w miare normalnie :) swietna sprawa z tym kolczykiem ,. polecam wszystkim. nie ma sie czego bac:) ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojsfkhgjdfjd
Ja dzis mialam robiony, minelo kilka godzin i juz tak boli ze masakra. Ledwo sline przelykam i ledwo gadam. Co najgorsze, troche niefajnie, ze w poniedzialek postanowilam sobie ten kolczyk zrobic. Jutro szkola, a ja pewnie slowa z siebie nie wykrztusze, co dopiero zjesc jakies kanapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beat_
Wczorak zrobiiłam sobiie kolCzyk.. ;) Przyy przebiijaniu Ból niesamowiity az mi łzy boleciały .. opuchlizna zrobila sie po około pół godziiny.. Dziś to booli mnie i booli alle powiem tak niie żaluje tego że zrobiiłam soobie koolczyk bo to zaaajebiista sprawa .. ; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barti69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxStonedLollipopxX
Właśnie wczoraj przekułam sobie język ;) nic mnie nie bOli ... ;) samO przekłucie nie bolało !!! mam teraz napuchnięty ale nie jest tak zle ... koleżanka mi powiedziała że mam mięciutki język bo igła przeszła raz dwa ;D jak wyciągam język to z lekka mnie szczypie ale nie tak że odrazu mam sie zwijać z bulu ;) narazie płukam sobie zimna wodą . mam zamiar sobie kupić płyn antybakteryjny [ ok.10zł] i zrobie sobie jeszcze dzisiaj kostki lodu z SZAŁWI - język maleje . WIEC BÓL ZALEŻY OD TEGO KTO MA JAKI JEZYK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka 14
czy potrzebna jest zgoda rodzica jeśli nie masz 18 lat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Dzisiaj planuje zrobić sobie kolczyk!!! Zawsze o tym marzyłam dzisiaj egzamin na prawko, wczoraj dowiedziałam się, że mój facet zdradzał mnie częściej niż o tym podejrzewałam, skur****. Załamałam się… kolczyk to będzie otwierał nowy rozdział mojego życia. Troszke się obawiam bo nie robie w profesjonalnym studiu ale kolega mi robi, mam nadzieje że jęzora nie strace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handy768
jak długo goi sie język?? czy bardzo boli?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-aaa
jezyk goi sie ok 1-2tyg zalezy. samo przeklucie nie boli dopiero po paru godzinach odczuwa sie dyskomfort. przez pierwszy tydz najlepiej jesc kaszki jogurty itd zadnych stalych pokarmow, co 3 godz ssac zamrozone kostki szalwii i ogolnie dbac o higiene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-aaa
jezyk goi sie ok 1-2tyg zalezy. samo przeklucie nie boli dopiero po paru godzinach odczuwa sie dyskomfort. przez pierwszy tydz najlepiej jesc kaszki jogurty itd zadnych stalych pokarmow, co 3 godz ssac zamrozone kostki szalwii i ogolnie dbac o higiene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie kolczyka!!!:) kurcze tylko troche kiepsko z tym jedzeniem.... faktycznie nic nie boli przy przekłuciu, dopiero później jest już gorzej.... cały dzień nic nie zjadłam, i nawet tak żle nie mówie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patsss
ja mam już kolczyka pół roku i jeswt extra. ja miałam 2 razy z rzędu przekłuwane, i za drugim razem strasznie bolało, bo miałam już język spuchnięty, a miałam 2 razy przekłute, bo miałam złą igłę. ale przeżyłam. jeśli chodzi o pierwszy raz to nie boli nic prawie. na prawdę nie ma się czego bać ; ). jeśli chodzi o opuchliznę, to miałam strasnzie dużą i tak sepleniłam, że nikt mnie nie rozumiał, ale jak już zostało wspomnione- to sprawa indywidualna. po 2 tygodniach opuchlizna tak gdzieś schodzi. potem czasami jeszcze język boli, ale już można normalnie jeść i w ogóle. bo na początku ja nie jadłam nic, a jak próowałam to jadłam pół kanapki prze godzinę ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leoo
Ale niektorzy z Was bajki opisują...byłam dzisiaj robic kolczyka w języku.Przebicie troche bolało.Język mam spuchnięty a na początku nie mogłam połykać śliny.Po 4 godzinach sie dopiero nauczylam;DNIE MOZNA JEść NABIAŁU!A tym bardziej jogurtow i tym podobnych rzeczy bo znajduja sie z nich zywe kultury bakterii a to moze zaszkodzic na miejsce przeklucia.ok 3 razy dziennei płukać szałwią i oczywiscie po każdym posilu.SSać kostki lodu tez ok 2,3 razy dziennie.Mam nadzieje ze przezyje pierwsza noc xd,Wszyscy pisza ze bardzo boli i wogole.Heh.Przekonam sie i wam napisze:)A i jeszcze nie mozna jesc goracych i zbyt zimnych potraw.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowa haha xD
mam kolczyk w pępku nic nie bolało miałam 5 razy przekuwany xD . Chce mieć też w języku ale tata mi nie pozwala w pępku pozwolił ale w języku nie chce pozwolić... ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leoo
Przeżyłam normaklnię noc pierwszą;D Normalnie spałam i sie dopiero rano obudzilam xd. Nic mnie nie bolalo jak niektorzy pisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza1989
Hej dziewczyny ja mam kolczyka od ponad 5 lat,moji rodzice nie pozwolili mi zrobic ale i tak zrobiłam oczywiście po swojemu a po jkiś 2 tygodniam moja mam zauwarzyła że go mam nic nie gadało bo to fakt dokonany haha i nie robiłam w żadnych salonach i kosmetyczkach poprostu poszłam do kolezanki i sama mi przebiła mnie osobiście nic nie bolało,owszem spuch mi ale to trwało z tydzień.Niektórzy z was piszą że nie można jeśc nabiało ale i tak jadłam i nic mi się nie działo,i polecam tym którzy chcą sobie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból, opuchlizna to sprawa indywidualna. tydzień temu robiłam kolczyka... dziś już nie ma śladu po opuchliźnie, już nie boli, no chyba że zahaczę kolczyjkiem o pokarm ale tak już porządnie, prawie nie seplenie, jeszcze troche słychać moje nie wyraźne \"r\" ale pracuje nad tym:) w pracy bynajmniej nikt nie zauważył:P już bym chciał wymienić kolczyk na krótszy ale poczekam jeszcze tydzień. kurcze i chchiałabym akrylowe albo kauczukowe kulki tylko w mojej mieścinie nie mogę tego znaleźć:( a troche obijam ząbki tym gwoździem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jowitaaa, u mnie też były problemy ze znalezieniem kolczyka z odpowiedniego materiału. Spróbuj poszukać w sklepach internetowych, osobiście polecam wildcata - kupuję tam dość często i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×