Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

po ilu mozna juz wymieniac kolczyk ? ja zrobilam mojego w sobote i jest juz tylko minimalna opuchlizna. Myslicie ze moglabym juz wymienic ? Juz praktycznie nie boli tylko przy jedzieniu troszQ boli :/ ale nie zaluje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ilu mozna juz wymieniac kolczyk ? ja zrobilam mojego w sobote i jest juz tylko minimalna opuchlizna. Myslicie ze moglabym juz wymienic ? Juz praktycznie nie boli tylko przy jedzieniu troszQ boli :/ ale nie zaluje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:P ja bardzo chcę sobie zrobić kolczyk, trochę się boję ale myślę że dam radę :) mam tylko pytanie;P moja mama powiedziała że może mi dac pisemną zgodę bo nie ma czasu ze mną iść do kosmetyczki... nie wiecie może jak powinna wyglądać ta zgoda?? co powinno się w niej znaleźć?? t góry dzięki:):***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz1
kolczyk na krótszy można wymienić nie prędzej niż dwa tygodnie po przekłuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Znalazlam bardzo ciekawa stronke. Wystarczy wchodzic na strony i czytac artykuly (niektore naprawde bardzo ciekawe). Za wejscie na artykul otrzymujemy punkty, ktore mozemy pozniej wymienic na nagrody. Nagrody naprawde ekstra! Punkty uzyskujemy rowniez przez odpowiadanie na pytania konkursowe. Polecam wszystkim goraco. Oto link owej stronki: http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=9715bf3a-57c1-4f3f-a978-bb9cf8b20cd0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanraaad
Ja mam Kolczyk w jezyku juz tydzien bedziie jjutro:D;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka02030
'' po ilu mozna juz wymieniac kolczyk ? '' Jak nie bedziesz miala opuchlizny i osoba ktora robila stwierdzi ,ze juz mozna . Ale zazwyczaj jest to okolo 2-3 tygdnie. '' hej ja bardzo chcę sobie zrobić kolczyk, trochę się boję ale myślę że dam radę mam tylko pytanie;P moja mama powiedziała że może mi dac pisemną zgodę bo nie ma czasu ze mną iść do kosmetyczki... nie wiecie może jak powinna wyglądać ta zgoda?? co powinno się w niej znaleźć?? t góry dzięki :*** '' Jak jak bylam w miejscu gdzie mialam przebijany język to moja mama nie miala czasu przyjsc w dzien przebijania jezyka to podpisala zgode u tej osoby . Wiec raczej nie mozna zrobic tak ze w/w kosmetyczka nie zobaczy opiekuna bo rownie dobrze ty bys mogla napisac sobie taka zgode . I poza tym dlaczego chcesz isc do kosmetyczki? Idz do profesjonalnego studia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka02030
'' po ilu mozna juz wymieniac kolczyk ? '' Jak nie bedziesz miala opuchlizny i osoba ktora robila stwierdzi ,ze juz mozna . Ale zazwyczaj jest to okolo 2-3 tygdnie. '' hej ja bardzo chcę sobie zrobić kolczyk, trochę się boję ale myślę że dam radę mam tylko pytanie;P moja mama powiedziała że może mi dac pisemną zgodę bo nie ma czasu ze mną iść do kosmetyczki... nie wiecie może jak powinna wyglądać ta zgoda?? co powinno się w niej znaleźć?? t góry dzięki :*** '' Jak jak bylam w miejscu gdzie mialam przebijany język to moja mama nie miala czasu przyjsc w dzien przebijania jezyka to podpisala zgode u tej osoby . Wiec raczej nie mozna zrobic tak ze w/w kosmetyczka nie zobaczy opiekuna bo rownie dobrze ty bys mogla napisac sobie taka zgode . I poza tym dlaczego chcesz isc do kosmetyczki? Idz do profesjonalnego studia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka02030
'' po ilu mozna juz wymieniac kolczyk ? '' Jak nie bedziesz miala opuchlizny i osoba ktora robila stwierdzi ,ze juz mozna . Ale zazwyczaj jest to okolo 2-3 tygdnie. '' hej ja bardzo chcę sobie zrobić kolczyk, trochę się boję ale myślę że dam radę mam tylko pytanie;P moja mama powiedziała że może mi dac pisemną zgodę bo nie ma czasu ze mną iść do kosmetyczki... nie wiecie może jak powinna wyglądać ta zgoda?? co powinno się w niej znaleźć?? t góry dzięki :*** '' Jak jak bylam w miejscu gdzie mialam przebijany język to moja mama nie miala czasu przyjsc w dzien przebijania jezyka to podpisala zgode u tej osoby . Wiec raczej nie mozna zrobic tak ze w/w kosmetyczka nie zobaczy opiekuna bo rownie dobrze ty bys mogla napisac sobie taka zgode . I poza tym dlaczego chcesz isc do kosmetyczki? Idz do profesjonalnego studia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w mieście nie ma takiego studia niestety.... najbliższe jest jakieś 50 km ode mnie więc nawet nie mam jak;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka02030
No to lepiej jechac to 50 km niz pozniej miec jakies problemy z jezykiem . Bo co taka kosmetyczka zna sie na tym ? Nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby tak tylko trzeba mieć czym jechac... a ta kosmetyczka przekłuwała język kilku moim znajomym i wszystko było ok i ładnie się goiło;) więc w moim przypadku moze być tak samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkha
oj ludzie... takich głupot co tu niektórzy wypisują to ja jeszcze nie widziałam... Ja mam 14 lat, wczoraj poszłam do salonu kosmetycznego zapłaciłam 50 zł i zrobiłam se kolczyk.. Przy przekłuwaniu najbardziej bolało naciąganie..(miałam bez znieczulenia, na własną prośbę) Wiem, mam 14 lat i jestem jeszcze dzieckiem więc nie powinnam się na ten temat wypowiadać bo coś tam (każdy znajdzie jakiś pretekst). Samo przekłucie nic nie boli.Krew leciała mi przez jakieś pierwsze 2 minuty.. Jestem dzień po przekłuciu, jęzor mi troszkę spuchł i nie umiem wymówić poprawnie kilku literek tj. C,R,Z ... I troszkę się seplenię.. Wczoraj próbowałam jeść normalnie, gdyż moja rodzina nie może się dowiedzieć o kolczyku... W tym słowie próbowałam kryje się to że jedzenie brałam do ust małymi kawałkami i przepychałam na prawą stronę jamy ustnej z dala od kolczyka. Jeść normalnie nie potrafie gdyż jak przegryzam do kolczyk nie świadomie pcha mi się pod zęby... Dużo płucze usta zwykłą wodą niegazowaną, to pomaga.. Pozdrawiam wszystkich (^_^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka02030
Nie wiem kto przebil ci bez zgody opiekuna ;| .. Widac ze to nie profesjonalne osoby... I plukac wodą niegazowana ?? ;oo Po kazdym posilku trzebe plukac plynami antyseptycznymi lub ziołami typu szałwia , rumianek ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliVcIaAaAa... *
HeYyYy!!!! Kolczyka zrobiłam wczoraj o godzinie 21.30 ;] przekłucie nic nie bolało chyba , że tylko mnie hehe robiła mi koleżanka. dzisiaj go mam pierwszy dzień i troche boli... wiadomo , jem normalnie znaczy sie wszystko w jak najmniejszej postaci zebym mogła troszke pogryzc i połknąć . płukam buzie rumiankiem po kazdym posiłku . O tym kolczyku marzyłam już ponad 2 lata... , aż sie doczekałam w salonie , którym chciałam zrobic byłam chyba z 4 razy ppo półrocznych przerwach zawsze chcieli dowód a do 18 - nastki brakuje mi rok ;p więc nie dało rady... hehe ale odważyłam się , aby zrobiła mi go koleżanka iiii udało sieee!!!! moje marzenie sie spełniło;p pozdrawiam i zachęcam do zrobienia kolczyka w języku wszystkich odważnych!!!! zajebista sprawa;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromnym znaniem
kolczyk w języku to jedyne miejsce którego nie warto samemu przebijać, z tymi nerwami to nie są przelewki moim zdaniem!! w języku robiłam w salonie, resztę sama i jest ok ale język sama nigdy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka02030
Tez bym nigdy nie przebila sama jezyka .. Chociaz w ogole bym nic sama nie przebila ;) Bo bym sie maltretowala z pol godziny z tym przebijaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusssss1989
mam kolczyk od wtorku, i troche mam spuchniety ale jest ok. dzis jem w miare normalnie, ale mam pytanme, sdtrasznie mnie bola zebe u dolu na dole.... czy to normalne? pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka02030
Mnie nie bolaly zęby.. Mnie np bolalo gardlo. Kazdy inaczej moze reaguje na to :) Poczekaj az zejdzie opuchlizna i zobacz czy cie nadal bedzie bolalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka02030
Mnie nie bolaly zęby.. Mnie np bolalo gardlo. Kazdy inaczej moze reaguje na to :) Poczekaj az zejdzie opuchlizna i zobacz czy cie nadal bedzie bolalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mikusssss1989: widocznie masz bardzo wrazliwe zęby. Zmień na dole kulkę na inne tworzywo niż stal czy tytan, a najlepiej cały kolczyk na kolczyk z bioplastu. Napewno po tym przestaną boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płaciłam za zrobienie 50 zł bo u znajomego miałam przekówany ale tak to ok 8ozł napewno. kolczyk mozna wymienic po 2 tyg bardzo szybko dziurka zarasta wiec wolała bym sie wstrzymac z wczesniejsza wymiana ja musiałam juz nie raz sama sobie przekówac warstwy Monis ja niewiem czy mama nibedzie musiała isc z toba bo kto uwierzy ze te pismo twoja mama pisała Werka jakie naciaganie cie bolało naciaganie ani przekucie nic nieboli po 2 gdzie dawaja znieczulenie jak przekuwaja bo 1 słysze mikus straja sie nie obijac kulka o zeby pewnie jak wymienisz na krutszy to bedzie ok ale co do zebów to niestety ale beda sie niszczyc ja jak ide do dentysty to kolczyk sciagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płaciłam za zrobienie 50 zł bo u znajomego miałam przekówany ale tak to ok 8ozł napewno. kolczyk mozna wymienic po 2 tyg bardzo szybko dziurka zarasta wiec wolała bym sie wstrzymac z wczesniejsza wymiana ja musiałam juz nie raz sama sobie przekówac warstwy Monis ja niewiem czy mama nibedzie musiała isc z toba bo kto uwierzy ze te pismo twoja mama pisała Werka jakie naciaganie cie bolało naciaganie ani przekucie nic nieboli po 2 gdzie dawaja znieczulenie jak przekuwaja bo 1 słysze mikus straja sie nie obijac kulka o zeby pewnie jak wymienisz na krutszy to bedzie ok ale co do zebów to niestety ale beda sie niszczyc ja jak ide do dentysty to kolczyk sciagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczółka02030
Tak . Podczas gojenia się dziurki mozesz miec sztange z bioplastu a kulki z tytanu . Ale kolczyk musi byc wysterylizowany. A jak ci sie juz zagoi to sztanga z bioplastu a kulki z akrylu lub plastiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zrobiłam sobie wczoraj ten kolczyk u kosmetyczki... potrzebowałam tylko zgody rodzica i ksero jego dowodu osobistego... przekłucie nie bolało :D zrobiłam kolczyk koło 11 później na obiad zjadłam same ziemniaki nie dlatego że nie mogłam jeść tylko dlatego że się bałam...ssę dużo lodu i piję samą zimną wodę... opuchlizny prawie nie mam... dziś normalnie zjadłam śniadanie.. trochę wolniej niż zawsze ale było dobrze :D tylko wczoraj wieczorem mnie trochę bolał itrudno mi było mówić "r".. żadnych tabletek nie musiałam brać:) drugi raz też na pewno też bym zrobiła kolczyk :D jest cudny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolata
Siemka Ja mam Kolczyka w jenzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×