Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siemka siemka

Kto z Was ma kolczyk w języku?

Polecane posty

Gość siemka siemka

I co na temat kolczyków sądzicie? Jestem ciekawa bo sama planuje sobie taki fundnac:) Czy bardzo bolało? Ile się goiło? Ile przyzwyczajałyście sie do niego? Ile kosztuja takie koczyki? Dzieki z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna wariatka hehe
wiem tyle ze jezyk przy przebijaniu moze ci spuchnac nawet do 5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolzenaka miala taki kolczyk i z niego zrezygnowala-strasznie seplenila.Dzis uwaza ze cos takiego bylo namiastka zwyklego szpanu🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo fujjjjjjj
boli jak cholera, nie chce goić, sepleni sie, nie można jeśc sznycli, nie da sie całowac i buzi zamykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam, że wiele facetów lubi \"doznania\" jakie daje im całowanie się dziewczyny z kolczykiem :) Po przekłuciu musisz być jakiś czas na diecie płynnej, ale niewiem ile. Z tym seplenieniem to nieprawda, na początku tylko się sepleni, potem jest ok, przecież wiele piosenkarek ma kolczyk w języku i wszystko jest ok po zagojeniu. Czytałam, że jedna dziewczyna jadła płatki z mlekiem jakieś chrupiące i jej kolczyka z języka urwało... makabra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może dostałaś po przekłuciu jakiegoś zakażenia czy coś i dlatego ci to tak zostało, ale nie każdy tak ma :P No i w jakiś intymnych sytuacjach to zawsze można zdjąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale zauważ, że Doda i Mandaryna mają kolczyki,a przyznaj, że Doda ma bajeczny głos :) Ale nierozumiem, czemu zęby się niszczą? Może nie używasz srebra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo fujjjjjjj
ej sorry, nie wierzysz? chcesz sie spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do --> Siemka siemka Ja tez mam taki plan bo baaardzo mi sie podobaja kolczylki w języku. Muszę ci powiedzieć że moja kumpel ma i jest bardzo zadowolona. Fakt miała spuchniety ale tylko przez 2 dni ... samo przekucie nie boli (tak jak ona mówila) tylko boli jak trzymają ci język takimiu szczypcami i to wszystko. Co do diet to ic szczególnego ... zmiejszyyć płynne i półpłynne białko .... :):) Aha co do seplenienia to można się przyzwyczaić i wogóle tego nie słychać ... Koszty wynoszą około 75 - 80 zl. Pozdroofki (a tak wogóle to ile masz latek? I jak udal.o ci się namówic rodziców?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulaaaa
yo yo :D ja mam kolczyk w jezyku :D przeklucie nic nie boli:) moze troche jak wsadzaaja Ci kolczyk ... w nocy zaczyna puchnąc i to tak jakby byly 3 jezyki a nie jeden;-p ale da sie przezyc:D ja troche seplenilam ale to tez przechdzi:) wiec moim zdaniam kolczyki w jezyku sa zajebiste;) a co do plynnej diety .... ja juz po 3 dniach umialam jesc normalne rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzalena26.fotka.pl
co to za debile mowia ze to boli to najmniej bolesny zabieg przyłuwania !!! tacy cwaniacy Qr** !! ja mam 14 lat i robie zobie na ferie albo na wakacje ( mama troche czasu jeszcze ) , ale na pewno nie zrezygnuje !! dowiadywalam sie duzo na ten temet o profesjonalnym studiu o zagrozeniach itp .itd . to wcale nie boli nie wierzcie takim ludziom chca ... nie wiem zniechecic kogos czy cos ... a sami g*owno wiedza !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeech
14-letnia frajerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzalena26.fotka.pl
no a ty ile masz lat ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeech
22 i żadnych kolczyków w buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okt
ja mam i nie mam z nim zadnych problemow przeklucie bylo sama przyjemnoscia a nie bolem wiec moglabym to powtorzyc seplenilam przez dwa dni nie bylam na zadnej diecie tylko po prostu nie mozna pic jesc nabialu i trzeba plukac alkoholem i wtedy jest super a juz drugiego dnia jadlam ciastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzalena26
a co mnie to obchodzi ze ci sie to nie podoba to moja decyzja i ci h*j do tego IDOTKO ! tobie beda robic ! a jak ci sie cos nie podoba to juz twoja sparawa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzalena26
a ila masz lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aass
hmm ja miałam jęzorek czyms psikany cholernie piekło,uwazam ze mniej by mnie bolało bez tego ale dałam rade..napewno warto zniesc ten skormny maleńki ból bo później jest wyjeb**ana zabawa takim cudeńkiem mam jeszcze kolczyka w pępku równiez nie bolało-nic nie czułam nie wiedziałam kiedy skończyła, i dwa tatuaze jeden nad dupcia a jeden na stopie planuje zrobic trzeci pod brzuszkiem. równiez przezyłam bo tego chciałam.dlatego jak ktos bardzo chce miec niech nie mysli o bólu tylko o tym jak juz bedzie kiedy będzie to cudo miał..pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgiełka.
no wlasnie a ja ma pytanie do tych co maja juz kolczyk. czy zeby sie bardzo niszcza? i zmieniaja kolor, chodzi mi o to czy czernieja albo staja sie zolte? czy wogole cokolwie sie z nimi dzieje, ze widac to golym okiem?bardzo ladnie prosze o odpowiedzi na pytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmim
hej, ja mam kolczyk w jezyku od 3 lat. Samo przeklucie nie bolalo, tylko jak znieczulenie przestalo dzialac to nie moglam jesc przez 2 dni. i jezyk faktycZnie spuchl mi na cala szerokosc kolczyka. Ale potem juz bylo ok, nie seplenie, nie mam probelmow z zebami, trzeba uwazac zeby nie obijac kolczykkiem o zeby jak to wiele ludzi robie wystawiajac go na zewnatrz dla szpanu. zalecam regularne wizyty kontrolne u dentysty i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmim
A zeby nie zmieniyl koloru, wiec nie masz sie co obawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka lady_16
Moja kumpela mnie namawiała, ale ja nie chciałam i ona sobie zrobiła i tak jej jęzor spuchł, ze póxniej go zdjęła i go nie nosi...druga sobie zrobiła prawie na końcu języka, żeby starzy nie przylukali, a w dodatku sepleniła...idiotka i masakra(dla zwykłego szpanu) Mojego chłopaka i jego kumpli nie kręcą takie rzeczy(jak dziewczyna ładna to i bez dziar...po co niszczyc piękne ciało) Mimo to sama mam kolczyk, ale to w pępku i na tym skończe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlo
ja postanowilam sobie zrobic kolczyk. Mialam spuchniety przez ponad tydzien, ropiał i bolal , ale po tym jest okey, wskazana jest dieta płynna pozbawiona nabiału ... o całownaniu można zapomnieć przez ten pierwszy tydzień , ale teraz jest spoko, jeśli ktoś chce sobie zrobić to polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaSiEk_PLeAsE
Ale bzdury!!! Kolczyk jest zajebisty i to wszystko!!! Proszę Was jeśli nic nie wiecie na ten temat to nie piszcie... Rób kolczyk i się niczego nie obawiaj. Pozz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem prawde
jak was czytam to odnosze wrazenie ze wasz przedzial wiekowy to ok15-17 lat pierdolicie glupoty az sie mury trzesa kolczyk jets ok ale tylko profesjonalnie zrobiony jest dobry dodtakiem w seksie goi sie do 7 dni boli podczas gojenia i wyglada neiciekawie potem jets juz ok ale na twoim miejscu nei robila by tego nie ma sensu jets bardziej upierdliwy niz fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja też się wypowiem :P mój facet ma kolczyka w jezyku ponad 2 lata przekłucie całkowicie bezbolesne opuchlizna zeszła po niecałych dwóch dniach (przepłukiwał buzie szałwią co 2 godziny) nie seplenił wcale na dtugi dzień jadł normalnie kanapki a nie jakieś płynne potrawy zęby ma zdrowe zimna tytanowa kuleczka jest zajebista podczas seksu oralnego i pieszczenia sutków oczywiście jęzorkiem ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×